Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 08.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Да ви се е случвало...нови  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано17.04.05 09:27



Случвало ли ви се е някой да разбере, че сте обратен и да си промени коренно поведението спрямо вас? Аз за първи път изпаднах в такава ситуация преди няколко дена. Момчето е наистина интелигентно и въпреки това много елементарно се държа аз обикновено съм настроен да налитам ако почнат да ме обиждат, но този път незнам защо не реагирах изобщо просто мълчах нито показах, че съм го чул какво ми каза. Изобщо не му обърнах внимание в първия момент, чак после започна да ме чопли. Незнам какво да направя, за да не гледа на мен по този начин, явно нищо не може да се направи просто.



Тема Re: Да ви се е случвало...нови [re: Гъзe]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано17.04.05 22:33



Случвало ми се е.

Както каза, момчето било интелигентно апък се държало лошо?! Хм!
В такъв случай той не е интелигетен. Вероятно има дълбоки предрасъдаци, с които не може да се пребори. С нищо не можеш да промениш нещата. Апък ако направиш някакви постъпления, за да му обясниш за какво става въпрос, много е вероятно е да се държи елементарно отново и да си помисли, че му досаждаш. Ако пък името на момчето започва с "Д" нямаш никакви шансове! Аз имам опит с такива случки.



Тема Re: Да ви се е случвало...нови [re: Гъзe]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.04.05 11:29



На мен не ми се е случвало точно това, но предполагам, че е много гадно... Все пак, винаги съм смятал, че ако някой може да си промени мнението за теб, само защото е разбрал истината за това с кого си лягаш /което пък от друга страна изобщо не му влиза в работата/, то с такъв човек изобщо не ти трябва да се занимаваш. Разкарай го!



Тема Re: Да ви се е случвало...нови [re: Гъзe]  
Автор Hopтттчe (Unhandled event)
Публикувано18.04.05 16:20



На мен точно това не ми се е случвало, но съм слушал мненията на иначе интелигентни хора относно "обратните" -- и то на хора, които всеки ден общуват с мен, с които се разбираме и т.н., но не знаят че самият аз съм "обратен".

Свикнали сме да мислим, че интелигтентността и предразсъдъците, и интелигентността и простащината, се изключват взаимно. Тая убеденост обаче е доста далече от практиката. Реално хората могат да са много интелигентни, а в същото време да са наситени с предразсъдъци. Както и да са много интелигентни и начетени простаци.



Тема Re: Да ви се е случвало...нови [re: Hopтттчe]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано18.04.05 18:02



мисля, че някой във форума беше казвал за думата "интелигентен", че означава "възприемащ". т.е. ние използваме погрешно думата защото доколко човек е интелигентен трябва да съдим по това колко е широко скроен и как възприема света, а не колко е умен и способен.

--
имам си една мечта... да ме няма


Тема Re: Да ви се е случвало...нови [re: Гъзe]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано18.04.05 19:30



Ами да кажем, че това момче има две лица. Аз мисля, чв едното от тях е интелигентно и добро. Мизрахи не смяташ ли, че някой, който е греши не заслужава да му се покаже, че греши? Още повече че той е 86' (и ббс не го познаваш) аз предполагам че е нормално на тая възраст... човек да бъка от предразсъдаци!



Тема Re: Да ви се е случвало...нови [re: Гъзe]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано18.04.05 20:11



Не мислиш ли, че "интелигентен" и "набор 86" са две взаимно изключващи се понятия?!

Та той още е малък



Тема Re: Да ви се е случвало...нови [re: BBourgas]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано18.04.05 21:27



Кхъкхъм :) ..., на 19 не разрешавах да ми викат малък. Ти самият не си много по-възрастен.



Тема Re: Да ви се е случвало...нови [re: BBourgas]  
Автор casjop (22A .22 LR)
Публикувано18.04.05 22:39



е те на това твоето вече му викат преразсъдък :-)

hang my head drown my fear till you all just disappear


Тема Re: Да ви се е случвало... [re: casjop]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано19.04.05 00:59



не е предрасъдък.
наблюденията ми са, че наборите ми 'ич не биват*/с изключение на тези, които са надраснали възрастта си, но "надрасъл" - това не е ли твърде разтегливо понятие?!/


* - не правя разделение м/у хетеросексуални и хомосексуални




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.