Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:41 18.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Холивуд срещу Холивуднови  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано05.01.05 21:48



Това си заслужава нова тема!

Преди малко докато се рових из биографията на Леонардо ДиКаприо попаднах на нещо... меко казано интересно...

През 2006 ще го видим като Александър Велики!!!!!!!!!!!!! Слуховете са, че обект на филма ще бъде и неговата бисексуалност

И това съвсем не е всичко - режисьор на филма е гениялният (според мен) Баз Лурман, правил още Ромео + Жулиета и Мулен руж

Още не мога да повярвам...

Ох, забравих да ви кажа, че от женските представители най-вероятно ще участва Никол Кидман - накъде отива тоя свят?!



Тема Re: Холивуд срещу Холивуднови [re: Gnomeo]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано05.01.05 21:57



Преди малко търсих филма Александър, но намерих само някакво десетмегабайтово клипче. Така и не можах да го изтегля, защото сървърът се срина, но пак ще пробвам тия дни.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Холивуд срещу Холивуднови [re: Gnomeo]  
Автор Koтkaтa Mapтa (от улицата)
Публикувано05.01.05 21:57



Сигурен ли си?


... филмът наистина стана повод за много разпалени дебати... Гърците смятат да съдят американците заради клевета в името на Александър Велики

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова

Тема Re: Холивуд срещу Холивуднови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано05.01.05 22:01



Каква ти клевета??? Древноримските летописци са си написали в прав текст, че "най-добрият другар за младият войник е старият войник", а какво точно са искали да кажат с това не се сещам. Може би ти ще ми кажеш

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Холивуд срещу Холивуднови [re: AЛБATPOC]  
Автор Koтkaтa Mapтa (от улицата)
Публикувано05.01.05 22:03



Ама не ми се карай - аз само цитирам пресата
Пу пу, да не ни засегне нещо балканската мъжественост - това е логиката, по моему.

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: Холивуд срещу Холивуднови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано05.01.05 22:08



Че защо да ти се карам? Аз само цитирам древноримски летописци. Направили са си труда хората да го запишат - значи може и да има истина в това :)))))
Сред като изкараха тракиеца Орфей ******** време беше да посегнат и на друг балкански герой. Дано гърците ги осъдят независимо от факта, че вероятността Александър велики да е бил хомосексуален или бисексуален е напълно реална.

ще полетиш ли с мен

Редактирано от jaytee на 06.01.05 01:31.



Тема Re: Холивуд срещу Холивуднови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано05.01.05 22:08



Напълно съм сигурен!

Филмът е трябвало да илезе миналат година, но са го забавили заради "Александър". Току що прочетох, че има вероятност да бъде забавен с още две години защото Баз Лурман мисли да не чака повече и да се прехвърли на друг проект докато този се доразработва.

бтв още няма официално заглавия. В

е посочен като "Untitled Alexander the Great Project".



Тема Re: Холивуд срещу Холивуднови [re: Gnomeo]  
Автор Koтkaтa Mapтa (от улицата)
Публикувано05.01.05 22:11



Ох, ама и аз съм идиотка!!! Чак сега схващам защо си кръстил темата "Холивуд срещу Холивуд" Ама така става човек като преучи. Значи се извинявам за малко неуместната намеса...

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: §·§а§Э§Ъ§У§е§Х §г§в§нови [re: Gnomeo]  
Автор Aristipos (цинико-сиренаик)
Публикувано05.01.05 22:17



Ё¦§Ц¦§Ё¦§ЦЁ¦§·§§Э§§У§л§е §·§аЭ *

Редактирано от Aristipos на 05.01.05 23:28.



Тема Re: Холивуд срещу Холивуднови [re: Aristipos]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано05.01.05 22:22



видях го и това, ама ми се стори, че в yahoo има много по-подробно инфо за статуса на продукцията




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.