Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:14 30.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Смяна на модераторите  
Автор Cyпep Mapиo ® ((30/А/П))
Публикувано12.06.05 07:37



Модераторите и двамта са лъжливи!
Особено единия който се пъне че защитавал и бил пазител на гейвоете тука, а ме заплашва на бележки че ще ми сложи БАН,
защото исказвам мнение че женените ги е страх да си признят пред децата че се съвокупляват със собсвения си пол.
Също така си позволява да дава мнение как да пишат потребителите тука, и то с най-подигравателен тон "Влез в час"



не мисля че такова модериране е ПРАВИЛНО!
Тоя пък наистина се надявам да вземете правата от меките китки под чехъл!
И Моля ти се сам, не ме ОБИЖДАЙ!
В ЧАС НЯМА ДА ВЛИЗАМ - защото аз съм свободен човек а ти НЕ - ЖЕНАТА И ДЕЦАТА ТИ ПРЕЧАТ! ДАВА ТАКИВА СЪВЕТИ НА ДЕЦАТА СИ НО НЕ И НА МЕНЕ!

Редактирано от Cyпep Mapиo ® на 12.06.05 07:39.



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: Cyпep Mapиo ®]  
Автор eлия ()
Публикувано12.06.05 09:07



Хората тук са си го избрали, те си го харесват такъв. Поне е радост за окото. Който и модератор да се избере - все ще има кусури. Остави го на мира. И той трябва да допринася с нещо за тази общност, към която твърди, че е сексуално съпричастен.



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: Nikam]  
Автор eлия ()
Публикувано12.06.05 09:14



Ми да...остави го на мира. Човека просто брани значимостта си и белега си за принадлежност - затова ти е казал и онези думи. Не е лично отношение...
Ти какво предпочиташ? Да ти се слага, за да го харесваш ли?



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: Nikam]  
Автор eлия ()
Публикувано12.06.05 09:42



Точно така.... при това така ще си стои тук и няма да щъка из други клубове... Като мен примерно



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: Nikam]  
Автор мъчeниk (fallen)
Публикувано12.06.05 15:51



Кхъм ! вие да не се -=вземете=- сега двамата?



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: Cyпep Mapиo ®]  
Автор Hopтттчe (Unhandled event)
Публикувано12.06.05 16:53



"Тя, краставицата, съдържа 90% вода..."



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: Hopтттчe]  
Автор eлия ()
Публикувано12.06.05 19:44



99% вода
Мирча Кришан и Сорина Ерат



Тема аз съм съгласна!нови [re: Cyпep Mapиo ®]  
Автор Kлapиca (ЛГБТ)
Публикувано13.06.05 10:06



Тези двамата модератори изгониха всички, дори и бившето ми гадже не иска да влиза тука! Ама съвсем не иска!
Мисля че клуба не трябва да се модерира, защото с това тяхно модериране те го правят по свой вкус: трият кака елия, никам, и други свободни: Супер Марио (R) на пример, И дори и мене!!!!!!!!!!!:


Държа този модератор да тръгне да си ходи, защото без да ме предуреждава редактира мои постинги! Аз изобщо не искам от долу да седи:
Редактирано от jaytee на 10.06.05 11:50.

С какво ПРАВО ?
Това е реторичен въпрос:
само с едно право: Налагане на собсвено мнение с цел показване на вишестоящие, което не трябва да е така!

МОДЕРАТОРИ, ТРЪГНЕТЕ СИ С ЧЕСТ, и не заплашвайте потребителите с бан и лъжи!



Тема Аз съм и прптив другия, защото ме редактиранови [re: Nikam]  
Автор Kлapиca (ЛГБТ)
Публикувано13.06.05 10:08



=> не ми позволява да говоря защото има СТРАХОВА ПСИХОЗА!
Хора с такова нещо не би трябвало да вземат самостоятелно решения!



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: eлия]  
Автор WebMister (virtual)
Публикувано13.06.05 10:37



тази общност, към която твърди, че е сексуално съпричастен.


How do you make God laugh? - Tell him your plans.


Тема само "твърди"! Всъшност ЛЪЖЕ е истинатанови [re: WebMister]  
Автор Kлapиca (ЛГБТ)
Публикувано13.06.05 11:06



иначе заплашвал супер марио с бан.
Колко е жалък, поне в мойте очи!



Тема Re: само "твърди"! Всъшност ЛЪЖЕ е истинатанови [re: Kлapиca]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано13.06.05 11:37



Клариса, аз не "заплашвам", аз предупреждавам, когато някой мине границата. И ако продължи - предупреждението влиза в сила.

Оценката ти за мен много, ама много ме вълнува



Тема С какво право?нови [re: Sam]  
Автор Kлapиca (ЛГБТ)
Публикувано13.06.05 11:52



Страх ли те е от нещо?



Тема Re: С какво право?нови [re: Kлapиca]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано13.06.05 14:49



С правото, дадено ми от мнозинството от хората в клуба, които са ме избрали и на базата на правилата на клуба.



Тема Аз не съм съгласеннови [re: Kлapиca]  
Автор Gary (човек)
Публикувано13.06.05 15:11



Аз не съм съгласен да сменяме модераторите, въпреки че имам забележки към тях. Как е възможно 80% от мненията в този форум да се дават от 3-4 профила? Защо допускат, тези 3-4 профила да "модерират" вместо тях и да не оставят хората които нямат възможност да киснат тук по цял ден да си кажат мнението?

Редактирано от Gary на 13.06.05 15:13.



Тема Няма начиннови [re: Gary]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано13.06.05 15:38



Няма начин всички да са доволни от всичко. Опитвам се да "прокарвам" средния път (мисля, че и с jaytee е така, но няма да говоря от негово име), поради което няма "напълно" доволни.

Ти си третия (или четвъртия) който заявява, че клубът има нужда от "по-твърда" ръка - тоест повече намеса на модераторите. Горе-долу двама-трима са и тези, които са на напълно противоположната позиция - пълна безконтролност.

А на Марио хората са му свикнали с регулярните искания на всеки няколко месеца за "оставка на модератор". Какво да се прави, това е единствената тема, която вълнува чувствителната му душевност.

Бих желал оставака на модератор!
15.04.05 00:15

Време е за смяна на модераторите!
22.01.05 18:46

ОСтавка на Модератора Sam или Samolet
Публикувано 05.09.04 23:19

Автор, все същия Автор Cyпep Mapиo ® ()

Назад не ми се връщаше повече. Но има и още.



Тема Re: Аз не съм съгласеннови [re: Gary]  
Автор Kлapиca (ЛГБТ)
Публикувано13.06.05 15:43



ти също си от 3-4те профила които даваш 80 % от мненията тук!



Тема Re: Аз не съм съгласеннови [re: Kлapиca]  
Автор Gary (човек)
Публикувано13.06.05 15:57



Признавам, че е така последния месец. Причината е, че се регистрирах във форумите на дир.бг скоро и все още имам ентусиазма да чета мненията на всички (включително и твоите) и да считам, че ще променя нещо като отговарям на такива като теб. Мисля, че вече завършвам фазата на опознаване, така че скоро ще отбирам. А и все пак професията ми не е като твоята - да кисна непрекъснато по форумите, имам си много много друга работа. Все пак, четенето и писането тук ми е от голяма полза - виждам голям прогрес в себе си. Отчасти го дължа и на теб, за което ти благодаря.



Тема Re: Аз не съм съгласеннови [re: Gary]  
Автор Gary (човек)
Публикувано13.06.05 16:13



131 мнения на Клариса срещу моите 62 мнения. Като се има предвид, че това е броя на мненията само от последният ти профил Клариса който си регистрирала по-късно и от мен. Ако ги съберем и с тези от останалите ти профили ...
Апропо, аз никога не си меня името на профила. Мисля, че няма смисъл от това, дори и да съм сгрешил нещо. Все пак и аз съм човек, поради което ми се случва и да греша.



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: Cyпep Mapиo ®]  
Автор µ (:)
Публикувано13.06.05 17:28



Аз също съм против модератора Sam, който счита този клуб за бащиния, и цензурира избирателно и пристрастно

сега забелязвам, че на последните избори Sam е бил избран само с един глас



а пък и повечето които са участвали в изборите, вече не пишат тук (или много по-рядко). Може би са разбрали каква беля са си сложили, и затова са спрели да пишат.

След няколкото месечно модериране на Sam и Jaytee, клуба се разби.



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: µ]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано13.06.05 18:12



като гледам постинга ти, се чудя дали и в главата ти е такава каша...

погледни си линка, който си дал като доказателствен материал (впрочем, цитирам те: "сега забелязвам, че на последните избори Sam е бил избран само с един глас

"), а после си прочети и мнението...

такива отчаяни опити будят само усмивки

Vivre mes differences ou sauver les apparences?

Тема Микро, какви са тея макро лъжи???нови [re: µ]  
Автор Gary (човек)
Публикувано13.06.05 18:24



Дам, хич не си в час. Интересно как ще гласуват Сам да е модератор, след като в него момент той вече си е бил такъв. Друг път не се опитвай да заблуждаваш. Попадна ми в черния списък с тази лъжа.
А за отказът на писалите преди тук, коментарът ми е, че напълно ги разбирам. И аз ако продължавам да чета тук само мненията на 3-4 профила, които направо бълват, и аз ще се откажа скоро да пиша тук. Виждам как скоро ще си останете само вие тук, ама без нас съвсем ще изпростеете.

Редактирано от Gary на 13.06.05 18:27.



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: Cyпep Mapиo ®]  
Автор jism (39/би)
Публикувано13.06.05 19:08



Пишете си с Никамчо и Клариска в някой чат,това тук е клуб....Може и да си направите ново клубче и там, в бъдещото клубче да привикате и Елия за модератор. Дано да има повечко работа и да не влиза тук!
А модераторите май наистина е време вече, да дадат бан на няколко човека...



Тема Re: Микро, какви са тея макро лъжи???нови [re: Gary]  
Автор µ (:)
Публикувано13.06.05 20:06



Абе ***, зна'ш ли колко ми дреме на хуя, в кви списаци щял си да ме вкарваш

Добре де. Аз съм заблуден. Това не ми пречи да съм ЗА смяната на Сам и избирателното триене.
пример:

-от една страна има недоволство срещу Елия, и нейните вечни оф-топици, чатове и др., но модераторите я траят и дори и дават спец теми. А Сам, който продължава да и се връзва, допринася за западането на дискусиите в другите теми
-от друга страна има недоволство срещу Супер Марио, който се изказва по-често по темите, и във връзка с предходни постинги, но него го трият и го заплашват с бан.?


срещу Сам и неговите неуместно модериране винаги е имало възмущения или негативни коментари, включително и от господина модел за "La bien pensance"-



В отговор на:

Виждам как скоро ще си останете само вие тук, ама без нас съвсем ще изпростеете.




Е кои са тези ние и кои са тези вие?
Кажи кой от кои е?

Редактирано от jaytee на 13.06.05 20:30.



Тема Re: Микро, какви са тея макро лъжи??? *DELETED*нови [re: µ]  
Автор jayteeМодератор (lost)
Публикувано13.06.05 20:32



Мнението е изтрито от jaytee

Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: Nikam]  
Автор jism (39/би)
Публикувано13.06.05 20:36



Защо си не...знаеш къде!
Баси как ми писнаха *** ти! Там - в твоя прослувут клуб, толкова ли е безинтересно,та дойде да се *** тука?

Редактирано от jaytee на 13.06.05 21:52.



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: jism]  
Автор eлия ()
Публикувано13.06.05 20:48



Ти сериозно ли смяташ, че бан може да възпрепятства писането тук?
Явно не си запознат много много с този вид програми. Бан може да спре писането само на човек, който е в нета от по-малко от половин година. Само би влошил нещата.



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: Nikam]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано13.06.05 21:00



ама как плачете за бан няколко човека... и с цялото си нахалство се оплаквате от неправомерна цензура (?!)

--
имам си една мечта... да ме няма


Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: Gnomeo]  
Автор eлия ()
Публикувано13.06.05 21:05



Бана е заплаха само за тъпаците, които не знаят как да го заобиколят... Напротив... един бан само би направил клуба една объркана помийна яма...



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: eлия]  
Автор мъчeниk (fallen)
Публикувано13.06.05 21:36



Ти би ли се регистрирала с друг ник, само за да си кажеш мнението?



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: мъчeниk]  
Автор eлия ()
Публикувано13.06.05 21:59



Да си кажа мнението не... но на инат да...



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: eлия]  
Автор мъчeниk (fallen)
Публикувано13.06.05 22:37



Клуба е обречен значи.



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: мъчeниk]  
Автор eлия ()
Публикувано13.06.05 22:53



Какви силни думи!



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: eлия]  
Автор мъчeниk (fallen)
Публикувано13.06.05 22:55



Тебе не мога да те догоня, а какво ли ще стане през годишният ти отпуск.



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: µ]  
Автор 3X (American Life)
Публикувано14.06.05 06:32



Не е точно така, старите сме тука и гледаме сеир отстрани. Например как Сам се пали от няма нищо и започва да спори меко казано с Елия, Никам или Супер Марио. Някак си не виждам модератор да влиза в кавги с членове на клуба колкото и да са съгрешили. Всъщност какво им е прегрешението да попитам?
Елия - много и знае устата, ама нали затова е жена, аз си я харесвам такава и предпочитам да е на наша страна когато работата опре до бой, а не срещу нас, тя е мъжко момиче и знае как да се бие.
Никам - преди няколко години когато целия клуб беше ревнал срещу него /вече забравих за какво/ момчето си отиде и си направи свой клуб. Сега пусна темата за гей конкурса ами лошо няма, който иска да гласува, който не здраве да е. Чудно защо някои толкова бързо извадиха кофите с катран и чувалите с перушина.
Супер Марио - той открай време е нарочен за черната овца на клуба, каквото и да напише шанса да го баннат е доста голям.
Колко от вас са чели правилника на клуба? Аз не съм, дори и незнам къде е, но докато Сам се кара с този или онзи Jaytee размахва правилника високо, но вижда се полза голяма няма. Напомням на модераторите и на клубарите че това е гей клуб, а гей значи весел, ярък, игрив, но нищо такова не виждат очите ми, предполагам защото самите ние не сме такива за съжаление...


His Toy

Редактирано от 3X на 14.06.05 06:34.



Тема Смяна на Cyпep Mapиo ®нови [re: Cyпep Mapиo ®]  
Автор Paдocлaв (непознат)
Публикувано14.06.05 10:03



Аз предлагам да сменим Cyпep Mapиo ®. Би ми било приятно да почне да пише интересни неща (защото предполагам, че го може) и да спре с безсмислените заяждания. Дали обаче това е "mission possible"? Дано



Тема Re: Смяна на Cyпep Mapиo ®нови [re: Paдocлaв]  
Автор WebMister (virtual)
Публикувано14.06.05 10:10



че той си се сменя. С Клариса.

How do you make God laugh? - Tell him your plans.


Тема Re: Смяна на Cyпep Mapиo ®нови [re: WebMister]  
Автор Gary (човек)
Публикувано14.06.05 10:30



Да, понякога дори мислят различно . Това е изкуство, аз не го мога .



Тема Re: Микро, какви са тея макро лъжи???нови [re: µ]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано14.06.05 11:01



срещу Сам и неговите неуместно модериране винаги е имало възмущения или негативни коментари, включително и от господина модел за "La bien pensance"-
pensif


забавно Е, може и да съм модел (), ама едва ли по "bien pensance"

хм, впрочем, впечатлен съм от задълбоченото познаване на моите мнения. откъде го изкопа това Благодаря ти. Сам си дал пример, чрез този линк към мой скромен постинг, как може да се направи цивилизована бележка и да се изрази различно мнение, без да се крещи за оставка и без излишни обиди.

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Микро, какви са тея макро лъжи???нови [re: µ]  
Автор Gary (човек)
Публикувано14.06.05 12:23



Вие си се знаете кои сте щото сте малко. Вие сте скритите модератори тук, които не чрез триене на постинги, банване и др., а чрез психологическа атака карате хората тук да се страхуват да се изкажат свободно. Но когато ние останалите престанем да пишем тук, на вас ще ви е скучно. Няма да има с кого да се заяждате.

В отговор на:
"срещу Сам и неговите неуместно модериране винаги е имало възмущения или негативни коментари, включително и от господина модел за "La bien pensance".

Възмущения към един модератор винаги ще има, той също е човек и може да допуска грешки. Още повече, че се опитва да прокарва и средна линия между нас, за което го разбирам, но ми се струва, че така сам си усложнява живота. Аз ако бях на негово място, нямаше да слагам звездички, а щях да трия постинги. Все пак този форум претендира да е за по-интелигентни хора които поне разбират от дума.
А такива които пускат лъжи и пишат преди да мислят поради което количеството на постингите им е главозамайващо за сметка на качеството, щях да ги банвам. Нека си сменят ника през ден.



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: 3X]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано14.06.05 12:50



Мислиш ли, че Елия, Никам и Марио правят клуба по-"весел, ярък, игрив". Според мен правят точно обратното, заради което са и малките ни спорчета.

Всъщност какво им е прегрешението да попитам?
Хубаво си написал за елия. Ако ти харесва да те наричат "мишок" и "педофил", както тя неведнъж се е обръщала към твърде много хора от клуба, тогава мога да приема, че е "на наша страна". Според мен и доколкото познавам хората в клуба, не бих нарекъл никого "мишок". Да не говорим за педофил... Харесвай я.

Никам, за когото не се сещаш защо целия клуб беше ревнал срещу него, ли? Погледни в клуб ЛГТБ и ще си спомниш. 77% от темите са негови. Информационни. Темите са 77%, не мненията. Всъщност напоследък и мненията, защото там малко хора пишат ВЕЧЕ. По същата причина. И понеже малко пишат и малко четат - ха сега в АиА. Докато и в АиА не останат хора, които да го четат. Не ме радва подобна перспектива.

Марио бил нарочен? Марио влиза тук само за да обиди някого или да поиска оставка на модератор. Трия го само когато прави първото - да обижда. Всъщност обидите му са насочени най-често към елия, която харесваш.

А правилникът е на лесно място. Закачен е най-отгоре, в първата тема.

И защо, да му се невиди, когато не съм съгласен с някого да не мога да си изразя мнението, щом съм модератор? Модератор съм само когато модерирам. През останалото време имам същите права като всички - да си изразявам мнението.



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: Sam]  
Автор 3X (American Life)
Публикувано14.06.05 16:45



Не съм казал че Елия , Никам и Марио правят клуба по-гейски. Вината клуба да е на това положение е на всички нас. Според мене клуба залитна в неправилна посока, страда от тежко модериране - "това може, това не", като понякога модерирането е доста субективно, тебе визирам Сам.


His Toy

Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: eлия]  
Автор Cyпep Mapиo ® ((30/А/П))
Публикувано14.06.05 19:18



а най-вече не помага срешу четене на тъпи мнения!



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: мъчeниk]  
Автор Cyпep Mapиo ® ((30/А/П))
Публикувано14.06.05 20:10



еми обрекли са го тези дето са избирали настоящите модератори!



Тема Това е мое правонови [re: Sam]  
Автор Cyпep Mapиo ® ((30/А/П))
Публикувано14.06.05 20:11



Ако те е страх от нещо, то вземи се оттегли самостоятелно!
Няма модератор - няма и оставка!



Тема Re: Микро, какви са тея макро лъжи???нови [re: jaytee]  
Автор Cyпep Mapиo ® ((30/А/П))
Публикувано14.06.05 20:12



А не е ли по-добре да се махнат измислените от ББУРГАС правила?!



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: Sam]  
Автор Cyпep Mapиo ® ((30/А/П))
Публикувано14.06.05 20:16



В отговор на:

Марио бил нарочен? Марио влиза тук само за да обиди някого или да поиска оставка на модератор.



ако истината те обижда то по добре си ходи - такива тънкообичдчиви модератори май не са за този клуб!

А мое право е да искам веднъж на всеки месец оставка
ЗАЩОТО АЗ НЕ СЪМ ВИ ИЗБИРАЛ, и съм НА МНЕНИЕ, че
КЛУБА НЕ ТРЯБВА ДА СЕ МОДЕРИРА!



Тема Re: Смяна на Cyпep Mapиo ®нови [re: Paдocлaв]  
Автор Cyпep Mapиo ® ((30/А/П))
Публикувано14.06.05 20:20



Не мисля че може да си наложиш мнението като в комунистическите времена какво да пиша и какво да не пиша!
Ако искаш си осинови някой 20 годишен от някое село, давай му 100 лв месечно, купувай му цигари и го храни - и с удоволствие би ти скачал по свирката!
Освен всичко друго може да го направиш и на ПАЛЯЧО КОЙТО ДА ТЕ ЗАБАВЛЯВА ТУКА, пишейки интересни неща!



Тема Re: Смяна на Cyпep Mapиo ®нови [re: Gary]  
Автор Cyпep Mapиo ® ((30/А/П))
Публикувано14.06.05 20:23



как ли успяваме!?



Тема Правилата са си супер.нови [re: Cyпep Mapиo ®]  
Автор Gary (човек)
Публикувано14.06.05 20:30



Според мен няма да е по-добре. По-добре ще е ако сегашните модератори ги спазват и то безкомпромисно - без звездички, а с триене.
ББургас не си е измислил тези правила щото просто така му е хрумнало. Явно е мислил с горната си глава, когато ги е писал. А и предполагам, че му е писнало да чете постинги с глупости и обиди. Някой каза и, че изглеждал добре. Иска ми се да се запозная с него .



Тема Re: Глупостинови [re: Nikam]  
Автор Gary (човек)
Публикувано14.06.05 22:06



Не ми е ясно защо винаги преувеличаваш и драматизираш нещата - кастрация, избиване и т.н. Разбирам те, че не ти е лек живота, но престани да настройваш хората на нож. Ти си като Волен Сидеров, но от другата страна на барикадата. Стига с тези революции. Волен Сидеров и компания са шепа хора. Ти също рискуваш да останеш с шепа поддръжници ако продължаваш така.



Тема За Марио, но и за всички останали.нови [re: Cyпep Mapиo ®]  
Автор мъчeниk (fallen)
Публикувано14.06.05 23:43



Моля да ме извиниш:

На тази страница:



Се вижда едно от първите правила на клуба, а именно:


То не е измислено от мен, от теб, от Sam, JayTee, BBourgas, Boian, BadJo и прочее момчета. Измислено е от администрацията на дирника и то целенасочено (то и тогава имаше против ама >dev/null).

Сега погледнете 100 предишни мнения ... мога да ги сложа под един знаменател:
- Искаме секс.

Аз не искам клуб, в който да ме закачат колко ми е голям и колко му е дълбок, че и колко му е тясно.

Искам Смислени дискусии, а не да слушам Елия е против това, Марио е против онова, а Никам е против някое друго.

Peace!



Тема Re: Правилата са си супер.нови [re: Gary]  
Автор Kлapиca (ЛГБТ)
Публикувано15.06.05 09:53



Правилата не са ИЗОБЩО супер!



Тема Престани да говориш за хората!нови [re: Gary]  
Автор Kлapиca (ЛГБТ)
Публикувано15.06.05 09:58



В отговор на:

Ти си като Волен Сидеров,



Как не те е срам да говориш така за Ники?
Да не би да си го виждал някога или пък да познаваш Волен Сидеров?
Мисля че още от темата със Стефчо се прояви като много невъзпитано момче което си позволява да сравнява непознати нему хора с още по непознати!
Според мен е добре да престанерш да класифицираш хора които не познаваш!



Тема Re: Смяна на Cyпep Mapиo ®нови [re: Gary]  
Автор Kлapиca (ЛГБТ)
Публикувано15.06.05 10:06



Мисля че ти написах да не даваш мнения за хора които не познаваш!
А какво не можеш не ме интересува мене лично!



Тема Re: Правилата са си супер.нови [re: Kлapиca]  
Автор µ (:)
Публикувано15.06.05 10:21



Да така е. Правилата са глупави. Излишни. Само отежняват дискусиите, или предизвикват глупави такива
Така или иначе никой не ги чете, закованите теми.

Пример Правилото за 25 мнения за гласуване,

Аз сега не мога да гласувам защото нямам 25 мнения (ако модераторите не бяха ми изстрили няколко можеше и да имам)
(ако старата ми 3годишна регистрация не беше се приебала, също ги имах)

Но за да имам право на глас, надявам се, в скорошните избори за смяна на модераторите, се принуждавам да пиша лупави постинги за да мога да събера необходимия брой мнения.



Тема Re: Правилата са си супер.нови [re: µ]  
Автор µ (:)
Публикувано15.06.05 10:37



Да Точка 8 от правилата- над 25 мнения
в същото време точка 8 насърчава нарушението на точка - 5 постинги под формата на чат ( това така или никой не го спазва)



Тема Осъзнай се Никам!нови [re: Nikam]  
Автор Gary (човек)
Публикувано15.06.05 10:50



Никам, дори това което казваш да не е преувеличено и драматизирано, аз мисля че има много по-добри и разумни начини за промяна на ситуацията. Има достатъчно интелигентни българи които разбират от дума, но покажеш ли им нож се озлобяват. Аз залагам на тях и не смятам да участвам в революции. И аз да съм на тяхно място и някой да ме заплашва и обижда ако не приема на момента това което той смята за правилно, и аз ще го намразя, а покрай него и останалите, защото нали той е уж техен водач.
Ето защо, отново повтарям:
СПОРЕД МЕН, ТИ СИ ВРЕДЕН ЗА ЛГБТ!!!
Осъзнай се и виж реалността. Ти хвърчиш в миналото, във времето когато хората не са имали достатъчно разум и оръжието е било единствения вариант за постигане на целите. Днес времената са други, силата на информацията днес е по-голяма от силата на оръжието. Това може все още да не важи за някои държави, но мен ме интересува най-вече България. Обичам си родината и искам да живея в нея, но не на нож с обществото. Искам обществото съзнателно да ме приема такъв какъвто съм, а не накарано насила. Знам, че това няма да стане бързо, но ако се действа с разум, а не с оръжие, успехът ще е сигурен.

Мисля си, че това ти поведение се дължи на твои преживявания. ОК, ако е така те разбирам, въпреки че със сигурност аз не съм преживял по-малко. Въпреки това, аз съм от хората които винаги са избирали разумния начин. Сигурно има хора които заслужават това ти отношение към тях, но това не означава, че заради тях трябва да поставяш всички под общ знаменател. Да накараш останалите (разумните) да застанат на твоята страна - това би било истинската победа. А не това да накараш шепа хора които са хванали ножовете да си променят мнението. Те по-скоро биха умрели, отколкото да сторят това.



Тема Re: Правилата са си супер. *DELETED*нови [re: µ]  
Автор jayteeМодератор (lost)
Публикувано15.06.05 10:52



Мнението е изтрито от jaytee

Тема А ти престани да се правиш на модераторнови [re: Kлapиca]  
Автор Gary (човек)
Публикувано15.06.05 10:54



А ти престани да се правиш на модератор!!!
В правилата на клуба предполагам, че няма подобно правило. Не съм ги чел, но това е защото досега не съм бил модериран от модератор на който клубът е гласувал доверие. За разлика от теб разбира се.



Тема Re: Престани да говориш за хората!нови [re: Kлapиca]  
Автор Gary (човек)
Публикувано15.06.05 10:57



Смяташ, че ако видя Ники как изглежда на външен вид, мога да си променя мнението за него ли ???
Ти по какво оценяваш един човек ???
Аз по разума.



Тема Re: Правилата са си супер.нови [re: jaytee]  
Автор µ (:)
Публикувано15.06.05 11:15



ЗАБЕЛЕЖИ че профила ми е създаден на 31. 05 .2005, (от преди няколко дена), но виж датите на написаните ми мнения са по-стари!

а като кликнеш на профила ми във
виж всички мнения на потребителя
и след това избери архив 2005 ще излезнат още 4 мнения от началото на април

като прочетеш старите ми мнения от април, май се личи по стила на писане, че съм същия сегашен потребител
Това не е 15 дена а 2 месеца и 15 дена

А колкото до стария ми профил, тох се прееба малко след смяната на дизайна в дира и реших с новия ми профил да си сложа нов ник

Въпроса обаче не опираше толкова до желанието ми да гласувам.
А беше против глупавите правила



Тема Предлагам да се добави още едно правило в правилатнови [re: µ]  
Автор Gary (човек)
Публикувано15.06.05 11:15



И то е:
"Глупавите постинги да не влизат в бройката на 25-те постинга които са необходими за да има право на глас авторът им."





Тема Re: Предлагам да се добави още едно правило в правилатнови [re: Gary]  
Автор µ (:)
Публикувано15.06.05 11:23



и ти тогава как ще ги събереш?

покажи ми един умен постинг от твоя страна





Тема Re: За Марио, но и за всички останали.нови [re: мъчeниk]  
Автор Gary (човек)
Публикувано15.06.05 11:25



Леле Мъченик, сега разбирам защо си си сложил това име. Пази ни господи от отпадане на правилата.
Мъченик, благодаря ти за първия линк. Стигал съм максимум до 10-та стр. на архива с теми. Не съм и предполагал, че някога този клуб е бил пълна простотия. Но пък явно на 3-4 профила им е прекалено скучно сега и искат доброто старо време. Е, надявам се че има достатъчно разумни хора които пишат тук. А ако няма, ще си намеря друг клуб.



Тема Re: Предлагам да се добави още едно правило в правилатнови [re: µ]  
Автор Gary (човек)
Публикувано15.06.05 11:28



Прочети ми постингите и си избери. Изборът е голям. Признавам, че сред първите ми има и простотии (аз ги мисля за такива, но все пак не съдържат нито глупости, нито обиди). Все пак съм млад и зелен в този форум, а не ветеран като теб без право на глас. Важното е, че се уча от грешките си.



Тема Re: Правилата са си супер.нови [re: µ]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано15.06.05 11:49



И какво му е глупаво на правилото?

Това, че не може Сульо и Пульо да гласуват за нещо важно за клуба?

ако има технически проблем, както явно при теб се е случило, то не е защото правилото е глупаво. Можеш съвсем спокойно да си обясниш на модераторите, достатъчно свестни и разбрани хора са и няма да имаш проблем - jaytee вече ти го каза. Вместо да се напъваш да пишеш "глупави постинги".

В противен случай, разбира се, че е логично да има някакво такова изискване - този клуб първо СЕ ПРАВИ от хората, които пишат и участват активно в него (без значение колко други четат, ако от тях няма обратна връзка пред всички, в клуба). И е нормално те, пишещите, да определят съдбата му. Едва ли се очаква от някой, който влиза за пръв или втори път да е наясно за кого да гласува за модератор или за друго важно и обсъждано тук нещо. Ако пък има такива, които четат от много време и са наясно с всичко, но не пишат, то пак не е много коректно те да определят и решават нещо директно в гласуването. Има по-добър и конструктивен начин според мен - да се рег-нат (ако не са) и да участват в темите, в дискусиите, да изказват мнение, позиция и тогава вече, като всеки един от участниците в клуба, да дадат своя вот в случай на гласуване.

Vivre mes differences ou sauver les apparences?

Редактирано от pensif на 15.06.05 11:55.



Тема Re: За Марио, но и за всички останали.нови [re: мъчeниk]  
Автор eлия ()
Публикувано15.06.05 12:42



А това не го ли помниш?



или това:


Разбира се, аз там твърдя, че не говоря за ПРЕЦЕНЯВАНЕ на мненията... а за пазене на клуба от вулгарни хомофобски навлеци... но нещата неминуемо се изродяват и се появява Сам примерно

Особено любопитно е самото гласуване. Там има едно много интересно мнение: Доклкото успяхме да се преборим с Dobriak-a навремето след "нашествието" на Владко в този клуб насетне могат да пишат само регистрирани никове, така че практически само регистрирани ще могат да гласуват...въпроса е колко от тях са редовни посетители на този клуб обаче...
Практически тук освен теб, Одолам, Гей-Видеото и момичетата от Ева и Ева абсолютно никой друг редовно пишещ не ми е известен

или пък това:
Сега, донякъде благодарение на момичетата от Ева и Ева (специални благодарности на Джейн, D., и елия) виждам един доста променен клуб, с истински дискусии. Радвам се да се върна...
а и други... прочети ги сам на линка

Още нещо любопитно там е, че в тези избори взимат участие осем мъже и девет момичета от Ева и Ева, като две от тях поемат ангажимента да лобират пред администрацията да се дадът модераторски права на избраните в този клуб. Което не пречи по-късно да се твърди, че жени не са желани на сбирките на клуба, защото не са част от клуба.

Както не пречи в момента да се гласува "папка за обяви", а да не се помни, че такава е имало:


Ето и началото на дискусията за правила в клуба.


И изобщо... хубаво ще е да се поровите по архивите. Особено модераторите всесилни. Полезно ще е. Ще се види кой какъв е, доколко е последователен, доколко има право да се взима насериозно, доколко претенциите му имат покритие, за какъв се взима и какъв е всъщност... и куп неща могат да се видят.



Тема Re: За Марио, но и за всички останали.нови [re: eлия]  
Автор мъчeниk (fallen)
Публикувано15.06.05 13:11



Помня го, и ти благодаря. Тогава те харесвах - една горда и силна жена. Свадливият ти тон от последните 2-3 години ме дразни обаче.

Благодаря за помощта срещу Одолам. Аз започнах да пиша в клуба месец след това, но в продължение на близо година посещавах и четях.

За съжаление обаче, в момента не си коректив на клуба, както някога а натрапник, който всички толерират през зъби. Някой И толкова не могат.

Това е личната ми (напълно субективна) оценка. Не си длъжна да се съобразяваш с нея.



Тема Re: За Марио, но и за всички останали.нови [re: мъчeниk]  
Автор eлия ()
Публикувано15.06.05 14:53



Разбира се, че няма да се съобразя.
Аз не съм се променила... промени се състава на хората тук. За това тук не бих се борила... дори бих минала на "отсрещния" бряг. Много се срамувам. И ми личи.



Тема Re: За Марио, но и за всички останали.нови [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано15.06.05 15:24



Мдамммм... Ако не бях трил обидите на Марио към теб, тази тема нямаше да я има. Но, както се казва, няма добро ненаказано.



Тема Re: Предлагам да се добави още едно правило в правилатнови [re: Nikam]  
Автор Gary (човек)
Публикувано15.06.05 15:30



Това много добре го знам и както виждаш постингът ми е с усмивка накрая. И аз мога да се шегувам, не само ти.
Не ми говори неща които и хлапетата знаят. То верно, че някои тук 3-4 имат нужда да им се напомнят подобни неща. Но аз не съм сред тях.



Тема Re: За Марио, но и за всички останали.нови [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано15.06.05 15:35



Обидите на Марио към мен не ме засягат лично. Остава и да се впрягам от всеки измекяр...
Обидите на Марио към мен, Мирето или други, опошляваха именно вашия клуб. Който ти модерираш. Така че в качеството си на модератор ти просто си си изпълнил доброволно и по желание поетите от теб задължения да модерираш този клуб...а не за да ми правиш добро лично на мен. Не си превръщай задълженията си в заслуги.



Тема Последен отговор.нови [re: Nikam]  
Автор Gary (човек)
Публикувано15.06.05 16:57



Не смятам, че трябва да се започва правната защита на ЛГБТ със скандални дела по повод, че някой е лишен от това да си направи удоволствието някъде. Още повече, че Ректорът на СУ излиза с аргументи от рода, че е забранил посещението на сауната на хора без студентска книжка за което има пълно право. Смятам, че просто не трябваше да се тръби и парадира с това дело. Но уви хора като теб си го лепнаха като значка и се пъчат пред всички и се тупат по гърдите.
Не искам да умаловажавам това дело, но смятам че ако първото дело в защита на ЛГБТ беше по повод уволнение от работа, пребиване или нещо подобно, което съм сигурен, че се случва много по-често, въздействието на успешния му край върху обществото щеше да е наистина положителен. Обикновения ЛГБТ щеше да научи, че има някой на който да разчита. Но защо хората подлагани на толкова жестоки действия не смеят да се оплачат и си траят, а тези които са лишени от някакво удоволствие тичат при гей организациите да търсят помощ. Замисли се върху това. Изводът е, че обикновения ЛГБТ няма доверие на гей организациите. Ами как и да има като повечето от гей активистите са като теб и постоянно ги наричат страхливци, че не стават за нищо и, че са за психиатрията.
Уважавам действията на Джемини и Куиър последната година. Самия факт, че техни проекти са одобрени за финансиране означава много. Готов съм и аз да се включа в изпълнението им. И така смятам да водя моята борба, а не като теб - развял знамето, хванал ножа, готов да замахне върху всеки който стои пред теб.
Започвам да си мисля, че твоите страхове са много повече от моите. Ти си един страшно изнервен човек и не се и съмнявам, че има причини за това. Предполагам, че животът ти досега не е бил никак лек. Моят също и защо трябва и ти да ми го правиш още по-труден? Та аз в началото бях готов да споделя всичко с вас и да разчитам на вас, а сега не бих го направил, защото очаквам удар под кръста от някои от вас. Може би в природата ми е заложено да действам винаги с разум, а не с нож в ръка. Винаги съм мразел агресията. Страдал съм от нея. Никога няма да я одобря като средство за постигане на цели. Привърженик съм на тихите и информационни революции. Може да са доста по-бавни, но резултатите от тях са сигурни и трайни.
От друга страна вътрешно харесвам бойни хора като теб. Май са прави хората които казват, че противоположностите се привличат. Но хармонията идва когато две противоположности застанат една до друга. Ако силата им е приблизително еднаква, спокойствието край тях е сигурно.
Моля те, не ми отговаряй повече тук, а в лични бележки. Аз повече няма да пиша до теб тук. Ако гордостта ти е толкова голяма, че не би си простил да ме оставиш с последна дума тук, отговори тук. Мисля, че започнахме да се повтаряме в изказванията си, а това предполагам, че дразни останалите.

Желая ти успех във всичко, включително и в намирането на противоположната половинка която да те успокои, което не означава да те спре да вървиш към постигане на целите си!



Тема Re: Осъзнай се Никам!нови [re: Nikam]  
Автор marilyn- ()
Публикувано15.06.05 18:05



Къде е тоя ЛГБТ клуб?



Тема Re: Правилата са си супер.нови [re: pensif]  
Автор µ (:)
Публикувано15.06.05 20:23



В отговор на:

- jaytee вече ти го каза. Вместо да се напъваш да пишеш "глупави постинги".

бла-бла-бла...




- jaytee вече МИ го каза.
Вместо да се напъваш да пишеш още "pensum"-и, pensif-e


Редактирано от µ на 15.06.05 21:04.



Тема Re: Осъзнай се Никам!нови [re: Nikam]  
Автор marilyn- ()
Публикувано16.06.05 01:05



А защо не се вижда в списъка с клубовете?



Тема Re: Правилата са си супер.нови [re: µ]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано16.06.05 10:49



За разлика от теб, поне "pensum"-ите ми са по темата.

А твоето заяждане е и неадекватно - ти сам си каза, че пишеш глупави постинги, досущ като предния.

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: Cyпep Mapиo ®]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано16.06.05 12:56



може да прозвучи гадничко но е готино да гледаш целия този цирк наново отсрани и да се смееш на глас, защото вече ти е минало през главата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.