Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 14.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Среща на клубанови [re: Sam]  
Автор Eлпидифop (sic transit)
Публикувано13.05.05 20:47



На 21 е Св. Св. Константин и Елена - много хора вероятно ще бъдат на имен ден някъде, по-добре на 22-ри, ама да, наистина с баловете е ужас! Плъпват навсякъде пълчища абитуриенти!



Тема Re: Среща на клуба/Ново предложениенови [re: prinyo]  
Автор Guardian_Hearts (бисквитка)
Публикувано14.05.05 01:39



Изпревари ме. Но нищо, все пак си знам късмета(липсата на такъв, за да сме точни), а и петък 13-ти...

Пожелавам успех в организирането на срещата в София, предполагам, че все някой ще се престраши да поеме нещата в свои ръце. Дано само знае какво прави и защо го прави, това е много важно. Според мен де.

Имах намерението да предложа среща и да я организирам, но планирах това за средата на юни, което май не е подходящо време имайки в предвид очакванията за ваканции, отпуски и т.н., които бяха споменати. Но пък тогава на мен ми е възможно да организирам нещата както съм ги намислил. Здраве да е.

В този ред на мисли не бих могъл да се ангажирам с организирането на настоящата среща и присъствие на същата. Но пожелавам успех и безпроблемност покрай организирането, както и приятно прекарване на всички.

НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ

Да се възползвам от случая и да попитам дали някой от Благоевград не се навърта из клуба? Как прозвуча само... Искам да кажа, че ако има момчета и момичета, младежи и девойки, мъже и жени от Благоевград(и региона), посещаващи клуба, и ако същите имат желание за среща, бихме могли да си организираме такава. За да не разводняваме темата, заинтересованите, ако има такива разбира се, биха могли да се свържат с мен чрез бележка, e-mail или ICQ-то. Последните са на разположение в профила ми.

Благодаря ви за вниманието.

Всеки мъж в живота си е забождал по един змей.


Тема Re: Среща на клубанови [re: Eлпидифop]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано14.05.05 10:57



Еее, айде изчакайте малко, че и аз да съм си в Бг, още малко остана. Нека да е след 27ми, плиййййз

"Everybody loves you when they are comming"


Тема Re: Среща на клубанови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор Eлпидифop (sic transit)
Публикувано14.05.05 11:37



Ми що се отнася до мене, няма проблеми, но активистите в организацията са други, така че тях помоли:-)



Тема Re: Среща на клубанови [re: Eлпидифop]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано14.05.05 14:43



Ти на кого викаш активист, бе-е-е?!

Всъщност, като гледам, никой не ще да е активен, ама пък през празничните дни и без това сме малко пишещите в АиА. Ще почакаме, ще видим дали има навити.



Тема Re: Среща на клубанови [re: Sam]  
Автор Eлпидифop (sic transit)
Публикувано14.05.05 15:42



Да, всъщност си прав за малкия брой пишещи през почивните дни? Дали е знак това, че хората не ползват интернет вкъщи или просто са си вдигнали чукалата и беж на Витоша... Сега си задавам тоз един въпрос. А защо се засягаш от квалификацията "активист".
"Активист!" - Това звучи гордо!

Редактирано от Eлпидифop на 14.05.05 16:20.



Тема Re: Среща на клубанови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор redjeep ( новак)
Публикувано15.05.05 01:16



Ти пък си много специален,
а аз?
2007 ще съм в България,какво ще кажете за една среща,аз ще съм организатора.
Юли ,2007 ,хотел Адмирал, Златни пясъци.



Тема Re: Среща на клубанови [re: redjeep]  
Автор Eлпидифop (sic transit)
Публикувано15.05.05 03:21



Мдаам, звучи добре за 2007-ма:-)



Тема Re: Среща на клубанови [re: prinyo]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано15.05.05 22:47



та така. ако има някои нявити за морска среща, давайте някакви признаци присъствие на желание. за мен е удобно по всяко време.

за сега обаче, по написаното дотук не виждам такива... така че както си решите



Тема Все пак среща на клуба ИМАШЕнови [re: prinyo]  
Автор Cyпep Mapиo ® ()
Публикувано21.05.05 23:04



може би в камерен състав, и не в Бургас кото се искаше на някой хора ама среща ИМАШЕ!
на присъстващите честито,
няма да си броим лаптопите и телефоните тоя път тука на публично място!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.