Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 22.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема НОВИНА!нови  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано15.02.05 19:12



Повече информация и снимки от партито по случай създаването на новия Алианс за младежи с различна сексуална ориентация "Сензус", можете да получите тук:



Красотата не е порок! Затова съм непорочен!

Тема Re: НОВИНА!нови [re: BGMEN.COM]  
Автор musha-busha ()
Публикувано15.02.05 19:30



Когато снимаш някой и смяташ да го изтипосаш на гей сайт, може да го питаш предварително има ли против. Поне професионалистите го правят.

А хората го правят от уважение към другите.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: НОВИНА!нови [re: BGMEN.COM]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано15.02.05 21:09



Понеже не чета, първо зяпнах картинките. Баси и яките снимки!

снимка 1: някакъв врат
снимка 2: някакви 2 врата - никога не съм предполагал, че мога да разпозная някой познат по врата му
снимка 3: някакъв гръб с шапка, 2 изумени котешки очи
снимка 4: някаква празнина, а в дълбочината червена блуза в гръб
снимка 5: някаква Мел гледа на някъде
снимка 6: някакви с очила ме гледат странно
снимка 7: някаква дълбочина с хора
снимка 8: някаква дълбочина с хора II част /25 градуса ляво на борд - успешен опит да се хване момичето облегнало се на ръката си, без да забележи, че я снимат/
снимка 9: някакви 2 ***
снимка 10: някакви 2 *** II част
снимка 11: някакви пак ме гледат /този път фотографът успешно е уловил и конкуренцията си :) /
снимка 12: някакъв

Пс.: *** ли на воля?
Пс.2: Ако Мел ги види тия снимки ще се откаже от занаята си?

Редактирано от jaytee на 16.02.05 05:06.



Тема Re: НОВИНА!нови [re: BBourgas]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано15.02.05 22:32



Скъпа Аксиния, мисля че всеки от присъстващите имаше възможност да изрази мнението си, относно това дали иска да бъде сниман или не. Нямаше възражения по този въпрос, което мисля, че е достатъчно основание, снимките да бъдат показани. Разбира се, всеки който се чувства обиден от това, ще бъде изтрит. Само че за целта трябва да ми каже, тъй като аз не съм гадател.
Относно професионализмът ми, имайки предвид твоите задълбочени познания в тази област, с удоволствие бих чул още от много ценните ти съвети.
И между другото, поне можеше да бъдеш конкретна, за да знам кои снимки да махна. Поне така правят професионалистите.

А относно теб, ББургас, тъй като вече много пъти ти обясних, че *** и *** изглеждат на всички несериозно, сега трябва да ти кажа, че си надминал себе си. Анализът ти е много задълбочен, но честно казано ***.

Красотата не е порок! Затова съм непорочен!

Редактирано от jaytee на 16.02.05 05:10.



Тема Re: НОВИНА!нови [re: BGMEN.COM]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано15.02.05 23:35



Достатъчно ми бе обръщението ти към мен в отговор на мнението ми - "Скъпа Аксиния", за да не прочета останалото ...

Още веднъж показваш завиден ***-къде "избягаха" няколкото мнения, които присъстваха като коментари под статията? Много лошо впечатление прави цензурата, която налага уебмастърът на мненията, които не му допадат.

Редактирано от jaytee на 16.02.05 05:07.



Тема Re: НОВИНА!нови [re: BGMEN.COM]  
Автор prinyo ()
Публикувано15.02.05 23:58



Не мога да разбера кога ще ***. И аз и недко сме пуснали тази новина в сайтове си, но не сме *** на никого за да ходи да гледа.
И трябва да разберете,че да пуснеш новина 3 дни след събитието е не просто непрофесионално, но е просто ***.

Редактирано от jaytee на 16.02.05 05:09.



Тема Re: НОВИНА!нови [re: prinyo]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано16.02.05 01:22



Не знам дали е непрофесионално, но фактът е, че *** за посещаемостта на нашия сайт. Когато направиш нещо като Бгмен, може би критиката ти ще е основателна, но засега не си в позиция да критикуваш. Както ти казахме, още когато се видяхме, потребителите определят сами кой, кой е.
Относно въпроса за нашия непрофесионализъм, как да ти кажа. Ние единствено от всички, отразихме събитието подобаващо. А вие от Джемини се изредихте наред да ни нападате. Ще се абстрахирам от негативните ви мнения, защото те само показват очевидните истини.
И между другото, как да стигна до твоя сайт, поне да видя какво толкова си публикувал?
Красотата не е порок! Затова съм непорочен!

Редактирано от jaytee на 16.02.05 05:12.



Тема Re: НОВИНА!нови [re: prinyo]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано16.02.05 01:52



Пред "за да" се пише запетая. Добре е да го знаеш за сайта си.

Красотата не е порок! Затова съм непорочен!


Тема Re: НОВИНА! [re: BGMEN.COM]  
Автор Topбaлaн. (дядо)
Публикувано16.02.05 07:25



Ако разбрах нещо - трамвай да стана!



Тема Re: НОВИНА!нови [re: BGMEN.COM]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано16.02.05 08:56



Новината е чудесна, не виждам защо някой непрекъснато трябва за нещо да се заяжда.
Такива организации има във всички нормални държави, подчертавам "нормални".
Ние не живеем в нормална държава, затова е нормално ЛГБТ организациите да недоволстват. Бъзикам се де, не ме триите:)

Освен това е нормално новина да излезе след 3 дни, все пак не става въпрос за земетресение в Джулюница, и БГМЕН едва ли ма цял екип ПР-и.

Изобщо, вместо да се подкрепяме, само се дъвчем, и аз в това число, което си е нелепо:)

Дерзайте от СЕНЗУС! Желая ви много успехи в начинанията:)

п.с. Ако някой не си иска снимките, да си казва, децата имат право на избор, но според мен те са доста по-напред от нас и не им пука толкова за общественото мнение... може би защото не са минали през другарски съд на Комсомола?

п.п.с може ли да пусна новината в клуба на Евите?

...most girls are straight until they're not...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.