Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:03 23.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Гей-каналът на MTV тръгва през юни  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано27.01.05 15:27



Президентът на Logo твърди, че забавянето е умишлено, с цел да се осигурят повече кабелни оператори. За момента много от провайдерите не са съгласни да подпишат договори и достъп могат да имат само 2 млн. американски домакинства, а с времето ще достигнат до 40 млн. Друга причина е подбирането на програми, подходящи за аудиторията през 24-те часа на денонощието.

Вече е известна голяма част от програмата на канала: риалити шоута (гей-круз, свързване на гейове с цел брак), сериали (първият от които “Angels Of America”), документални филми (за гей ръгби тийм), новини на CBS, както и добре познати на съответната аудитория филми. Едно от първите заглавия за излъччване е ТВ версия на спектакъла “Монолози за вагината”, изигран изцяло от жени, станали такива след операция.





Тема Re: Гей-каналът на MTV тръгва през юнинови [re: BBourgas]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано27.01.05 17:23



Блазе им на американците, ние пак ще го ******. Дали ще я пуснат по някоя сателитка?



Тема Re: Гей-каналът на MTV тръгва през юнинови [re: ANEW]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано27.01.05 18:01



пропуснах да добавя, че каналът трябваше да стартира в началото на февруари. Аз си мисля, че дори може да ги изпреварим. Един набор ми беше споменал преди време, че гей мафията в БГ била купила някаква телевизийка и щяла да го прави гей-канал. Знаеш ли пък... може и да е истина




Тема Re: Гей-каналът на MTV тръгва през юнинови [re: BBourgas]  
Автор Пepин Aйбapa (овълчил се)
Публикувано27.01.05 21:38



Аз пък си мислех че цялата американска телевизия е отдавна гей. То гей предавания няма май само по Тринити (мрежа с религиозно съдържание, обикновенно крайно дясно насочена). Ама да има, щом се харчи ...

There are 10 types of people in this world: those who understand binary and those who don't.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.