Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:22 27.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Престъпление от омразанови [re: Sam]  
Автор Kлapиca (непознат)
Публикувано27.05.05 10:57



Никак не ти отива!



Тема Re: Престъпление от омразанови [re: Sam]  
Автор Cyпep Mapиo ® ()
Публикувано27.05.05 12:29



Алооо за кво ми е някаква си ***!?

Редактирано от jaytee на 31.05.05 13:33.



Тема Re: Престъпление от омразанови [re: Cyпep Mapиo ®]  
Автор Gary (непознат )
Публикувано27.05.05 12:45



Абе Марио, не мога да разбера чувството ти за хумор. Ти освен да си чешеш езика, нещо друго можеш ли да правиш?
Със здраве!



Тема Re: Престъпление от омразанови [re: Gary]  
Автор Cyпep Mapиo ® ((30/А/П))
Публикувано27.05.05 18:08



Sorry гари, ама показването на американски съюзнически извращения по затворите на света не биха ме изпълнили с чувство за хумор, нито би направило темата касаеща ме пряко!



Тема Re: Престъпление от омразанови [re: Cyпep Mapиo ®]  
Автор Gary (непознат )
Публикувано27.05.05 19:26



Аз също не одобрявам показаните снимки на Американски извращения в Иракските затвори на света. Но също така не се гордея (за разлика от теб) и с гнусните филмчета на Стефизъм, които се показват на света.



Тема Re: Престъпление от омразанови [re: Gary]  
Автор Cyпep Mapиo ® ((30/А/П))
Публикувано28.05.05 08:07



и тука си в грешка! Той ги е качил в data.bg! Извън българия не се виждат!



Тема Re: Престъпление от омразанови [re: Gnomeo]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано29.05.05 11:35



Намерих време да прочета проекта ти (най-накрая). Моите поздравления. Направил си нещо много добро. Хората трябва да четат и да са запознати с тази тема.



Тема Re: Престъпление от омраза [re: Gnomeo]  
Автор µ (непознат)
Публикувано29.05.05 22:02



Ще се опитам да бъда максимално кратък, защото:
- посредствеността на проекта не заслужава сериозна критика, а и защото неразбрах защо публикува (при това с истинското ти име) този проект.

Значи
1)Поредния информационен проект по поредната тема в който не ни казва нищо повече от "това което изглежда е добро, това което е добро изглежда". Поведението което изисква по принцип е пасивното приемане, което в действителност вече е постигнато чрез начина да се представи без отговор.

2)Само че освен някой, който страда пряко от тази омраза и успее да се разпознае/идентифицира с някоя от жертвите (с иракските затворници виждаш че не стана) и се хване сантиментално да хленчи върху стойността на един такъв проект, друг едва ли ще спомня и дума 5 минути по-късно. (И кого искаше да информираш?)

А каква е връзката с философски проект? Не видях ни една ясно формулирана теза, да не говорим за синтеза, която да даде бъдеще не темата.
Може би ви искат само да съберете информация, което ни връща към 1), и в крайна сметка се свежда да сухи американски статистически данни и полза - йок
А накрая направо си се *** със заключението, което въобще не следва от изложението.

ПС; не знам възръстта ти, училището ти, изискванията и целите ви за проекта. Даскалицата ти сигурно ще го хареса. Явно се се потрудил. Браво и дерзай още повече занапред. Има много надежда в теб.

Но недоумявам от възхищението на мнозинството по-горе. Ръкопляскахте на момченцето, защото се е постарало (много добре:), или се показахте възпитано лицемерни?

Иначе ми се струва, че от добронамерената критиката има повече полза, А пък аз също, само се опитвам да упражнявам критическия си разум.

Редактирано от jaytee на 31.05.05 13:38.



Тема Re: Престъпление от омраза [re: µ]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано29.05.05 22:53



Единственото, с което съм съгласен е, че от градивна критика полза има. Останалото от речта ти обаче е наистина само "опит (при това несполучлив) да упражниш критическия си разум".



Тема Re: Престъпление от омраза [re: µ]  
Автор Cyпep Mapиo ® ((30/А/П))
Публикувано30.05.05 07:40



аз също съм съгласен с тебе относно "добритете пожелатели", които коткрито си казват, че снимките на задниците на арабските затворници и подиграващи им се съюзници са им много любимимо нещо за гледане, и за това казват "Браво"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.