Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:46 28.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема А сега за парадиращите... мъжкари :))))нови  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано13.01.05 22:51



Кхъ-ккъ. Такааа. Да започна...

Момчета. Обсъдихме темата за парадиращите педали, ама ако вземат да влезнат хетерата тук и да прочетат, ще се оплачат, че сме ги дискриминирали и ги пренебрегваме...

Както и да е. Да оставим настрана бъзика, но наистина искам да пусна тема за ония мъже, които навсякъде с гръм и трясък заявяват колко са космати. Всеки от нас в един или друг момент се е сблъсквал с подобни екземпляри. Обикновено тяхната агресия е дори повече от агресията на някои известни интернет личности (не споменавай името на дявола, за да не започне да ти пише в темата) и се афишира за щяло и не щяло. За разлика от интелекта и разума им:)))
За тази тема ме подсетиха някои от нещата, които изкоментирахме с Бореалис.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: А сега за парадиращите... мъжкари :))))нови [re: AЛБATPOC]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано13.01.05 23:27



Според мен нова мода набира сила, и то с доста бързи темпове, тази на метросексуалните. Като че ли все по-малко хора се впечатляват от типа мачо, който беше така на почит години наред в нас. Та ако-си-мъж-трябва
-да-смърдиш-на-пот, да-си-с-раздърпана-блуза-и-напукани-ръце отдавна не се котира. Поне в София. Споделяте ли мнението ми? Или може би има значение в какви среди се движиш и с какъв тип хора общуваш?!



Тема Re: А сега за парадиращите... мъжкари :))))нови [re: AЛБATPOC]  
Автор borealiss (Хей:))
Публикувано13.01.05 23:30



На мене парадиращите мъжкари са ми толкова смешни колкото и пищящите педали.Мисля,че в основата и на двете неща стои желанието на такива хора да изтъкнат собсвената си значимост.Да бъдат забелязани.Когато чувстваш,че не можеш да привличеш достатъчно внимание към себе си започваш да търсиш разни "нестандартни начини" и не успяваш за разбереш ,че повече внимание ще получиш с излъчване на добро чувство към околните отколкото с някаква показност.

borealiss: Не се бой,че ще те стъпчат,стъпканата трева се превръща в пътекa!


Тема Re: А сега за парадиращите... мъжкари :))))нови [re: ANEW]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано13.01.05 23:33



Моето мнение е, че мъжествеността няма нищо общо нито с тялото ти нито със сексуалната ти ориентация. Що се отнася до ръцете ми - не ги мажа с кремове, поне докато не се случи да почне да се цепи кожата през зимата. Една зима ми се случи и да видите как се мазах със свинска мас:)))

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: А сега за парадиращите... мъжкари :))))нови [re: borealiss]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано13.01.05 23:36



Аналогията я мернах вчера, но чак тази вечер ми се избистри. В някои отношения пищящите и ревящите толкова си приличат. Двете страни на една и съща монета. Двете крайности на скалата. Не мислиш ли?

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: А сега за парадиращите... мъжкари :))))нови [re: ANEW]  
Автор borealiss (Хей:))
Публикувано13.01.05 23:36



И аз мисля като тебе.И това не е заради социалната среда в ,която се движим просто света около нас се променя,а нашата китна родина е част от света.дето се казва вървим към един свят,в които различията стават незабелязани.И така и трябва да бъде.Когато всичко си дойде на мястото да си гей ще престане да е сензация,а да си мачо няма да е вече гордост.На сбирки на Джемини ще се обсъжда как да се помогне за съхраняването на правата на малцинствените социални групи,като хетеросексуалните,например

borealiss: Не се бой,че ще те стъпчат,стъпканата трева се превръща в пътекa!


Тема Re: А сега за парадиращите... мъжкари :))))нови [re: AЛБATPOC]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано13.01.05 23:38



Еми въпрос на гледна точка и култура. Във Франция не са смятали едно време че е необходимо да се къпят и разни други такива дивотии са ставали по света. Днес мисля, че е напълно нормално мъжете да използват козметика и това не ги прави по-малко мъжествени според мене....

Аз лично не бих ползвал свинска мас.....



Тема Re: А сега за парадиращите... мъжкари :))))нови [re: borealiss]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано13.01.05 23:40



хе- хе, върви народе възродени :-))) Чак хетеросексуалните да станат малцинство не си мечтая, но ако народа е по-толерантен, ще е много по куул....



Тема Re: А сега за парадиращите... мъжкари :))))нови [re: borealiss]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано13.01.05 23:41



Съгласен.



Тема Re: А сега за парадиращите... мъжкари :)))) [re: ANEW]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано13.01.05 23:43



Е, аз отначало ползвах гъша, ама свърши. Гъшата мас почти не мирише. Поне тази, която ползвах. А тази свинска мас баща ми я беше претопявал два пъти и не знам какво и беше добавял при претопяването, но и тя си беше направо рафинирана.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.