Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:43 17.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Кино вечери - всеки четвъртък 2нови [re: advocatte]  
Автор Hopтттчe (Unhandled event)
Публикувано14.01.05 14:27



> Ти като толкова се оплакваш от Елия, защо не си изпипахте
> нещата ами стигнахте дотук - някой да Ви обжалва решенията!
> Ти си никой в Джемини от юридическа гледна точко - но нека
> изчакаме да свърши предстоящата съдебна битка!

Тези няколко изречения, заедно с удивителните, прекрасно и ясно показват истинската мотивация за поредното грозно лаене.

В тях има поне 3 неща, които нямат абсолютно нищо общо помежду си като проблематика.

Това, което ги свързва е злобата на 1-2 души.



Тема Re: Кино вечери - всеки четвъртък 2нови [re: advocatte]  
Автор borealiss (Хей:))
Публикувано14.01.05 15:45



Ако този цитат си го отнесал до мен не мисля ,че съм оклеветил някого-тук или другаде.Не ви познавам лично за да си позволя да клеветя.Не ми е и работа.Говоря по принцип не споменавам нищо конкретно.Ако някой е припознал в думите ми собствената си гузна съвест това си е негов проблем.

P.S. И дявола има нужда някой да му защитава правата,advokatte

borealiss: Не се бой,че ще те стъпчат,стъпканата трева се превръща в пътекa!


Тема Re: Кино вечери - всеки четвъртък 2нови [re: borealiss]  
Автор jayteeМодератор (разсеян)
Публикувано14.01.05 16:02



Не, това беше модераторската намеса. Съжалявам за объркването.

Редактирано от jaytee на 14.01.05 16:03.



Тема Re: Кино вечери - всеки четвъртък 2нови [re: prinyo]  
Автор Eлпидифop (sic transit)
Публикувано14.01.05 19:04



Много жалко, че се прекратяват четвъртъчните киновечери! Наистина жалко!
Един приятел и аз се каним от преди Коледа да започнем да ги посещаваме и винаги се натъкваме на някакъв организационен проблем, който ни възпрепятства.
Тази сезмица бяхме вече в приятно очакване, когато се натъквам на поредната грозна кампания за уреждане на междуличностни проблеми на няколко души в този форум.
Не ме разбирайте грешно, моля. Не обвинявам никого, защото не ви познавам. Причини и основания да съществува този конфликт, убеден съм, има. Сигурен съм, също така, че и двете спорещи страни са "прави".
Само че моля ви, призовавам ви, уредете проблемите си, ако е възможно, другаде. На разговор в някой активистки офис, на масата пред чаша питие или пък на някоя поляна (както в доброто старо време, ееех!) със избрани от двете страни оръжия. - Изборът си е ваш.
Но моля ви, не ни лишавайте нас, които сме, подозирам, мнозинство, от тази наистина рядка възможност да се събираме, да гледаме приятен филм, да побъбрим, да се позабавляваме и да си отидем...
ПРИЗОВАВАМ КЪМ РАЗУМ И КЪМ ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ В НАЙ-СКОРО ВРЕМЕ НА КИНОВЕЧЕРИТЕ!

С уважение към ВСИЧКИ

Редактирано от Eлпидифop на 14.01.05 19:07.



Тема Re: Кино вечери - всеки четвъртък 2нови [re: prinyo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано15.01.05 10:13



Щом те питам, значи не знам. Аз естествено ще я попитам, но пък не пречи и ти да ми кажеш. Може и на лични съобщения, ще си останат между нас.



Тема Re: Кино вечери - всеки четвъртък 2нови [re: Eлпидифop]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано15.01.05 11:52



Sam вече веднъж каза: Няма да допусна клубът да стане цирк, в който ЛГТБ организациите да си решават междуорганизационните проблеми и спорове. В този клуб можете само да се хвалите какво сте направили за общността. Нищо повече. Дъвчете се другаде.

Редактирано от Sam на 15.01.05 13:20.



Тема Re: Кино вечери - всеки четвъртък 2нови [re: advocatte]  
Автор Eлпидифop (sic transit)
Публикувано15.01.05 15:06



Забалежката и молбата ми се отнасяха И до теб, защото очевидно си предизвикал по-горе в клуба доста негативни емоции. В никакъв случай нямах предвид гей и Лб организациите, нито пък тяхната дейност, а прости призовах по всякакъв начин да се ИЗБЯГВАТ личностни конфронтации в пространството на този клуб.
А също апаелирах и към ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА КИНОВЕЧЕРИТЕ!

С уважение



Тема Re: Кино вечери - всеки четвъртък 2нови [re: prinyo]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано18.01.05 11:37



И какво сега, свърши се с тази славна епопея.....много жалко, така ми харесваше да си "плачем" в дружелюбна атмосфера.....

Дайте да измислим нещо?!!!!



Тема Re: Ти се оказваш и *** човек...нови [re: eлия]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано18.01.05 12:14



още не си станала членка и взе да си гиннарежда наща 'убусница.

мноо ми е интересно как лично ти ще изхвърлиш някого от Джемини?

или просто рискуваш да си първата хладнокръвно застреляна нова членка от бивш член на организацията?!



Редактирано от BBourgas на 18.01.05 12:23.



Тема предупреждение [re: eлия]  
Автор jayteeМодератор (разсеян)
Публикувано18.01.05 12:14



Моля ви, не пренасяйте личните си конфликти и неприязън в клуба и не използвайте обидни квалификации един/на към друг/а. Никой в този клуб не е длъжен да се товари с вашите проблеми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.