Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 18.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Наш човек ли е Елтън Джон?нови  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано04.03.05 21:17



И ако имате възможност да отидете на негов концерт бихте ли отишли?

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Наш човек ли е Елтън Джон?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано05.03.05 05:12



Пуснах тази тема като продължение на темата за гей-туризма макар, че в същност това си е тема за туризъм по интереси. Това просто е едно от предложенията на тази фирма, която споменах преди време. Самолетни билети+хотел+билет за концерта. Вярно... удоволствието е скъпичко, но ако сметнем само самолетните билели и билета за концерта и ги приспаднем от цената нещата си стават съвсем нормални като за дву или тридневна екскурция.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Наш човек ли е Елтън Джон? [re: AЛБATPOC]  
Автор lphigenio (новак)
Публикувано05.03.05 23:42



Че е наш човек, наш е, но едва ли си струва само заради това да се ходи на негов концерт, при все че аз го считам за доста добър. То и Чайковски е бил "наш", но ако човек от нашите не харесва музиката му и класическа музика като цяло, силно се съмнявам да отиде да гледа "Лебедово езеро" например. Въпрос на вкус.

Все едно, аз лично съм бил на концерт на Елтън Джон преди 2-3 години и доста ми хареса и все се каня да ида отново някога, но да видим... За кой концерт говориш?



Тема Re: Наш човек ли е Елтън Джон?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор redjeep ( новак)
Публикувано06.03.05 00:01



Той е наш,а ти наш ли си?
Не бих отишъл на концерта му,защото ми е неприятен.
А, инак го слушам,било то на СД,ТВ,или по радиото.



Тема Re: Наш човек ли е Елтън Джон?нови [re: redjeep]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано06.03.05 12:34



Аз съм човек, който съзнателно не би ви навредил. Това достатъчно ли е за да бъда ваш?
А иначе май не съм съвсем ваш, но тук се чувствам добре и ако не ме изгоните ще остана.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Наш човек ли е Елтън Джон?нови [re: lphigenio]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано06.03.05 12:42



Говоря за концерта в края на май в Палайз. Като цяло удоволствието е скъпичко, но ако се приспадне цената на билета (тя е включена в цената) и цената на самолетните билети си става цената на една съвсем нормална екскурзия. В четвъртък за нея имаше налични още шест билета. Ако проявяваш интерес и можеш да се освободиш за периода 22-ри до 25-ти май метни ми бележка. С Приньо говорихме тия неща да бъдат качени на един сайт, но не зная дали го е направил.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Наш човек ли е Елтън Джон?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор redjeep ( новак)
Публикувано06.03.05 15:12



Да не би та те засегнах?
И все пак не ти вярвам,и ми се струва,че си доста предизвикателен!?



Тема Re: Наш човек ли е Елтън Джон?нови [re: redjeep]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано06.03.05 15:33



Не си ме засегнал. Ако ти се струвам на моменти предизвикателен то може би е защото или не си прочел когато съм го писал или си забравил, че аз съм хетеро.
Не ми вярваш на кое? Че се чувствам добре в това клубче или че не бих ви навредил съзнателно?

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Наш човек ли е Елтън Джон?нови [re: lphigenio]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано06.03.05 17:59



Не беше писал повече от година тук :) ...



Тема Re: Наш човек ли е Елтън Джон?нови [re: martyr]  
Автор lphigenio (новак)
Публикувано06.03.05 22:34



Има нещо такова. Правя се на много работлива пчеличка и все не се наканвам да пиша (явно не съм особено писмовна пчеличка). Ама иначе съм тук и чета...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.