Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:00 17.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Тръсят се водещи и авторинови  
Автор prinyo ()
Публикувано24.06.05 16:28



Предаването Джемини търси двама водещи - мъже, както и автори и сътрудници. office@bgogemini.org



Тема Re: Тръсят се водещи и авторинови [re: prinyo]  
Автор Kredora ()
Публикувано28.06.05 04:27





А, защо точно мъже?
Не долавям ли тук нотка на полова дискриминация, а, Джемини? То тя не се долавя, а направо кънти. Нали не е законово да се пускат подобни обяви и ми се струва нечестно освен това, впрочем аз предаването не съм го слушала де.

цццц

Редактирано от Kredora на 28.06.05 05:13.



Тема Re: Тръсят се водещи и авторинови [re: Kredora]  
Автор musha-busha ()
Публикувано28.06.05 13:31



Ами да бе го слушала тогава. Радиопредаването има два екипа - мъжки и женски. Двата екипа са равни по брой участници. Един от водещите мъже замина за море, а другият е адски зает човек и няма възможност да отделя време и за предаването. ЕТО защо се търсят двама мъже.

Не знам какво ти кънти на теб, но на мен ми прокънтява главата, като под път и над път някой почне да надава вопъл ДИ-СКРИ-МИ-НА-ЦИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ! А после се окаже, че не било дискриминация, а примерно социал-демокрация, или институционализация, или трепанация, или друга -ация. Но нейсе, таман научим нова дума и докато я разберем, сме проглушили ушите на народа.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Търсят се водещи и авторинови [re: musha-busha]  
Автор Gary (човек)
Публикувано28.06.05 14:34



Не се ядосвай толкова де. Доникъде няма да стигнеш така. Това което ти написа, смятах да го напиша аз, ама без втората част. После сметнах, че на такива хора дето не са слушали нито едно предаване, а се произнасят по въпроса, не е нужно да се отговаря. А другите знаят защо.
Та по-спокойно карай и ще ти е по-добре .
Успех!

Редактирано от Gary на 28.06.05 14:36.



Тема Re:нови [re: musha-busha]  
Автор php* (ангелче)
Публикувано28.06.05 14:56



Имам въпрос, ако аз кандидатствам и се представя по-добре от другите кандидати - мъже, няма да ме одобрите, само защото съм жена ли?



Тема Re: [re: php*]  
Автор musha-busha ()
Публикувано29.06.05 10:15



Радиопредаването се подчинява на определен формат, според който има два екипа - две момчета и две момичета. Тук разбирай два мъжки гласа и два женски, две женски имена и две мъжки имена. Така започна предаването - наопаки на класиката водещи мъж+жена. В този дух "представянето" по-добре се избира според изискванията на формата, а именно кои двама мъже от кандидатите мъже и кои две жени от кандидадите жени се представят най-добре, за да формират екипите. Това е достатъчно разчупена рамка, което се доказва и от факта, че в екипа е имало и транссексуални.

Избързвам с отговор и на въпрос, който ще последва. Това не значи, че ако някой, който и да е, не може да се включи в екипа. Съобразяваме се, че става дума за радио, не за телевизия, където гласът е определящия фактор, а не визията.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Търсят се водещи и авторинови [re: Gary]  
Автор musha-busha ()
Публикувано29.06.05 10:17



Кой се ядосва? Пропускам да слагам картинки с усмивки, но това не значи, че се ядосвам. Ето ->

На хората, които не са слушали предаването, трябва да им се отговаря, защото може и да слушат поне едно после. Не е задължително да си бил там, за да имаш мнение

Ай лек ден и НаКафе

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Търсят се водещи и авторинови [re: musha-busha]  
Автор Gary (човек)
Публикувано29.06.05 10:39



Това вече е друго .
Права си за отговарянето.



Тема ЗАКОНИТЕ СА ПИСАНИ ЗА ДА СЕ СПАЗВАТ.нови [re: musha-busha]  
Автор Kredora ()
Публикувано29.06.05 18:25



Оф. Стана ми ясно. И знам че:

Гейовете най-добре могат да говорят за себе си, понеже никой не може да влезе истински в положението на гейовете, ако не е гей, пък нали особено ако си жена, хм, последното е невъзможно, пък дори и ако си лесбийка

Начи, има нещо което недоразумявам

Това че не съм гей трябва ли да знечи че не се интересувам от проблемите на ГЕЙОВЕТЕ гонкретно

И, ако примерно се вълнувам най-искрено

що да не мога да говоря за тях, особено ако ми подават готови лисчета да ги чета, пък и въобще



Що да не е дискриминация, а?


Те и хетерото си искат персонал от свои си хора и наемат мъже само, щото нали.............Винеги има причини. Да, бе, нам че , не мога да говоря така както един гей, ама що да не говоря като ена жена за гейовете



Пък и не ме интересува кви са извиненията ви, както казах е противозаконно, и аз се смятам дискриминирана

Айде, няма да се разправяме на всичкото отгоре, ама си прочети отгоре какво ми пише ЗАКОНИТЕ СА ПИСАНИ ЗА ДА СЕ СПАЗВАТ.

Друго няма да коментирам по темата , говорете си квот щете

Айде, и аз се усмихвам, дори ви се радвам, и обичкам -по някъв си начин.


ПИИС АНД ЛОВ

Редактирано от Kredora на 29.06.05 18:26.



Тема Re: ЗАКОНИТЕ СА ПИСАНИ ЗА ДА СЕ СПАЗВАТ.нови [re: Kredora]  
Автор musha-busha ()
Публикувано29.06.05 19:06



Cool постинг

Не съм съгласна, че само гейовете могат да говорят за себе си, защото само те разбират най-добре положението си. Първо, аз използвам думата "гей" събирателно и включвам хомосексуални жени и мъже. Второ, майка на гей, приятел на гей, колега на гей и т.н. много, много добре разбират и преживяват проблемите и радостите на хомосексуалните хора, които познават. Трето, което е много феминистко признавам, жените са по-емоционални и подхождат по-духовно към нещата, затова жените съчувстват и съпреживяват повече от мъжете. Това по принцип, без уточнения жените дали са хом-, би- или хетеросексуални.

Не е необходимо да си директно обвързан с нещо, за да имаш мнение или отношение. Още повече, когато пък ти дават листчета да четеш, ТОЧНО тогава трябва да се изказваш. Иначе за какво са ги печатали?

Аз лично не познавам такива хетеросексуални, които да държат непременно да познават САМО хетеросексуални или поне сега не се сещам за такива. Хората не си избират познатите по сексуална ориентация, а по съвсем други критерии. В офиса ни работят две хетеросексуални жени. В екипа на радиопредаването също има хетеросексуални. Винаги златната среда е между двете гледни точки.

Пиис, бабо, пиис Ако имаш басов, плътен глас и нямаш против слушателите да смятат, че слушат мъжки глас, повече от добре дошла /ако правилно съм разбрала/ си Бтв в конкретният случай НЯМА дискриминация, дори и намек за дискриминация. Прочети внимателно предния ми постинг отново.

Законите верно затова са писани. Въпросът е - кой и кога ги чете? Може да направим един малък куиз да проверим.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.