Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 28.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Невежи ...нови  
Автор martyr (fallen)
Публикувано08.04.05 10:30





И според военната медицина (тази, която решава дали си годен за пушка) също се смятаме за "болни хора".

Нямам думи.

Не е страшно, че грешим. Страшното е, че повтаряме грешките си.

Тема Re: Невежи ...нови [re: martyr]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано08.04.05 11:43



Въобще се чудя дали тия хора се развиват правилно, особено за военните. Преди време се сблъсках с този фарс. Мой приятел, гей, не иска да ходи на военна служба, но не защото се притеснява или нещо от рода-просто има други планове и това е загубено време.

Та тръгна той да урежда тоя въпрос и аз покрай него за компания. Изобщо е излишно да споменавам отношението на военните не само към хомосексуалните, а въобще към момчетата, които бяха на комисията... Та идилията е голяма. Тъй като не му "личало", военните решиха, че е нормално момче, което иска да кръшка. Трябваше да отиде при психиатър, за да му направи "експертиза", но се оказа, че психиатрите не са достатъчно запознати с подобни проблеми, тоест нямат никакъв опит и му записаха какви ли не глупости.

Оказа се че и военната психиатърка не се е сблъсквала с подобни случаи и тя също не може изкаже мнение по въпроса, защото не му личало, като го препрати към София, където имало "вещи специалисти които да го прегледат и освидетелстват". Представяте ли си? Дори и психиатрите, които са вещи лица незнаят как да постъпят в такъв случай!!! На уверението от "Джемини" пък изобщо не обърнаха внимание, такова можело да си изкара всеки, за да кръшнел...

Цирк голям. Изобщо не коментирам отношението към нас - третирани сме като психичноболни...Все пак 2005 година е, предстои ни влизане в Европеския съюз, имаме си реално НЕработещ антидискриминационен закон... Картинката е леш

Та такива ми ти работи, аз пък се натискам да ме взимат, те пък не ме щат



Тема Re: Невежи ...нови [re: martyr]  
Автор CDVMrak (без титла)
Публикувано08.04.05 11:48



Мартире! Мон ами! Остави ги тез дървени глави!



Тема ОО и без това ме споходи мисълта, че азнови [re: martyr]  
Автор Cyпep Mapиo ® ()
Публикувано08.04.05 12:23



всъщност не съм хомосексуален или педерас(т) (гей никога не съм бил)!
Аз съм просто една хетеросексуална жена, поставена в мъжко тяло.
И сега от тука ми идват проблемите... трябва да се грижа за това тяло!

Обаче имам и още нещо да кажа:
Не се ли радваш на тези в Ст. Град? Аз да ти кажа наистина им правя евала на изпълнението!
Колкото и гнусно на моменти да е... и най вече да не ми харесва, че се самонаричат "крави" и ми говорят на "мили деца"
Също така, да ме пращат в банята да си бия чекия, като аз го направих пред компа докато ги гледам!



Тема Re: ОО и без това ме споходи мисълта, че азнови [re: Cyпep Mapиo ®]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано08.04.05 13:13



За съжаление този crap ще го видят и деца ..., от тези, които по цял ден са във фри сърверите. И познай какво ще си помислят първо:

"Гнусни педали!!!"

Не е страшно, че грешим. Страшното е, че повтаряме грешките си.


Тема Re: ОО и без това ме споходи мисълта, че азнови [re: martyr]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано08.04.05 13:19



абсолютно... тва е егати гнусотията, честно!

да играеха на сантасе повече емоция щеше да има...

--
имам си една мечта... да ме няма


Тема абе по този повод: Хубаво че ще спрат фреетата!нови [re: martyr]  
Автор Cyпep Mapиo ® ()
Публикувано08.04.05 18:47



така децата няма да гледат "Гнусни педали!!!" които се чукат в Ст. град
"



Тема И още по-невежи ... [re: martyr]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано09.04.05 16:52





Е*аси и медицината дето я имаме. Имах по-високо мнение за "доктор" Емилова ... все пак е медик. Би трябвало да знае.

Не е страшно, че грешим. Страшното е, че повтаряме грешките си.

Тема Re: И още по-невежи ... [re: martyr]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано09.04.05 17:03



Сигурно всичко е навързано ... аз много обичам кисело (краве) мляко и телешки кренвирши ... ако, като малък бях ял пилета щях да съм хетеро :) хихихи.

Не е страшно, че грешим. Страшното е, че повтаряме грешките си.


Тема Re: [re: BBourgas]  
Автор Neuken ln De Keuken (Lul)
Публикувано09.04.05 18:54



Такова нещо като освидетелствуване на хомосексуалност НЯМА!!!

Никой, ама никой психолог или психиатър не може да каже "подписвам се, че еди-кой си е гей", единственият начин да твърди това нещо със 100% сигурност е да преспи с тебе.

Специалистите само могат да кажат "твърди, че има хомосексуални наклонности". А това дали личало или не няма никаква връзка. Някой ако иска да кръшне и лъже, че е обратен какво му пречи да се лигави?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.