Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:11 24.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Среща на Джемини, Куър България, Тангра и Билитиснови [re: eлия]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано22.07.05 23:10



Поредната полемика на Приньо/Елия ..., Пат, имаш ли наистина нещо за казване или си чешеш езика с Павлин публично?



Тема Re: Среща на Джемини, Куър България, Тангра и Билитиснови [re: martyr]  
Автор klasik (земен)
Публикувано22.07.05 23:45



ами нали трябва да отбележат дейност хората? Какво да е друго ако не това...

Всички ме радват. Едни - когато идват, а други - когато си отиват.


Тема Re: Среща на Джемини, Куър България, Тангра и Билитиснови [re: martyr]  
Автор eлия ()
Публикувано23.07.05 02:25



Чеша си езика с Павлин публично

Но защо все трябва да се намесвате? Ние ще си кажем с Павлин каквото имаме за казване... и това е... Не виждам защо все арбитри трябва да сте...
Не те кефи... пропускаш постингите ми и voila...
Иначе ще си помисля, че преди да поствам трябва да се замисля дали и колко и на кого ще се хареса това, което пиша... Смислено ли е за всеки, не е ли...
И такива разни...
А това не е правилно...

Редактирано от eлия на 23.07.05 02:30.



Тема Re: Среща на Джемини, Куър България, Тангра и Билитиснови [re: klasik]  
Автор eлия ()
Публикувано23.07.05 02:27



Опс... сори... но на мен дейност за отбелязване и отчитане не ми е нужна... Нито има за какво, нито пред кого... Така че.. както вече споменах... просто си чеша езика ей тъй на...
Ама не го четете ако не ви кефи де...



Тема Re: Иск ?нови [re: prinyo]  
Автор peter25 (хашлак, ама не)
Публикувано23.07.05 12:28



За какъв иск срещу Сидеров става въпрос ? Заради кое негово действие / изказване ?

Може би това http://www.atakabg.com/downloads/download.php?file=527 ?

Търсих други материали, включително и в сайта на Атака, от които ясно да се заявява какви са позициите им спрямо хомосексуалните хора, но така и не намерих ?

Да виждаш е едно, да разбираш е друго.

Редактирано от peter25 на 23.07.05 12:48.



Тема Re: Иск ?нови [re: peter25]  
Автор eлия ()
Публикувано23.07.05 13:32



Атака никога не са се изказвали против хомосексуалните.
Нещо повече... дори най-крайното националсоциалистическо крило на Атака (ако мога така да го нарека) - вдига рамене по темата за хомосексуалистите и заявява, че не пречим и нямат претенции към нас. Включително към мъжете хомосексуалисти.

Проблем със Сидеров имат малко по-други малцинствени групи... Но ти се досещаш, че въпроса не е в това дали Сидеров е обидил хомосексуалните... защото аз обида не чух. Проблема е, че той е добър повод да се прикрепим към други и да извлечем дивиденти защитени от масовката.
Защото никой не взе да съди Слави за подигравките му... Никой не предприе съдебни стъпки срищу Козовски, а накои от нас дори защитаваха Биолчев.
Изобщо... превръщаме се в копие на циганските банди, които са дръзки и смели само когато са в група.. като орди...


Все пак аз съм радостна, че има напредък някакъв. Преди време в кандидат президентската си кампания лицето Георги Петрушев заяви, че трябва да се отвори Белене и да се затворят там хомосексуалистите, определени като проказа за обществото. Тогава от Джемини не пожелаха дори да призоват да не се гласува за него. Сега ще съдят Сидеров... Ако заведат един ден дело и срещу Слави... съвсем ще ги харесам.



Тема Re: Среща на Джемини, Куър България, Тангра и Билитиснови [re: eлия]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано23.07.05 17:10



В отговор на:

Ние ще си кажем с Павлин каквото имаме за казване... и това е...




Можете на лични бележки. Аз например тази вечер ще ходя да пия по един джин с него и после ще си поговорим ... може и за теб да си поговорим. Така се прави. Ако не искаш всички да са ти арбитри - водиш го да пиете и да си говорите на 4 очи Ндам.



Тема Re: Иск ?нови [re: eлия]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано23.07.05 21:56



Това за обединението и Сидеров е много хубаво. Радвам се, че Куиър ще могат да използват авторитета и потенциала си, за да помогнат на Джемини в това смело начинание. Важното е, че историята вече е създадена-има спечелено дело, дано това на Джемини да е Второто.



Тема Re: Среща на Джемини, Куър България, Тангра и Билитиснови [re: martyr]  
Автор eлия ()
Публикувано23.07.05 22:00



Можем и да си шепнем, разбира се. Може и да пошушукаме... Но не ме кефи..
Аз арбитри не търся, защото това не е състезание, а размяна на мнения.
Ако имаш мнение по въпросите, които съм повдигнала - даваш го. Ако нямаш - подминаваш темата и готово.
Прощавай martyr, но се опитваш да ме вкарваш в рамките на собствените си разбирания и възприятия.
Те обаче са ди приемливи за теб и хора, мислещи в твоя стил. Не са приемливи за мен. А мислех, че вече поне мнението си мога да изказвам без цензор или поучаващ да ми виси на главата и да ми нашепва "Не е правилно да мислиш така, мило дете, сега ще ти кажа, как е правилно да мислиш"

Та вижте се там и си говорете... но, както вика Акси - "айде нема нужда" да ми налагаш своите разбирания и да искаш от мен да живея според тях.

Нищо лично.



Тема Re: Иск ?нови [re: BGMEN.COM]  
Автор eлия ()
Публикувано23.07.05 22:08



Нама как да е второто спечелено дело.
Сидеров просто никъде е се е изсказвал хомофобски, подигравателно или обидно, заплашително или агресивно спрямо хомосексуалните хора. Да не говорим, че е депутат и просто не виждам как ще осъдят депутат за изказванията му. Те Козовски - където беше "сам войн" без никого зад гърба си, не посмяха да съдят - а Сидеров ще съдят... с цяла парламентарна група, която при това ще изпрати цели двама евродепутати.

А да не се лъжем - Делото на Куиър го издърпа Милен и четирите момчета. Така че ако някой има авторитет и опит в това отношение, надали е новият им ИД, Ивелин, Дим или Катето Евро.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.