Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:52 12.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: мъчeниk]  
Автор eлия ()
Публикувано13.06.05 21:59



Да си кажа мнението не... но на инат да...



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: eлия]  
Автор мъчeниk (fallen)
Публикувано13.06.05 22:37



Клуба е обречен значи.



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: мъчeниk]  
Автор eлия ()
Публикувано13.06.05 22:53



Какви силни думи!



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: eлия]  
Автор мъчeниk (fallen)
Публикувано13.06.05 22:55



Тебе не мога да те догоня, а какво ли ще стане през годишният ти отпуск.



Тема Re: Смяна на модераторитенови [re: µ]  
Автор 3X (American Life)
Публикувано14.06.05 06:32



Не е точно така, старите сме тука и гледаме сеир отстрани. Например как Сам се пали от няма нищо и започва да спори меко казано с Елия, Никам или Супер Марио. Някак си не виждам модератор да влиза в кавги с членове на клуба колкото и да са съгрешили. Всъщност какво им е прегрешението да попитам?
Елия - много и знае устата, ама нали затова е жена, аз си я харесвам такава и предпочитам да е на наша страна когато работата опре до бой, а не срещу нас, тя е мъжко момиче и знае как да се бие.
Никам - преди няколко години когато целия клуб беше ревнал срещу него /вече забравих за какво/ момчето си отиде и си направи свой клуб. Сега пусна темата за гей конкурса ами лошо няма, който иска да гласува, който не здраве да е. Чудно защо някои толкова бързо извадиха кофите с катран и чувалите с перушина.
Супер Марио - той открай време е нарочен за черната овца на клуба, каквото и да напише шанса да го баннат е доста голям.
Колко от вас са чели правилника на клуба? Аз не съм, дори и незнам къде е, но докато Сам се кара с този или онзи Jaytee размахва правилника високо, но вижда се полза голяма няма. Напомням на модераторите и на клубарите че това е гей клуб, а гей значи весел, ярък, игрив, но нищо такова не виждат очите ми, предполагам защото самите ние не сме такива за съжаление...


His Toy

Редактирано от 3X на 14.06.05 06:34.



Тема Смяна на Cyпep Mapиo ®нови [re: Cyпep Mapиo ®]  
Автор Paдocлaв (непознат)
Публикувано14.06.05 10:03



Аз предлагам да сменим Cyпep Mapиo ®. Би ми било приятно да почне да пише интересни неща (защото предполагам, че го може) и да спре с безсмислените заяждания. Дали обаче това е "mission possible"? Дано



Тема Re: Смяна на Cyпep Mapиo ®нови [re: Paдocлaв]  
Автор WebMister (virtual)
Публикувано14.06.05 10:10



че той си се сменя. С Клариса.

How do you make God laugh? - Tell him your plans.


Тема Re: Смяна на Cyпep Mapиo ®нови [re: WebMister]  
Автор Gary (човек)
Публикувано14.06.05 10:30



Да, понякога дори мислят различно . Това е изкуство, аз не го мога .



Тема Re: Микро, какви са тея макро лъжи???нови [re: µ]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано14.06.05 11:01



срещу Сам и неговите неуместно модериране винаги е имало възмущения или негативни коментари, включително и от господина модел за "La bien pensance"-
pensif


забавно Е, може и да съм модел (), ама едва ли по "bien pensance"

хм, впрочем, впечатлен съм от задълбоченото познаване на моите мнения. откъде го изкопа това Благодаря ти. Сам си дал пример, чрез този линк към мой скромен постинг, как може да се направи цивилизована бележка и да се изрази различно мнение, без да се крещи за оставка и без излишни обиди.

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Микро, какви са тея макро лъжи???нови [re: µ]  
Автор Gary (човек)
Публикувано14.06.05 12:23



Вие си се знаете кои сте щото сте малко. Вие сте скритите модератори тук, които не чрез триене на постинги, банване и др., а чрез психологическа атака карате хората тук да се страхуват да се изкажат свободно. Но когато ние останалите престанем да пишем тук, на вас ще ви е скучно. Няма да има с кого да се заяждате.

В отговор на:
"срещу Сам и неговите неуместно модериране винаги е имало възмущения или негативни коментари, включително и от господина модел за "La bien pensance".

Възмущения към един модератор винаги ще има, той също е човек и може да допуска грешки. Още повече, че се опитва да прокарва и средна линия между нас, за което го разбирам, но ми се струва, че така сам си усложнява живота. Аз ако бях на негово място, нямаше да слагам звездички, а щях да трия постинги. Все пак този форум претендира да е за по-интелигентни хора които поне разбират от дума.
А такива които пускат лъжи и пишат преди да мислят поради което количеството на постингите им е главозамайващо за сметка на качеството, щях да ги банвам. Нека си сменят ника през ден.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.