Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 30.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: За Марио, но и за всички останали.нови [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано15.06.05 15:24



Мдамммм... Ако не бях трил обидите на Марио към теб, тази тема нямаше да я има. Но, както се казва, няма добро ненаказано.



Тема Re: Предлагам да се добави още едно правило в правилатнови [re: Nikam]  
Автор Gary (човек)
Публикувано15.06.05 15:30



Това много добре го знам и както виждаш постингът ми е с усмивка накрая. И аз мога да се шегувам, не само ти.
Не ми говори неща които и хлапетата знаят. То верно, че някои тук 3-4 имат нужда да им се напомнят подобни неща. Но аз не съм сред тях.



Тема Re: За Марио, но и за всички останали.нови [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано15.06.05 15:35



Обидите на Марио към мен не ме засягат лично. Остава и да се впрягам от всеки измекяр...
Обидите на Марио към мен, Мирето или други, опошляваха именно вашия клуб. Който ти модерираш. Така че в качеството си на модератор ти просто си си изпълнил доброволно и по желание поетите от теб задължения да модерираш този клуб...а не за да ми правиш добро лично на мен. Не си превръщай задълженията си в заслуги.



Тема Последен отговор.нови [re: Nikam]  
Автор Gary (човек)
Публикувано15.06.05 16:57



Не смятам, че трябва да се започва правната защита на ЛГБТ със скандални дела по повод, че някой е лишен от това да си направи удоволствието някъде. Още повече, че Ректорът на СУ излиза с аргументи от рода, че е забранил посещението на сауната на хора без студентска книжка за което има пълно право. Смятам, че просто не трябваше да се тръби и парадира с това дело. Но уви хора като теб си го лепнаха като значка и се пъчат пред всички и се тупат по гърдите.
Не искам да умаловажавам това дело, но смятам че ако първото дело в защита на ЛГБТ беше по повод уволнение от работа, пребиване или нещо подобно, което съм сигурен, че се случва много по-често, въздействието на успешния му край върху обществото щеше да е наистина положителен. Обикновения ЛГБТ щеше да научи, че има някой на който да разчита. Но защо хората подлагани на толкова жестоки действия не смеят да се оплачат и си траят, а тези които са лишени от някакво удоволствие тичат при гей организациите да търсят помощ. Замисли се върху това. Изводът е, че обикновения ЛГБТ няма доверие на гей организациите. Ами как и да има като повечето от гей активистите са като теб и постоянно ги наричат страхливци, че не стават за нищо и, че са за психиатрията.
Уважавам действията на Джемини и Куиър последната година. Самия факт, че техни проекти са одобрени за финансиране означава много. Готов съм и аз да се включа в изпълнението им. И така смятам да водя моята борба, а не като теб - развял знамето, хванал ножа, готов да замахне върху всеки който стои пред теб.
Започвам да си мисля, че твоите страхове са много повече от моите. Ти си един страшно изнервен човек и не се и съмнявам, че има причини за това. Предполагам, че животът ти досега не е бил никак лек. Моят също и защо трябва и ти да ми го правиш още по-труден? Та аз в началото бях готов да споделя всичко с вас и да разчитам на вас, а сега не бих го направил, защото очаквам удар под кръста от някои от вас. Може би в природата ми е заложено да действам винаги с разум, а не с нож в ръка. Винаги съм мразел агресията. Страдал съм от нея. Никога няма да я одобря като средство за постигане на цели. Привърженик съм на тихите и информационни революции. Може да са доста по-бавни, но резултатите от тях са сигурни и трайни.
От друга страна вътрешно харесвам бойни хора като теб. Май са прави хората които казват, че противоположностите се привличат. Но хармонията идва когато две противоположности застанат една до друга. Ако силата им е приблизително еднаква, спокойствието край тях е сигурно.
Моля те, не ми отговаряй повече тук, а в лични бележки. Аз повече няма да пиша до теб тук. Ако гордостта ти е толкова голяма, че не би си простил да ме оставиш с последна дума тук, отговори тук. Мисля, че започнахме да се повтаряме в изказванията си, а това предполагам, че дразни останалите.

Желая ти успех във всичко, включително и в намирането на противоположната половинка която да те успокои, което не означава да те спре да вървиш към постигане на целите си!



Тема Re: Осъзнай се Никам!нови [re: Nikam]  
Автор marilyn- ()
Публикувано15.06.05 18:05



Къде е тоя ЛГБТ клуб?



Тема Re: Правилата са си супер.нови [re: pensif]  
Автор µ (:)
Публикувано15.06.05 20:23



В отговор на:

- jaytee вече ти го каза. Вместо да се напъваш да пишеш "глупави постинги".

бла-бла-бла...




- jaytee вече МИ го каза.
Вместо да се напъваш да пишеш още "pensum"-и, pensif-e


Редактирано от µ на 15.06.05 21:04.



Тема Re: Осъзнай се Никам!нови [re: Nikam]  
Автор marilyn- ()
Публикувано16.06.05 01:05



А защо не се вижда в списъка с клубовете?



Тема Re: Правилата са си супер.нови [re: µ]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано16.06.05 10:49



За разлика от теб, поне "pensum"-ите ми са по темата.

А твоето заяждане е и неадекватно - ти сам си каза, че пишеш глупави постинги, досущ като предния.

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: Cyпep Mapиo ®]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано16.06.05 12:56



може да прозвучи гадничко но е готино да гледаш целия този цирк наново отсрани и да се смееш на глас, защото вече ти е минало през главата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.