Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:31 01.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Тема МОЖЕ ЛИ САМО ДА СЕ ОБИЧАМЕ,БЕЗ ДА СЕ ЕБЕМ?  
Автор Dorry. (истинската)
Публикувано10.07.05 14:04



ИСКАМ ДА СЕ ПРЕГРЪЩАМЕ,ЦЕЛУВАМЕ,ДА СЕ ГУШКАМЕ ГОЛИ,ДА СИ ТЪРКАМЕ ЧЛЕНОВЕТЕ,НО БЕЗ ДА СЕ ЕБЕМ....



Тема Re: МОЖЕ ЛИ САМО ДА СЕ ОБИЧАМЕ,БЕЗ ДА СЕ ЕБЕМ?нови [re: Dorry.]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано10.07.05 15:15



[МОЖЕ ЛИ САМО ДА СЕ ОБИЧАМЕ,БЕЗ ДА СЕ ЕБЕМ? /i]

НЕ



Тема Re: МОЖЕ ЛИ САМО ДА СЕ ОБИЧАМЕ,БЕЗ ДА СЕ ЕБЕМ?нови [re: Dorry.]  
Автор Pицapитe koитo kaзвaт ни (:)
Публикувано10.07.05 23:54



[МОЖЕ ЛИ САМО ДА СЕ ОБИЧАМЕ,БЕЗ ДА СЕ ЕБЕМ?

ДА

има също взаимна мастурбация и орален

==============-
пс: очевАдно е че ти, точица и мипославчо сте едно и също лице



Тема Re: МОЖЕ ЛИ САМО ДА СЕ ОБИЧАМЕ,БЕЗ ДА СЕ ЕБЕМ?нови [re: Dorry.]  
Автор redjeep ( новак)
Публикувано11.07.05 01:03



Не може,ебането е задължително.
Хайде сега,а бе ти на кого ще ги говориш тия неща?
Може или не може ,я стига,а ма хаа.
На колко си години,и да не се правиш на интересен,такива работи не се питат.



Тема Re: МОЖЕ ЛИ САМО ДА СЕ ОБИЧАМЕ,БЕЗ ДА СЕ ЕБЕМ?нови [re: Dorry.]  
Автор нopt (Strikedtrough)
Публикувано11.07.05 10:33



По принцип има гей-мъже, които не харесват и не желаят да правят анален секс.

Дори на английски се самонаричат със специална думичка, по която в Интернет може да се намери информация по въпроса, само че не я помня, ако някой се сеща... Май че беше свързана точно с търкането на членовете



Тема Re: МОЖЕ ЛИ САМО ДА СЕ ОБИЧАМЕ,БЕЗ ДА СЕ ЕБЕМ?нови [re: Dorry.]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано11.07.05 11:38



стана ми интересно -
"само да се обичаме, без да се ебем":-))
"ИСКАМ ДА СЕ ПРЕГРЪЩАМЕ,ЦЕЛУВАМЕ,ДА СЕ ГУШКАМЕ ГОЛИ,ДА СИ ТЪРКАМЕ ЧЛЕНОВЕТЕ,НО БЕЗ ДА СЕ ЕБЕМ"

явно според теб "да се обичаме" = " да се прегръщаме, целуваме, да се гушкаме голи, да си търкаме членовете, но без да се ебем"

горките нещастници, дето се е***, доста трябва да се мразят явно;-)

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: МОЖЕ ЛИ САМО ДА СЕ ОБИЧАМЕ,БЕЗ ДА СЕ ЕБЕМ?нови [re: Dorry.]  
Автор Gary (човек)
Публикувано11.07.05 14:09



Интересна тема .
Според мен може, но ми се струва, че тогава нещо ще липсва. За мен върховното удоволствие идва когато почувствам човека когото обичам в себе си. Същото чувство изпитва и една жена (поне така ми сподели жената която съм любил и която ще остане единствена в моят сексуален живот). С нея осъзнах и това, че приятният секс не е достатъчен. Когато съм с мъжа когото обичам, изпитвам чувства които липсват ако съм с жена. А тези чувства са твърде важни за мен и ги изпитвам само когато съм себе си, а не този който иска да се съобразява с предразсъдъците на хората и да се прави на "нормален". Тези чувства ме правят безкрайно щастлив и удовлетворен дори и когато само прегръщам, целувам, гушкам любимия без да правим секс в буквалния смисъл на думата, което с жена не би могло да стане. Въпреки това, върховното удоволствие от проникването е незаменимо за мен. Разбира се, когато няма условия, мога да мина и без него.



Тема Re: МОЖЕ ЛИ САМО ДА СЕ ОБИЧАМЕ,БЕЗ ДА СЕ ЕБЕМ?нови [re: Dorry.]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано12.07.05 15:20



Според мен ако само си се гушкате и си търкате членовете възбудата сама ще ви накара да продължите нататък и няма да усетиш кога ще е станала работата



Тема Re: МОЖЕ ЛИ САМО ДА СЕ ОБИЧАМЕ,БЕЗ ДА СЕ ЕБЕМ?нови [re: Гъзe]  
Автор нopt (Strikedtrough)
Публикувано12.07.05 18:07



Според мен ако само си се гушкате и си търкате членовете възбудата сама ще ви накара да продължите нататък и няма да усетиш кога ще е станала работата

Струва ми се, че това е предразсъдък от типа "като намериш подходящото момиче, ще видиш как хомосексуалността ти ще изчезне".

Свикнали сме да проектираме собствените си усещания в другите и очакваме в тях да протичат по същия начин, със същите последици.

Дори и самите ние, дето се различаваме от повечето хора по това че харесваме собствения си пол, продължаваме да не допускаме, че някой е различен.



Тема Re: МОЖЕ ЛИ САМО ДА СЕ ОБИЧАМЕ,БЕЗ ДА СЕ ЕБЕМ?нови [re: нopt]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано12.07.05 20:37



Ами това, че съм започнал със "според мен" означава точно това, че съм "проектирал собствените си усещания". За съжаление не бих могъл да проектирам нечий други усещания. Означава още и че допускам различни варианти от моя.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.