Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 01.07.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: HELP!!!нови [re: AЛБATPOC]  
Автор jism (39/би)
Публикувано09.03.05 00:05



И аз трудно изпращам!
Не си в изолация! Ето, даже ти пратих едно стихотворение.
Опитай се да си разшириш кръгчето от познати. Ако тези които ти правят "сечено" са от професионалната ти среда, просто поговори сериозно с най-старшия от тях.В никакъв случай не се опитвай да се конфронтираш и не се забърквай в опити за сплетни...



Тема Re: HELP!!!нови [re: jism]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано09.03.05 00:28



Може би има още една причина. Сега се сетих за нея. Знаеш ли какво става, когато се опиташ да изкорениш дърво, което е пуснало своите корени надълбоко? Нараняваш почвата а то не се пуска и продължава да смуче. Можеш да режеш корените един по един, но докато не отрежеш и последния то не пада.
Днес реших да отрежа последния корен в отношенията си с едно момиче, което неведнъж ме е наранявало и което въпреки това все още обичам. И направя ли го просто този път няма да има връщане назад. Просто ще я изхвърля от живота си. Може да ме боли от това, но ще го направя докрай.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: HELP!!!нови [re: AЛБATPOC]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано09.03.05 00:50



Алкохол!



Тема Re: HELP!!!нови [re: martyr]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано09.03.05 00:59



Не ми помага. Кара ме да се чувствам още по-зле.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: благодарянови [re: AЛБATPOC]  
Автор med_i_maslo (вкусна)
Публикувано09.03.05 17:13



ти за тази тема!
От известно време и аз имам същите усещания! Толкова точно си ги описал: и напрежението, и отбягването на приятелите, трудното сдържане на....незнам, как да го нарека, агресията, що ли...
Хората в транспорта или в магазина или пицарията например, ме гледат с някакво недоверие и пренебрежение /може би си внушавам/, познатите ме отбягват, даже имам чувството, че им се натрапвам. Мразя се и това, още повече ми нарушава равновесието, имам чувството, че говоря глупости, че на хората около мен им е скучно с мен, защото съм елементрана......
мога да изреждам още дълго налегналите ме чувства, но спирам дотук, незнам, какво да правя.

не всичко върви по мед и масло


Тема Re: благодарянови [re: med_i_maslo]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано09.03.05 18:17



Подобни неща чувствам и аз, както и много други. Да не повярва човек колко много отрицателни чувства можеш да изпитваш едновременно...



Тема Re: благодарянови [re: med_i_maslo]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано09.03.05 18:53



За да те обичат другите трябва непременно и ти самият да се обичаш !

Може би трябва да започнеш оттам...



Тема Re: благодарянови [re: Sam]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано15.03.05 19:14



Това е най-трудното...



Тема Re: благодарянови [re: Gnomeo]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано16.03.05 13:58



Това е най-трудното...

Ама най-важното...

и "най-трудното" не е оправдание, нито трябва да е пречка или каквото и да е, ако наистина искаш да направиш/промениш нещо...
Специално в този аспект, за който е нишката и който явно те измъчва, говоря от собствен опит, а не бла-бла...

Vivre mes differences ou sauver les apparences?



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.