Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 25.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Приньо,  
Автор martyr (fallen)
Публикувано24.05.05 22:50



какъв му е проблема на Слави Трифонов с Джемини?

Шоуто му от тази вечер е меко казано бълвоч. Скъса се да бълва глупости, какви въпроси сте били задали пред различните партийни лидери. Изказваше ги с мазен глас от който ми се допо***ща и естествено бяха абсолютни безмислици. Няма ли кой да го осъди този напудрен безумец?! Нали уж имаме закони ...



Тема Re: Приньо,нови [re: martyr]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано24.05.05 22:51



Така е, ама Бтв е малко голяма хапка май :(



Тема Re: Приньо,нови [re: mizrahi]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано24.05.05 22:55



Ще си спечелят славата на хомофобска телевизия. А и новините им всеки път почти ме докарват до инфаркт. Май ще спра да ги гледам изобщо.



Тема Re: Приньо,нови [re: martyr]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано25.05.05 01:29



Г-н Гергов-реалният собственик на БТВ има много големи връзки. Да се тръгне срещу него е все едно да се тръгне срещу държавата. Крайно време е Слави да бъде спрян, но докато е в телевизията на Гергов, никой няма да тръгне срещу него.
Единственото хубаво в случая е, че комунистите идват на власт, а те определно ще смажат БТВ. Нали Манджуковата кабеларка трябва да се настани на тяхно място...



Тема Re: Приньо,нови [re: BGMEN.COM]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано25.05.05 08:21



Не знам кое е по-голямото зло - дали комунистите или Слави :)



Тема Re: Приньо,нови [re: mizrahi]  
Автор jayteeМодератор (lost)
Публикувано25.05.05 09:19



Слави, вервай ми. :-) БСП би трябвало да подкрепи равните права като социалистическа партия... А Слави вероятно има някакви съмнения в собствената си мъжественост и докато има трибуна ще се самодоказва какъв е мъж... Какво да се прави. Може би вместо да го съдите би било достатъчно публично да призовете българските популярни личности да не участват в предаването му.



Тема отцелил си грешно TV Timeнови [re: martyr]  
Автор Kлapиca (непознат)
Публикувано25.05.05 10:40



Аз цял ден зяпах неговите бивши колеги от КУ-КУ!
Сутринта Марта, а следобяд Въргала и Август Попов... Това по БНТ.
Вечерта не пропуснах и Зуека в господари на ефира!
Гледайки Август си припомних с много голямо съжаление сценките на Ташка и Бомбашка, - двете работнички с най-древна професия.
Там Слави и Август много добре се изживяваша в травеститки. Даже чупеха клитки...

Дали според тебе това му поведение не е злоба именно към бившите му колеги, не само Камен, но и към Мартина Вачкова?!

Забелязах първоначално че Зуека в "Господари на Ефира" не се закачаше толкова с Шоуто на Слави.. Той беше най-неутрален към историята - Ку-Ку, Каналето!
Но даже оня ден гледах как се закачи и за Слави и Шоуто му!
Прадставяш ли си изпълнителите на култовата песен "Дулсинея"?

Редактирано от Kлapиca на 25.05.05 10:42.



Тема Re: Приньо,нови [re: mizrahi]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано25.05.05 10:43



Едни и същи хора стоят зад БСП и Слави. Няма нужда да се цитират управления, номера и имена.
Буах, драфа ми се от тая шайка. А докато има хора, които дърпат конците в БСП, ще ни подкрепят на кукуво лято. Хората си имат приротети все пак.



Тема Re: отцелил си грешно TV Timeнови [re: Kлapиca]  
Автор jayteeМодератор (lost)
Публикувано25.05.05 13:41



Права си, но какво и е толкова култово на песента Дулсинея?



Тема Re: Приньо,нови [re: martyr]  
Автор prinyo ()
Публикувано25.05.05 18:12



Мдам, мисля, че БТВ отдавна се е очертала като най-хомофобската медия в България. Нищо ново.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.