Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 07.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Обсъждане на срещата  
Автор jayteeМодератор (разсеян)
Публикувано08.01.05 04:27



Отварям нова тема, в която можете да обсъждате всякакви аспекти на предложението за среща. Предлагам ви, тези от вас, които имат желание да продължават спора си с Елия, да го правят само в тази тема и в темата за анкетата.



Тема Re: Обсъждане на срещатанови [re: jaytee]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано08.01.05 04:57



виж ко напраи сега... пак и вдигнахме самочувствието




Тема Re: Обсъждане на срещатанови [re: eлия]  
Автор 3X (American Life)
Публикувано08.01.05 05:13



Елия, чудя се какво те кара да влизаш и пишеш в Адам и Адам? Това е клуб за гей момчета, а ти си жена, откъде това желание у тебе? Не го приемай като опит за заяждане, просто ми е любопитно, аз например никога не съм ходил в Ева и Ева - просто няма какво да правя там


His Toy

Тема Re: Обсъждане на срещатанови [re: 3X]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано08.01.05 05:24



Аз мога да ти кажа. Тя е радикална феминистка. На нея й доставя удоволствие да е център на вниманието и да спори с мъже. Обича да се бори, пък дори и да е ей така - за спорта. Обича да е права, дори и в случаите когато явно не е, се нахъсва още по-силно, а обикновено напъните и раждат какви ли не умопотресаващи идиотщини.

Примерите са много-назад са в форума, но не ми се търси. Незнам дали ти е направило впечатление първата й реакция в тази тема:

"Давайте мъже... Елия е на пангара. Докажете колко сте стойностни и как не може да ви се опре никоя жена! Съберете се повечко и давайте смело. Докажете стойности! И вземете задължително мангустата с вас... да не ми е скучно.
jaytee - мерси
ще е фън"


Според мен - достатъчно красноречива


His boy

Редактирано от BBourgas на 08.01.05 05:26.



Тема Re: Обсъждане на срещатанови [re: jaytee]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано08.01.05 11:35



Аз темите за анкетата и срещата не ги чета от няколко дни. Тия работи дето си ги говорят с Елия не трябва ли да са на лични бележки или чат?



Тема Re: Обсъждане на срещатанови [re: Gnomeo]  
Автор borealiss (Хей:))
Публикувано08.01.05 12:04



Напълно си прав,така трябва.Лично на мен вече ми писана да чета едни и същи приказки казани по 100 различни начина.Като прескачаща плоча на старграмофон е.Дрън ,дрън и все тая.....

borealiss: Не се бой,че ще те стъпчат,стъпканата трева се превръща в пътекa!


Тема И още нещонови [re: jaytee]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано08.01.05 12:26



ДжейТи ви го предлага (тези от вас, които имат желание да продължават спора си с Елия, да го правят само в тази тема и в темата за анкетата). Аз горещо ви го препоръчвам. Офтопиците другаде ще бъдат трити.

Като абсолютен офтопик ще оценявам разрешаването на междуорганизационни ЛГТБ въпроси на страниците на АиА. Решавайте си ги на лични срещи, бележки или другаде, но не и тук, моля.



Тема Re: Обсъждане на срещатанови [re: Gnomeo]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано08.01.05 12:52



По принцип Елия изобщо не би трябвало да пише в този клуб. Поне ако приложим техните собствени стандарти. Пуснах няколко мнения в Евите и веднага ми обясниха да си ходя. И ми го обясни членка, която пише и тук а тук никой не я е молил да си ходи.
В крайна сметка какво излиза? Че Елия е права, че гейовете и лесбийките са много различни, но аз бих отбелязал все пак, че предпочитам толерантността на гейовете пред тази на лесбийките.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Обсъждане на срещата [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано08.01.05 13:46



Зададох ти някои въпроси там. Бих искал да си получа отговорите и ще си отида от там. И бих искал ти да се държиш тук така, както би искала аз да се държа в Евите.
И ако трябва да го кажа съвсем ясно - просто ти предлагам договор. Ти се кротваш тука аз забравям за Евите. Иначе ще внесем излишен дискомфорт в обстановката и на двата клуба.
И още нещо. Отговори ми на въпросите там така изчерпателно, както искаш аз да ти отговарям за в бъдеще.
Що се отнася то тези ти думи:Да не говорим за купчината молби от хетери за ги чукаме с изкуствен член, да ги ползваме за тоалетна, да ги третираме като роби, да им позволим да гледат... ще направя само един коментар. Ти съвсем съзнателно размесваш съвсем различни понятия. Понятия, които са от различни сфери. И не ми казвай, че и сред лесбийките няма същите отклонения. Няма да го приема. И не вярвам, че наистина са те отрупали с такива молби, защото ако беше така досега да си започнала бизнес в тази област:)))
Елия Елия. Сега и ANEW ли искаш да намесиш в разправията? Откъде се взима у теб този хъс за битка. Ако не беше лесбийка бих ти препоръчал да купуваш на партньора си повече сладки неща за ядене. Това би те направило по-кротка

ще полетиш ли с мен


Тема Re: И още нещо [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано08.01.05 15:33



Приемам за плюс, за радостно и достойно за отразяване всяко положително събитие за гей и бисексуалните мъже, организирано от която и да е ЛГТБ организация. За останалите неща ще разчитам на вътрешното си чувство (заради което хората са ми гласували доверие да съм модератор), на джейти (когото много уважавам) и на приятелите си от клуба (от които често искам съвети и им благодаря). Раздаването на Оскари-те свърши!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.