Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:16 21.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема може ли малко помощ?нови  
Автор Aлykapд (ОтроваЗаМишки:)
Публикувано19.04.05 21:01



има едно мнение, което лично аз считам за откровена глупост; но след цял ден лекции, просто не ми стига умствената концентрация да обясня на госпожата колко много са и сбъркани понятията. Ще ми помогнете ли при дефинирането на използваните от авторката думи като "педерастия"/ "педал"/ "педофилия"; след това аз ще имам грижата да и покажа къде точно може да си завре мнението

действа бавно и продължително; мишките умират от вътрешни кръвоизливи, без да се мъчат.

Тема Re: може ли малко помощ?нови [re: Aлykapд]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано19.04.05 21:44



Какво и обръщаш внимание на няква луда патка? Такива ги има в изобилие



Тема Re: може ли малко помощ?нови [re: Aлykapд]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано19.04.05 21:59



Не мисля, че трябва изобщо да обръщаш внимание на тази луда. Подвизавала се е и из други клубове със същите думички, макар и с друг ник. Например "майка", "загрижена майка" и т.н.

Каквито и колкото аргументи да изложиш, професори от Франция, САЩ и Испания да изпишеш, резултатът ще е все същия - лай** във вентилатора. Можеш да говориш с хомо сапиенс, а тя не е от тази порода.

Иначе, за дефинирането на понятия проблем нямаш - лесно е. Но в спора с нея НИЩО няма да ти помогне.

Всъщност с такива не трябва да се говори с аргументи и факти, а да се псуват на майка, дъщеря, син и дядо.



Тема до Гъзе и Сам:нови [re: Гъзe]  
Автор Aлykapд (ОтроваЗаМишки:)
Публикувано19.04.05 22:26



хорското невежество и ограниченост, особено изказаните по толкова елементарно злобен начин, винаги са ме дразнили. Не че аз самата съм олицетворение на ерудицията и толерантността де; но поне свеждам дискриминационните си изяви до съзнателно ограничаване на контакта ми с моделите поведение/манталитетни прояви, към които изпитвам нетърпимост. Проблем е обаче - поне от моя гледна точка - когато някой отрича нещо/някого, когото дори не разбира/не прави опит да разбере; камо ли ако се съберат група такива...ку клукс клан и нацизъм са само част от последиците от когато подобни хора се "групират".

действа бавно и продължително; мишките умират от вътрешни кръвоизливи, без да се мъчат.


Тема Re: до Гъзе и Сам:нови [re: Aлykapд]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано19.04.05 22:31



действа бавно и продължително; мишките умират от вътрешни кръвоизливи, без да се мъчат.

eeeeeeй! това си е чиста видова дискриминация - аз си имам плъхче и мога да ти кажа че са супер готини животинки

--
имам си една мечта... да ме няма


Тема Re: до Гъзе и Сам:нови [re: Aлykapд]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано19.04.05 22:38



Абсолютон права си, обаче конкретния случай е безнадежден. Да убеждаваш Хитлер, че не е прав, вместо да го затвориш своевременно в лудницата не е правилен подход, според мен.



Тема в интерес на истинатанови [re: Gnomeo]  
Автор Aлykapд (ОтроваЗаМишки:)
Публикувано19.04.05 22:48



обожавам мишките; виж паяците определени ги дискриминирам - директно изчезвам от помещението, в което съм ги забелязала
Иначе изречението е взето от тази тема

; това е действителен надпис върху опаковка на отрова за мишки и според мен е невероятна проява на черен хумор: толкова е абсурдно, че чак е смешно

действа бавно и продължително; мишките умират от вътрешни кръвоизливи, без да се мъчат.

Тема хохохохо [re: Sam]  
Автор Aлykapд (ОтроваЗаМишки:)
Публикувано19.04.05 22:55



това адски ме изкефи:
"Да убеждаваш Хитлер, че не е прав, вместо да го затвориш своевременно в лудницата не е правилен подход"

Мдам, съгласна съм с теб.
За съжаление не съм модератор във въпросния клуб, така че единствената ми опция щеше да е да се опитам да я вразумя, но при условие, че това е патологичен случай, може би наистина няма смисъл да си губя времето с нея.


действа бавно и продължително; мишките умират от вътрешни кръвоизливи, без да се мъчат.


Тема за ползитенови [re: Aлykapд]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано20.04.05 00:04



Няма да те карам да ми вярваш на честната дума, че е патологичен случай. По-добре сама да провериш.

Потенциалната полза от подобни спорове е, че и други хора ги четат и нещо може да им влезе в главите. Потенциалната полза обаче е минимална, защото след втората реплика на хората им втръсва от тъпотии и не четат нататък.

Тоест - остава само спора, в който съвсем сигурно няма да се роди нещо полезно. Е - всъщност може - ти самата да научиш нещо полезно. Аз така се принудих да науча много неща - докато споря с тъпанари. Хванах се и четох, превеждах... Обаче за да се самоусъвършенства човек не е необходимо винаги тъпанарите да го ръчкат в ребрата, нали !



Тема Re: може ли малко помощ?нови [re: Aлykapд]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано20.04.05 00:31



Драснах й някой ред, но момчетата са прави - не й обръщай внимание на тази лудата...

П.П. Впрочем, на моят аватар му харесва това, че си "отрова за мишки". Те заслужават най доброто :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.