Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:00 09.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: анкетанови [re: BBourgas]  
Автор Гъзe (Дъвка с косъм:))
Публикувано12.02.05 14:36



> Асоцирането на всичко гейове под общ знаменател, само заради "цветущите" представители играе ролята на лоша реклама за останалите момчета.
Не мисля. Аз съм чувал често пъти мнението (от хетеросексуални) че симпатизират на гейовете стига да им идва отвътре (т.е. точно женствените имат предвид) докато за останалите казват, че са им противни. Има и хора (най - вече мъже с мустаци по потници(и големи шамари)) които не се кефят много на женствени гейове, но те и на неженствени не се кефят ако знаят, че са гейове. За всеки случай ако мислиш, че много ще заобича обществото ако си промени представата за гейовете... лъжеш се. Иначе смятам, че за един гей е напълно нормално да има нещо женствено в него, но разбира се не прекалено . Аз може би само в говора малко така заваляно говоря, но иначе китките ми са здрави яко тренирам за китка в залата



Тема Re: анкетанови [re: Гъзe]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано12.02.05 15:06



Иначе смятам, че за един гей е напълно нормално да има нещо женствено в него, но разбира се не прекалено





Тема Re: анкетанови [re: Гъзe]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано12.02.05 21:40



Аз съм чувал често пъти мнението (от хетеросексуални) че симпатизират на гейовете стига да им идва отвътре (т.е. точно женствените имат предвид) докато за останалите казват, че са им противни.

Да не би тези, които си чул да коментират това, да са имали предвид травестити, защото и аз съм ставал свидетел на подобни одобрителни коментари.

*---------------------------------------------------------------------------------------------*

Има и хора (най - вече мъже с мустаци по потници(и големи шамари)) които не се кефят много на женствени гейове, но те и на неженствени не се кефят ако знаят, че са гейове.

Как така ако знаят? Значе на едните им личи, апък на другите не им, щом е възможно и да не знаят. Клише или не - една от често срещаните причини, която хетеросексуалните изтъкват, като "оправдание" за "недолюбването" си към хомосексуалните мъже е, "че им личало" и по този начин парадирали със своята различна сексуална ориентация, което ги дразнило. Затова не съм много сигурен дали се лъжа за това:

"За всеки случай ако мислиш, че много ще заобича обществото ако си промени представата за гейовете..."

*---------------------------------------------------------------------------------------------*

A относно това:

"Иначе смятам, че за един гей е напълно нормално да има нещо женствено в него, но разбира се не прекалено."

...аз пък не съм на същото мнение. Защо пък да е нормално? Или просто това "нормално" идва от към грешните представи на хетеросексуалното обществото, което слага под общ знаменател всички, въз основа на това, което вижда?

*---------------------------------------------------------------------------------------------*

Ето и още един пример за съществуването на вътрешна дискриминация:

"...но разбира се не прекалено"

Тоест е считаш за нормално, да има нещо женствено в някое гей момче, но когато е прекалено не е нормално?! Хм...

*---------------------------------------------------------------------------------------------*

Аз може би само в говора малко така заваляно говоря, но иначе китките ми са здрави яко тренирам за китка в залата

Така както си го написал излиза, че обръщаш повече внимание на това място защото ти е слабо



Тема Re: анкетанови [re: BBourgas]  
Автор Гъзe (Дъвка с косъм:))
Публикувано13.02.05 21:17



Значи ти искаш обществото да прехвърли неудобрението си върху женствените гейове, а другите да остави намира понеже те също не понасят женствени.
Аз пък не разбирам, защо трябва някой да бъде неудобряван? Не е справедливо, не е цивилизовано. Значи ти искаш да насаждаш дискриминация. Никой не сее съгласил с теб в тази анкета. Аз даже нищо незнаех за такава дискриминация докато не влязох в тоя форум, а ся вече знам и може да реша да почна да я прилагам нещеш ли.
Тази "дискриминация" според мойте наблюдения цари най - вече по чатове и по такива места, в които хората ходят с цел секс. Лошо няма. Всеки си има сексуални предпочитания. И аз имам. Харесвам негри и излизам с негри (примерно). Петкан пък харесва азиатци и излиза с азиатци. Това повод ли е за дискриминация?
За китката ми... не съм казал, че наблягам на китката, а казах че блъскам за китка. Почти всяко упръжнение вкарва напрежение в китката, но ти това няма от къде да го знаеш



Тема Re: анкетанови [re: Гъзe]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано13.02.05 22:16



"Значи ти искаш обществото да прехвърли неудобрението си върху женствените гейове, а другите да остави намира понеже те също не понасят женствени. Аз пък не разбирам, защо трябва някой да бъде неудобряван? Не е справедливо, не е цивилизовано."

Разбрал си ме погрешно. Просто аз искам да не ме асоцират с феминизраните гейове.

---------------------------------------------------------------------------------------

Никой не сее съгласил с теб в тази анкета. Аз даже нищо незнаех за такава дискриминация докато не влязох в тоя форум, а ся вече знам и може да реша да почна да я прилагам нещеш ли.
Тази "дискриминация" според мойте наблюдения цари най - вече по чатове и по такива места, в които хората ходят с цел секс. Лошо няма. Всеки си има сексуални предпочитания. И аз имам. Харесвам негри и излизам с негри.


А незнам само кой налага дискриминация. Както написа по-рано за теб е нормално гей момче да има нещо женствено в себе си, но когато то е прекалено значе не е нормално!

Не е нужно някой да се е съгласил с мен-аз не съм като овцете. За себе си съм си прав. Освен това до голяма степен останалите лицемерничат, както и ти. След като няма дискриминация, защо не кажеш колко феминизирани приятели/познати имаш или защо ги избягваш? Не всичко е въпрос на "нехаресване", става въпрос за отбягване и изолация.

Апък за чата - нима извън рамката на тези, които търсят секс не е по-различно в чата? А извън чата? А ти защо не излизаш с феминизрани и нямаш такива познати? А нима това за китката ти "направи впечатление" по някакъв начин, че да ми отговориш така? Защо, да не би да е лошо да чупиш китки? Или налагаш дискриминация спрямо чупещите китки?



Тема Re: анкетанови [re: BBourgas]  
Автор Гъзe (Дъвка с косъм:))
Публикувано14.02.05 14:38



>>> за теб е нормално гей момче да има нещо женствено в себе си, но когато то е прекалено значе не е нормално!
Никога не съм го казвал. За мен е нормално един гей да е леко женствен ако е много женствен вече бие на травестит, а не на гей.
>>>защо, да не би да е лошо да чупиш китки? Или налагаш дискриминация спрямо чупещите китки?
Темата беше дали се чувствате по - близо до женския пол и аз отговорих накратко за себе си. Казал съм че съм такъв, а не онакъв. Твърдиш че съм налагал дискриминация. Аз не бих могъл да налагам дискриминация. Моя е грешката, че казах, че ти налагаш дискриминация, но това не е правилно, защото дискриминация може да налага само обществото. Един човек не може да налага дискриминация. Ти не налагаш дискриминация, но си в нейна подкрепа, докато аз не съм в нейна подкрепа. Ти твърдиш, че аз и другите "лицемери" от форума подкрепяме дискриминацията косвено. Значи... едно е лицемерие друго е тактичност и възпитание, границата обаче е тънка. Може и така да е. Може и да подкрепяме дискриминацията косвено. От двете злини е най - добре да избереш по - малката.
Това ми е последния поуст по този спор.





Тема Re: анкетанови [re: Гъзe]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано14.02.05 16:36



радвам се, че чрез провокацията вградена в мнението ми си достигнал до горните изводи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.