Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:58 25.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Предложениенови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано07.05.05 09:55



съгласен. и на мен ми писна да гледам по 10 нови мнения на час, които изобщо не чета щото са безумно скучни. то да беше нещо ново ами едно и също се повтаря по сто пъти.

--
имам си една мечта... да ме няма


Тема Re: Защо искаш да кастрираш форума?нови [re: µ]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано07.05.05 10:50



Погледнах своите постинги. Случайно или не, имат най много виждания и отговори...

П.П. Като не ти харесва - прав ти път...



Тема Re: Предложениенови [re: µ]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано07.05.05 10:51



Така де, не са длъжни всички да стават активисти, или да правят нещо... То всеки си решава сам за себе си. Апропо, ти ще ме просветлиш ли какво толкова си свършил, за да можем всички ние тука да си посипем главите с пепел и да занемеем пред величието на твоето Дело...



Тема Re: Предложениенови [re: µ]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.05.05 10:54



Освен за важността и незаменнимостта, (не на място) която си предадохте, искам да отбележа че,
всички неможем да бъдем шефове на ЛГБО-и, и да бъдем активисти 24 часа, и не можете така да обвинявате редовия гей, че бил егоист и демонстративно не мислел (ах, ама го каза).


Като изключим колко е глупаво и остаряло мисленето на "активисти/пасивисти", нещо не разбрах какво означава, че не всеки можел да бъде шеф на организация. А и непукизмът няма нищо общо с участието или неучастието в някакво организирано движение.



Тема Re: Предложениенови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.05.05 11:37



Яко са ти са се оплели нещата в главата вече.

Щом тридесетината човека, постващи в този клуб не се възмущават люто от "посегателството" върху Джемини, значи няма нужда от организации и няма нужда да си губите вие времето????
Не е вярно че никой не се е възмутил от интригата ти (благодарности на Kurvoazie за това, че бързо схвана за какво става дума всъщност и ме подкрепи). Всъщност няма никой,който да я е защитил - освен теб и dexter. Това, което ме смущава е не гласове срещу мен и тезата ми, а гласовете, които , без да се опитали да разберат за какво става дума, обвиняват всичко и всички или просто заявяват, че не се интересуват от нищо.


Има опит да търсиш оправдание за собствените си грешки,

Та ако изгубиш това дело, ти ще влезеш в историята като Председателят, който е допуснал това да се случи.
Елия, по някакъв извратен начин искът ви срещу Джемини засяга организацията,а не мен. Прочети внимантелно - аз лично по никакъв начин не съм отговорен за нещата в иска и не нося никакви последствия от евентуалното му уважаване. Не аз съм писал поканата в ДВ за общото събрание - та аз по това време не съм член на Джемини изобщо, не аз съм предложил точка за прием на членове, не аз съм гласувал за нея, нито имам нещо общо с внасянето на документите в съда.
Та ако искът мине, аз ще вляза в историята просто като председателя, прецакан от допусната преди него процедурна неточност - поредният употребен и изхвърлен наивник. Сефте.
Но ти, твоят хетеросексуален приятел и dexter ще влезете като хората, които заради лична злоба сте съсипали нещо, за изграждането на което не сте вложили нищо, но от което други имат полза.
И още нещо - дали в иска пише моето име или не - трима от петимата членове на временния и на сегашния УС са приети на същото Общо събрание.

Това, което най-много може да се случи е да загубите делото и да бъдат отменени решенията на последните две общи събрания. Това изобщо не може да е край на Джемини. На сегашния Управителен съвет - да... но не й на Джемини, освен ако сега управляващите организацията не спретнат още нещичко.
Отново пишеш наизуст и без да си наясно с нищо. Ако съдът отмени решенията на последните Общи събрания и върне лентата назад към август, това ще бъде фатално само по себе си, без да е необходимо някой да прави каквото и да било. За разлика от теб аз не съм нито злобен , нито отмъстителен. Но ще ми е грозно да гледам агонията на нещо, в което съм вложил толкова време и енергия напоследък.

Та що се отнася до
А иначе наистина... разбирам те... ти имаш проблем..
Аз нямам проблем. Не за първи път някой с пяна на уста се опитва да разруши нещо. Ти имаш проблем - тежък. Но аз не съм компетентен в тази област.



Тема Re: Предложениенови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Kurvoazie (минаващ)
Публикувано07.05.05 11:46



В отговор на:

а в призав да ударим по един шамар, образно казано, на развилнелите се, и да им напомним, че освен тях в клуба влизат и други хора, които идват тук заради интересните и вълнуващи писания.




Христос е казал: "Ако ти ударят едната страна, дай и другата." /Не боли./

Всеки си избира по заглавието на темите къде да чете и къде да пише. Задължения няма. Няма звуци, няма крясъци, които да се чуват принудително. Отваряш страница, не те напада обема изписано като звук. Тишина и спокойствие.
Спазваш ли правилата заплахите са празна работа.
Обикновено, комплексарите се опитват да налагат статукво за да ги забележат.
Темите са като влаковете – пътници има за всеки, всеки според джоба и интереса се качва или слиза, или си стой вкъщи.
Форума е чат на друго ниво.
Правила и свестни модове, дал Господ.
С най-добри чуства!




Тема Re: Защо искаш да кастрираш форума?нови [re: mizrahi]  
Автор Kurvoazie (минаващ)
Публикувано07.05.05 11:54



П.П. Като не ти харесва - прав ти път...

Така те харесвам...

Точничко, по мъжки.





Тема Re: Предложениенови [re: prinyo]  
Автор eлия ()
Публикувано07.05.05 12:45



Пак ме въвличаш в поредна дискусия на тази тема. Отново с неточности.

Няма "временен Управителен съвет" и "постоянен" такъв. Август си избрахте съвсем редовен Управителен съвет, както и ноември. Като член на този управителен съвет, избран през август, ти също носиш отговорност за внасянето на документите в съда. Как приемате промяна в устава от Управителен съвет, който не е официално регистриран - вие си знаете. Иначе за другите неща си прав, че ти лично не носиш отговорност за тях пряко. Но си ги видял като член и Председател и си замълчал, което те прави непряко отговорен. Затова казах, че ще си Председателя, който ще е виновен, че е допуснал това.

Не можеш да наричаш едно съдебно дело "интрига". Съда не се занимава с интриги. Ако ти не беше повдигнал въпроса с това дело тук в този форум, обвинявайки ме за това, никой нямаше и да разбере за това, че предстои дело. Включително аз.

Моите проблеми... са си мои проблеми.. ще си ги решавам аз. Ти пък ще си решаваш твоите. Твоя проблем в случая изобщо не е Елия... Докато се оглеждаш в Елия, търсейки проблема си там, къдено не е... ще губиш ценно време да решиш своя си проблем там, където той е. Не знам къде е... но не е при мен проблема на Джемини в момента.

И наистина... адски досаждаме на хората с тези неща... напълно излишно при това... Не мога при обвинения да замълча аз.. защото това може да наведе на мисъл, че съм гузна.. а не съм гузна. Така че, моля те, спри с обсъждането на съдебните проблеми на Джемини с хора, повечето от които дори не четат този форум.

Не мога да ти пожелая късмет на делото, защото срещу теб са мои приятели. Искам само да те призова да не приемаш фатално нещата, каквото и да се случи. Продължи да работиш все така упорито за ЛГТБ, защото хората имат нужда от това, което правите.

И не забравяй доклада за дейността по проекта.

Весели празници ти желая...



Тема Re: Предложениенови [re: Guardian_Hearts]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.05.05 13:02



Постингът ми се получи малко по-остър по две причини - от една страна когато някой ми пише в болд и с главни букви едва ли може и да очаква по-кротък отговор. А от друга, в последните дни, особено след заключването на темата вчера, много сериозно си мисля дали има някакъв смисъл от нещата, с които съм се захванал. Твоят постинг доналя масло в огъня просто.

Темата,която беше заключена, не нарушава с нищо правилата на клуба. Смятам, че в последните месеци аз съм един от хората,който се грижи този клуб да е максимално чист от междуорганизационни интриги. Само че в този случай това не е интрига между организации. Това е опит за лично мотивиран погром над Джемини. И то с възможност за сериозни последици.
Изобщо не е вярно това за сеира.

Това че темата ще се прехвърли в други теми и ще залее клуба след заключването й беше ясно -винаги така е ставало,когато модераторите са се намесвали по този начин, опитвайки се да блокират насила тема,която още не е изчерпана. И винаги досега ефектът е бил същия (справка - темите за срещите на клуба и др.) - скандалите, вихрещи се до заключването в една нишка, след това заливат целия форум.

Какъвто и да е изходът от тази ситуация, смятам да продължа по досегашния си принцип-междуорганизационните коментари в ЛГБТ, но теми като тази - тук.

Редактирано от prinyo на 07.05.05 13:11.



Тема Re: Предложениенови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.05.05 13:24



Елия, ясно е, че не съдът се занимава с интриги, а хората. Дали има нарушение на процедурата ще прецени наистина съдът. Съдейки по това за какво е подаден искът, ако не е било това е щяло да бъде измислено друго. За всеки е ясно, че ако някой адвокат иска да се заяде с някакво решение, той може да го направи - все ще си намери за какво да се хване.
При всички положения дори на теб предполагам е ясно, че невписването на такава точка в дневния ред не е променила с нищо хода на събитията - тоест дори да се окаже нарушение (а според 70% от адвокатите с които съм говорил досега нарушение няма), то не е направено нарочно и злоупотреби от него не са произлезли.
При положение, че вече всички са наясно с абсурдността на ситуацията и че вече зад иска стои само "твоя" Иво, нямам основания да си мисля, че ти не си намесена. Как изведнъж един хетеросексуален мъж, най-близък твой приятел, решава да стане член на Джемини и да я съди няколко седмици след това (веднага след като ти му донесеш членския внос в офиса) - тоест става член на Джемини само за да може да я съди.
А и все още не си ми отговорила с Да или Не - казвала ли си - ти или Иво, че ще съдите Джемини до дупка, за всяко нещо, което ви попадне, заради мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.