Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:38 12.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: 3X]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано14.06.05 12:50



Мислиш ли, че Елия, Никам и Марио правят клуба по-"весел, ярък, игрив". Според мен правят точно обратното, заради което са и малките ни спорчета.

Всъщност какво им е прегрешението да попитам?
Хубаво си написал за елия. Ако ти харесва да те наричат "мишок" и "педофил", както тя неведнъж се е обръщала към твърде много хора от клуба, тогава мога да приема, че е "на наша страна". Според мен и доколкото познавам хората в клуба, не бих нарекъл никого "мишок". Да не говорим за педофил... Харесвай я.

Никам, за когото не се сещаш защо целия клуб беше ревнал срещу него, ли? Погледни в клуб ЛГТБ и ще си спомниш. 77% от темите са негови. Информационни. Темите са 77%, не мненията. Всъщност напоследък и мненията, защото там малко хора пишат ВЕЧЕ. По същата причина. И понеже малко пишат и малко четат - ха сега в АиА. Докато и в АиА не останат хора, които да го четат. Не ме радва подобна перспектива.

Марио бил нарочен? Марио влиза тук само за да обиди някого или да поиска оставка на модератор. Трия го само когато прави първото - да обижда. Всъщност обидите му са насочени най-често към елия, която харесваш.

А правилникът е на лесно място. Закачен е най-отгоре, в първата тема.

И защо, да му се невиди, когато не съм съгласен с някого да не мога да си изразя мнението, щом съм модератор? Модератор съм само когато модерирам. През останалото време имам същите права като всички - да си изразявам мнението.



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: Sam]  
Автор 3X (American Life)
Публикувано14.06.05 16:45



Не съм казал че Елия , Никам и Марио правят клуба по-гейски. Вината клуба да е на това положение е на всички нас. Според мене клуба залитна в неправилна посока, страда от тежко модериране - "това може, това не", като понякога модерирането е доста субективно, тебе визирам Сам.


His Toy

Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: eлия]  
Автор Cyпep Mapиo ® ((30/А/П))
Публикувано14.06.05 19:18



а най-вече не помага срешу четене на тъпи мнения!



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: мъчeниk]  
Автор Cyпep Mapиo ® ((30/А/П))
Публикувано14.06.05 20:10



еми обрекли са го тези дето са избирали настоящите модератори!



Тема Това е мое правонови [re: Sam]  
Автор Cyпep Mapиo ® ((30/А/П))
Публикувано14.06.05 20:11



Ако те е страх от нещо, то вземи се оттегли самостоятелно!
Няма модератор - няма и оставка!



Тема Re: Микро, какви са тея макро лъжи???нови [re: jaytee]  
Автор Cyпep Mapиo ® ((30/А/П))
Публикувано14.06.05 20:12



А не е ли по-добре да се махнат измислените от ББУРГАС правила?!



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: Sam]  
Автор Cyпep Mapиo ® ((30/А/П))
Публикувано14.06.05 20:16



В отговор на:

Марио бил нарочен? Марио влиза тук само за да обиди някого или да поиска оставка на модератор.



ако истината те обижда то по добре си ходи - такива тънкообичдчиви модератори май не са за този клуб!

А мое право е да искам веднъж на всеки месец оставка
ЗАЩОТО АЗ НЕ СЪМ ВИ ИЗБИРАЛ, и съм НА МНЕНИЕ, че
КЛУБА НЕ ТРЯБВА ДА СЕ МОДЕРИРА!



Тема Re: Смяна на Cyпep Mapиo ®нови [re: Paдocлaв]  
Автор Cyпep Mapиo ® ((30/А/П))
Публикувано14.06.05 20:20



Не мисля че може да си наложиш мнението като в комунистическите времена какво да пиша и какво да не пиша!
Ако искаш си осинови някой 20 годишен от някое село, давай му 100 лв месечно, купувай му цигари и го храни - и с удоволствие би ти скачал по свирката!
Освен всичко друго може да го направиш и на ПАЛЯЧО КОЙТО ДА ТЕ ЗАБАВЛЯВА ТУКА, пишейки интересни неща!



Тема Re: Смяна на Cyпep Mapиo ®нови [re: Gary]  
Автор Cyпep Mapиo ® ((30/А/П))
Публикувано14.06.05 20:23



как ли успяваме!?



Тема Правилата са си супер.нови [re: Cyпep Mapиo ®]  
Автор Gary (човек)
Публикувано14.06.05 20:30



Според мен няма да е по-добре. По-добре ще е ако сегашните модератори ги спазват и то безкомпромисно - без звездички, а с триене.
ББургас не си е измислил тези правила щото просто така му е хрумнало. Явно е мислил с горната си глава, когато ги е писал. А и предполагам, че му е писнало да чете постинги с глупости и обиди. Някой каза и, че изглеждал добре. Иска ми се да се запозная с него .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.