Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:14 22.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Да се върнем към БигБрадърнови  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано16.01.05 21:34



В момента дават обзорно предаване за това, какво се е случило през последните месеци в Бигбрадър.

Нямам възможност в момента да ви предам разговорите в студиото или избраните сцени. Но имам много сериозното впечатление за изключително положително и качествено отношение към нас, момчета и момичета с различна сексуална ориентация.

Имаше един откъс от предаването, в който отделиха специално време за би (отчасти гей) отношенията на съквартирантите и респективно на реакцията на зрителите на тях.

Ей, прекръствам се! Не чух дума, която дори да ме подразни! Което май ми се случва за първи път по отношение на предаване в национален ефир, да не говорим, че е в праймтайма, да не говорим, че е с най-високия (до колкото знам) рейтинг в Бг. А темата не беше като да е подмината срамежливо!

Поздрави на всички, които са участвали в създаването на това предаване, включително и на двете психоложки, показали каква е разликата между истински психолог и изкукуригали докторврабчевци.



Тема Re: Да се върнем към БигБрадърнови [re: Sam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано16.01.05 22:00



ПОЗДРАВЛЕНИЯ и от мен




Тема Before BBнови [re: Sam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано17.01.05 21:55



...Двама души - момче и момиче, подбрани след дълга процедура от близо 300 желаещи са затворени в апартамент някъде из София за 100 дни, като единствената им връзка със света е Интернет - това накратко е проектът Интернавти 2002. Ще успеят ли? Защо го правят? Въпросите са много. Този материал ще опита да даде отговор на някои от тях.








Тема Йеееееееес!нови [re: Sam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано17.01.05 23:25



Победителят в първия сезон на Big Brother България е... Здравко Василев. По време на едноседмичната всенародна истерия гласуваха общо 855 829 души, а Здравко спечели с разлика от 56 591 вота. Глас народен, глас божи! ...







Тема Re: Йеееееееес!нови [re: BBourgas]  
Автор prinyo ()
Публикувано18.01.05 10:16







Тема Re: Йеееееееес!нови [re: BBourgas]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано18.01.05 10:42



И колко левчета само в касата на Биг Брадър

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Да се върнем към БигБрадърнови [re: Sam]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано18.01.05 11:36



Аз пък въобще не съм очарован от развоя на нещата, но какво може да се очаква....Ак Здравко е идеала за мъж......ставам хетеро и ще преследвам женки :-)))



Тема Re: Йеееееееес!нови [re: AЛБATPOC]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано18.01.05 12:04



дам доста будали има. обадих се само веднъж, за това да изгонят найден и гроши, при това от служебния

най-хубавото, е че спечели моя човек без да съм пускал глас за него

ето и виц по темата:
-защо Здравко спечели ББ?
-защото и чехкините са пращали есемес-и!




Тема Re: Да се върнем към БигБрадърнови [re: ANEW]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано18.01.05 13:02





Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Йеееееееес! [re: BBourgas]  
Автор tramell (monosexual)
Публикувано20.01.05 11:25





ето и по-сериозен анализ на това защо е този победителя



If you didn't want the answer, you shouldn't have asked the question.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.