Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 25.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нужен ли е жизнен опит за да имаме щастлива врнови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор WebMister (virtual method)
Публикувано12.01.05 14:39



Последното изречение или подписа?

Stone please explain why your silence makes more noise than thunder


Тема оффнови [re: WebMister]  
Автор Koтkaтa Mapтa (от улицата)
Публикувано12.01.05 14:46



Последното изречение... това за:
"предполагам, че ще е по-мъдро и точно затова няма да го направим".

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: оффнови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор WebMister (virtual method)
Публикувано12.01.05 15:31



Ползвай каквото искаш със здраве :)
Не че имах против, просто ми беше любопитно

Stone please explain why your silence makes more noise than thunder


Тема Re: Нужен ли е жизнен опит за да имаме щастлива врнови [re: redjeep]  
Автор borealiss (Хей:))
Публикувано12.01.05 23:44



Да а а,може да ти завиди благородно човек.Ами да,може би всичко е въпрос на съдба,но аз винаги вярвам и в съзнателното действие.Не бива все съдбата да ни е виновна за собствените грешки.И може би в това се състои жизнения опит,да решиш,че е време сам да си си съдбата.

borealiss: Не се бой,че ще те стъпчат,стъпканата трева се превръща в пътекa!


Тема Re: Нужен ли е жизнен опит за да имаме щастлива връзканови [re: borealiss]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано18.01.05 22:48



Ти познаваш ли някого на 17, който да се е влюбил за половин живот? За животните не питам, те нямат възраст, пол и родина.



Тема Re: Нужен ли е жизнен опит за да имаме щастлива врнови [re: Sam]  
Автор borealiss (Хей:))
Публикувано18.01.05 23:33



Да Сам,познавам-себе си.А колкото до животните,те не могат да се влюбват,понеже нямат чувства и съзнание.Те имат само сексуални нагони и инстинкти.По това се различават от хората.Ние би трябвало да имаме и разум,което не е присъщо за всички ни.А по какво си приличаме -и те имат като нас имат чувство за съхранение,което съчетано с нашия разум понякога се превръща в егоизъм.
Когато бях на 16 се влюбих в едно момиче.За мен тя беше целия свят,а аз за нея просто най-добрия й приятел.Държа ми влага около 5 години...Когато бях на 19 се влюбих до полуда в едно момче,което реши че аз съм най-добрия човек ,който познавал.Бяхме неразделни 5 години ,през които аз трябваше да прикривам чуествата си.Това ме смазваше,но уви.......Когато бях на 26 се запознах с едно момче....аз чувствах,че го обичам,а той ме смяташе за "подходящ".Половин година живях заради него,а на него така му беше удобно.
Една приятелка казва:Миналото си е минало.То служи само за поука към бъдещото.Познанството с неподходящи хора помага да оцениш подобаващо истинския ако го срещнеш някога.....Та така за съдбите ,хората,животните и жизнения опит.



Тема малка шегичка-закачканови [re: borealiss]  
Автор Жизнeн oпит (дзверо)
Публикувано18.01.05 23:41



Нужен ли е borealiss за да имаме щастлива връзка?




Тема Re: малка шегичка-закачканови [re: Жизнeн oпит]  
Автор borealiss (Хей:))
Публикувано18.01.05 23:50



Ей ти с голямата устаВинаги успяваш да ме развесилиш когато ми пишеш.За това дали ни е необходим borealiss,въпросният borealiss съвсем чистосърдечно се надява да има скоро кой да ти отговори



Тема Re: Нужен ли е жизнен опит за да имаме щастлива врнови [re: borealiss]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано19.01.05 00:09



5 години не е половин живот, ама да не издребняваме. Иначе разбирам за какво говориш. Само изводите ни са различни. Или не са?! Аз от къде да знам ?

Никой не си взима поука от нищо. Само ако имаш "обица на ухото" или отрязано пръстче на лявата ръка да ти напомнят, тогава. Шегувам се !

Някой беше казал, че умните хора се учат от чуждите грешки, а тъпите - от своите.

Въобще не съм съгласен - умните хора от време на време зацепват за какво става въпрос, а тъпите - дори и на възел да ги вържеш, пак същата... Обаче и едните и другите - само при положение, че ги отнесем към категорията "хора".

"Животните" нямат нужда от системата "опит-грешка". Те са с вродено чувство.



Тема Re: Нужен ли е жизнен опит за да имаме щастлива врнови [re: Sam]  
Автор borealiss (Хей:))
Публикувано19.01.05 00:33



Радвам се,че си ме разбрал.Дали изводите ни са различни не знам.Не познавам твоите.Каквото имах да казвам го казах вече.Който разбрал -разбрал,повече тук нямам за казване.Не искам да се повтаряме.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.