Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:20 28.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Промени в правилата на клубанови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано09.01.05 13:40



Виж Елия. В Евите стана случайно това, че писах с три ника. Освен това аз никога не съм се крил. Винаги съм заявявал, и пак ще го заявя, че в интернет аз просто се забавлявам. Освен в случаите, когато се обвържа сериозно с някое клубче. Адам и Адам е второто клубче с което се обвързвам. Не е важно кое е другото. И ако един конкретен човек от това клубче не ме предаде ти никога няма да научиш другото ми клубче, просто защото никовете, които знаеш никога не се появяват там.
Както и да е. Това не е важно, но го написах само за да не си мислиш, че се крия. Ако искаш мога и други мои никове, с които се забавлявам да ти напиша.
А това какво бих направил аз ако съм организатор на среща? Ами бих поканил всички желаещи, независимо дали са ми приятни или не, стига да съм убеден, че няма да има ексцесии от страна на някой от тях и стига да съм убеден, че по време на срещата нещата биха били кротки. Включително и теб бих поканил, стига да съм убеден, че ще си удържиш на думата да бъдеш кротка. И стига да дадеш дума разбира се.
Патриция. Не ме познаваш достатъчно и затова подценяваш някои мои качества. Не забравяй, че аз съм преди всичко човек. И чак след това съм останалите неща, които съм.
А ако някой е нежелан от всички - тогава има два варианта, но тях ще ги изкоментирам само по принцип.
Първи вариант.
Организатора кани всички. Появява се и нежеланият елемент в резултат на което на следващата среща, която прави същия организатор просто не идва никой.
Втори вариант.
Останалите протестират срещу поканата на нежелания елемент и организатора (поне според мен така е достойно) просто е принуден да обясни на нежелания елемен какви бележки е получил, естествено без да уточнява конкретни имена, и просто помолва нежелания елемент да приеме нещата спокойно и да не идва.
Знаеш ли Елия. С кротко би могла да постигнеш повече отколкото с насилие. Поне при мен. За целта ти трябва обаче и доверието ми.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Промени в правилата на клубанови [re: Gnomeo]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано09.01.05 13:54



Тогава просто гласуването трябва да бъде открито. На други места е правено и то с успех. И тогава всеки вижда кой е гласувал и кой не е.

ще полетиш ли с мен


Тема Гениално!нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Джeми (!Fucking Free!)
Публикувано09.01.05 14:04



Хайде, сега, случайно станало, че си писал с три от -найсетте си ник-а в Евите?!?...
Което, впрочем, изобщо не е било необходимо, 'щото с кой да е ник пак много си личиш. Достатъчно е един-два постинга да ти прочете човек, че да му светне. Независимо дали се забавляваш или пък си сериозен. Даже IP-то не е нужно да се гледа. Барем, като сменяш ник-овете, сменяй и клишетата...

П.П.: Аз лично малко се съмнявам в това, че Патриция има желанието да те познава достатъчно, че и да ти надценява качествата... хъм... човешки. Съмнявам се също, че държи да има доверието ти. Тя просто е умна жена.
Изобщо, цялата ти предпоставка, че всеки, на когото пишеш, трябва непременно да те познава, оценява и да се бори за доверието ти, ми изглежда на нездрава основа. В крайна сметка, познавам още около 30-40 Центъра на Вселената...
Поздрави. Джеми.

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Промени в правилата на клубанови [re: AЛБATPOC]  
Автор eлия ()
Публикувано09.01.05 14:11



Дадох пример просто за ситуация, която трябва да се помисли, когато се взимат решения. Не е нужно да разпалваш конфликт пак. Както виждаш не е проблем да си пишеш и с 10 ника.
Нямам и намерение да провеждам следствие кое е другото ти клубче. Ако досега не съм присъствала там, значи не е в кръга на моите интереси. Та не се притеснявай... дори с големи букви да го напишеш, няма да те притеснявам там.

Албатрос... нека един път завинаги изчистим този въпрос и да не го повдигаме повече...
Не се нуждая от доверието ти. И нямам намерение да постигам каквото й да било при теб и с теб.
Тук съм, защото с тези момчета дори и да се караме помежду си, имаме идентични проблеми и сравнително обща среда и интереси. Ако интересите ми бяха свързани с хетеросексуални мъже, щях да съм в Говорим си за секс или в Адам и Ева или в Женски клуб.
Дали ти ще си тук за мен е все едно. Дали ще си в Евата не ми е все едно и бих била против. Не смятам че там ти е мястото. Но пък и не ми пука особено. Ще се оправят и без мен.
Накратко... присъствието ти тук ми е любопитно как се развива, но посоката на това любопитство са как се държат, реагират и се отнасят гейвете... а не ти.
Та спести ми доверието си и разбирането си... и не го приемай като лично отношение... така се отнасям с всеки мъж като теб. Чудесно е че си тук и искаш да разбереш и да приемеш и да бъдеш приет от момчетата и за това ти желание те поздравявам. Одобрявам го и дори го поощрявам. Така че насочи доверието и разбирането си към тях.

Пак повтарям.. нищо лично... не те познавам, може да си страхотно готин мъж, страхотен човек, страхотна личност и всичко най... и това само бих коментирала по следния начин: Ако е така, то ти би направил щастлива някоя хетеросексуална жена. И сигурно им липсваш и страдат, че не си при тях.

Редактирано от eлия на 09.01.05 14:14.



Тема Re: Промени в правилата на клубанови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано09.01.05 14:27



Елия. Дай да не коментираме хетеросексуалните жени и тяхното поведение. И като не те интересувам просто млъкни и спри да ме ръчкаш. Човк постъпва така с хората от които не се интересува. А ако продължи да ръчка това само означава някакъв интерес.

ще полетиш ли с мен


Тема Джеми. Не се прави на глупава.нови [re: Джeми]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано09.01.05 14:33



Пределно ясно е какво имах желание да направя. Даже на едно място си го заявих открито. За малко тотално да ви освиня клуба на евите. Спрях се. Ако не си доволна от това, че съм се спрял кажи. Мога да започна отново, но нямам желание.
Все още имам желание нещата да приключат мирно и тихо. Дано и ти го имаш. И използвам момента да заявя, че по отношение на моите остроти официално освобождавам от отговорност всички, които познавам в интернет. В това отношение аз съм неконтролируем. Дори и от тези, които в живота съм приел за приятели. Надявам се, че съм достатъчно ясен.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Джеми. Не се прави на глупава.нови [re: AЛБATPOC]  
Автор jayteeМодератор (разсеян)
Публикувано09.01.05 14:51



Моля ви придържайте се към темата. Конфликтът "Албатрос - Ева и Ева" е оффтопик.



Тема Re: Промени в правилата на клубанови [re: AЛБATPOC]  
Автор borealiss (Хей:))
Публикувано09.01.05 14:52



Хей АЛБАТРОС ,за пореден път си страшно прав приятелю.За добро или лошо си много разумен човек.Държа да отбележа,че и Елия е много конструктивна денс и по принцип е права.Но принципите са хубаво нещо,но те са като законите не винаги са обвързани с конкретиката.Аз съм на мнение,че ако някой реши да организира среща това си е огромна отговорност и той има право да я организира в ред ,в който намери за удачен.А за това приятен-неприятен щом твърдим че сме принципни тогава трябва максимално да се абстрахираме от личностни впечетления и напатки.И наистина с добро и кроткост се постига много повече отколкото с война.
Това да го запомни най-вече Елия.Малко разум много ще и помогне за постигане успешно отстояване на каузите и.

borealiss: Не се бой,че ще те стъпчат,стъпканата трева се превръща в пътекa!


Тема Re: Джеми. Не се прави на глупава. [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано09.01.05 14:53



Защото желанието ми се изпари. Те не са ми направили нищо все пак. Единствено ми заявиха, че ти не пишеш там доста отдавна, което не е 100% вярно, но няма да се заяждам с тях заради тази дребна лъжа.

ще полетиш ли с мен


Тема Едно уточнение. [re: jaytee]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано09.01.05 14:55



Конфликтът "Албатрос - Ева и Ева" за мен лично умря още преди да е започвал както трябва.

ще полетиш ли с мен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.