Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 29.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Глупостинови [re: Nikam]  
Автор Gary (човек)
Публикувано14.06.05 22:06



Не ми е ясно защо винаги преувеличаваш и драматизираш нещата - кастрация, избиване и т.н. Разбирам те, че не ти е лек живота, но престани да настройваш хората на нож. Ти си като Волен Сидеров, но от другата страна на барикадата. Стига с тези революции. Волен Сидеров и компания са шепа хора. Ти също рискуваш да останеш с шепа поддръжници ако продължаваш така.



Тема За Марио, но и за всички останали.нови [re: Cyпep Mapиo ®]  
Автор мъчeниk (fallen)
Публикувано14.06.05 23:43



Моля да ме извиниш:

На тази страница:



Се вижда едно от първите правила на клуба, а именно:


То не е измислено от мен, от теб, от Sam, JayTee, BBourgas, Boian, BadJo и прочее момчета. Измислено е от администрацията на дирника и то целенасочено (то и тогава имаше против ама >dev/null).

Сега погледнете 100 предишни мнения ... мога да ги сложа под един знаменател:
- Искаме секс.

Аз не искам клуб, в който да ме закачат колко ми е голям и колко му е дълбок, че и колко му е тясно.

Искам Смислени дискусии, а не да слушам Елия е против това, Марио е против онова, а Никам е против някое друго.

Peace!



Тема Re: Правилата са си супер.нови [re: Gary]  
Автор Kлapиca (ЛГБТ)
Публикувано15.06.05 09:53



Правилата не са ИЗОБЩО супер!



Тема Престани да говориш за хората!нови [re: Gary]  
Автор Kлapиca (ЛГБТ)
Публикувано15.06.05 09:58



В отговор на:

Ти си като Волен Сидеров,



Как не те е срам да говориш така за Ники?
Да не би да си го виждал някога или пък да познаваш Волен Сидеров?
Мисля че още от темата със Стефчо се прояви като много невъзпитано момче което си позволява да сравнява непознати нему хора с още по непознати!
Според мен е добре да престанерш да класифицираш хора които не познаваш!



Тема Re: Смяна на Cyпep Mapиo ®нови [re: Gary]  
Автор Kлapиca (ЛГБТ)
Публикувано15.06.05 10:06



Мисля че ти написах да не даваш мнения за хора които не познаваш!
А какво не можеш не ме интересува мене лично!



Тема Re: Правилата са си супер.нови [re: Kлapиca]  
Автор µ (:)
Публикувано15.06.05 10:21



Да така е. Правилата са глупави. Излишни. Само отежняват дискусиите, или предизвикват глупави такива
Така или иначе никой не ги чете, закованите теми.

Пример Правилото за 25 мнения за гласуване,

Аз сега не мога да гласувам защото нямам 25 мнения (ако модераторите не бяха ми изстрили няколко можеше и да имам)
(ако старата ми 3годишна регистрация не беше се приебала, също ги имах)

Но за да имам право на глас, надявам се, в скорошните избори за смяна на модераторите, се принуждавам да пиша лупави постинги за да мога да събера необходимия брой мнения.



Тема Re: Правилата са си супер.нови [re: µ]  
Автор µ (:)
Публикувано15.06.05 10:37



Да Точка 8 от правилата- над 25 мнения
в същото време точка 8 насърчава нарушението на точка - 5 постинги под формата на чат ( това така или никой не го спазва)



Тема Осъзнай се Никам!нови [re: Nikam]  
Автор Gary (човек)
Публикувано15.06.05 10:50



Никам, дори това което казваш да не е преувеличено и драматизирано, аз мисля че има много по-добри и разумни начини за промяна на ситуацията. Има достатъчно интелигентни българи които разбират от дума, но покажеш ли им нож се озлобяват. Аз залагам на тях и не смятам да участвам в революции. И аз да съм на тяхно място и някой да ме заплашва и обижда ако не приема на момента това което той смята за правилно, и аз ще го намразя, а покрай него и останалите, защото нали той е уж техен водач.
Ето защо, отново повтарям:
СПОРЕД МЕН, ТИ СИ ВРЕДЕН ЗА ЛГБТ!!!
Осъзнай се и виж реалността. Ти хвърчиш в миналото, във времето когато хората не са имали достатъчно разум и оръжието е било единствения вариант за постигане на целите. Днес времената са други, силата на информацията днес е по-голяма от силата на оръжието. Това може все още да не важи за някои държави, но мен ме интересува най-вече България. Обичам си родината и искам да живея в нея, но не на нож с обществото. Искам обществото съзнателно да ме приема такъв какъвто съм, а не накарано насила. Знам, че това няма да стане бързо, но ако се действа с разум, а не с оръжие, успехът ще е сигурен.

Мисля си, че това ти поведение се дължи на твои преживявания. ОК, ако е така те разбирам, въпреки че със сигурност аз не съм преживял по-малко. Въпреки това, аз съм от хората които винаги са избирали разумния начин. Сигурно има хора които заслужават това ти отношение към тях, но това не означава, че заради тях трябва да поставяш всички под общ знаменател. Да накараш останалите (разумните) да застанат на твоята страна - това би било истинската победа. А не това да накараш шепа хора които са хванали ножовете да си променят мнението. Те по-скоро биха умрели, отколкото да сторят това.



Тема Re: Правилата са си супер. *DELETED*нови [re: µ]  
Автор jayteeМодератор (lost)
Публикувано15.06.05 10:52



Мнението е изтрито от jaytee

Тема А ти престани да се правиш на модераторнови [re: Kлapиca]  
Автор Gary (човек)
Публикувано15.06.05 10:54



А ти престани да се правиш на модератор!!!
В правилата на клуба предполагам, че няма подобно правило. Не съм ги чел, но това е защото досега не съм бил модериран от модератор на който клубът е гласувал доверие. За разлика от теб разбира се.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.