Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 23.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Ти се оказваш и *** човек...нови [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано18.01.05 22:04



Елия, имаш жълт картон и от мен. Спорове, критики, обяснения за ЛГТБ организациите тук са ЗАБРАНЕНИ. Още едно такова и имаш бан от мен.

Тук може да се публикуват само похвали за която и да е ЛГТБ организация, постижения, кой какво е направил. Сещаш ли се разликата?

В този клуб тези войни няма да се водят!



Тема Re: Ти се оказваш и *** човек...нови [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано18.01.05 22:33



Ами нека е така... онеправдана си.

обаче много ми стана интересна една думичка, по-скоро местоимение: "ВИ".
Ще обясниш ли на НАС, кого точно имаше предвид в това изречение:

Когато аргументите мълчат - шамара затваря усти... това го знаем, че ви е верую.

А клубът си се справя достатъчно добре и без клепаниците, с които така изобилства клуб ЛГТБ. Ако на някой му се четат такива неща, да ходи там.



Тема Re: Ти се оказваш и *** човек...нови [re: eлия]  
Автор jayteeМодератор (разсеян)
Публикувано19.01.05 01:45



Елия, никой няма намерение да затваря устата на никого заради аргументи. Проблемът не е в аргументите а в обидните квалификации. Разбирам, че имаш някаква позиция и се чувстваш засегната, но можеш да си изложиш аргументите спокойно, без да наричаш опонентите си с думи като "тренажьор" и някои доста по-тежки, които не искам да споменавам. Ако следиш внимателно какво става, аз се старая да цензурирам и всяко обидно обръщение към теб. Но, казано честно, не винаги мога да ви насмогна на скоростта, с която се обиждате един друг!

Редактирано от jaytee на 19.01.05 01:46.



Тема Re: Ти се оказваш и *** човек...нови [re: jaytee]  
Автор eлия ()
Публикувано19.01.05 04:00



Все тая....

Редактирано от eлия на 19.01.05 05:37.



Тема Re: Ти се оказваш и *** човек...нови [re: eлия]  
Автор jayteeМодератор (разсеян)
Публикувано19.01.05 04:52



В отговор на:

А ти като модератор си по средата и приемаш това като просто един виртуален клуб. Но той не е просто виртуален клуб, защото всичко от този клуб се отразява на реалността където се предприемат реални стъпки и действия, мероприятия и дейности. [...] от този клуб тръгнаха много сериозни неща и много сериозни стъпки, които преначертават за години напред развитието на организациите... а за теб просто това са драсканици и обиди и дрън-дрън.




Напротив, напълно ми е ясно каква може да бъде ролята на един такъв форум. Затова се съгласих да съм модератор за известно време. Не можем да сме съвършени, но можем поне да се опитаме да ги правим тези стъпки с уважение един към друг! Не е толкова трудно, колкото изглежда. С емоции не се постига много.

В отговор на:

Разбери... за много неща аз държа оправдания и обяснения пред хора разни. Дай ми ги!




Тук нещо не разбирам. Какво искаш да кажеш?



Тема Re: Кино вечери - всеки четвъртък 2нови [re: Гъзe]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано20.01.05 20:25



Намерих субтитри на бг за "Лошо възпитание"!!!



Тема Re: Кино вечери - всеки четвъртък 2нови [re: Hopтттчe]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано21.01.05 11:35



"Sugar" e praven po razkazi na Bruce LaBruce (pisatel, fotograf, filmadjiya i fenomenalna otkachalka, http://www.brucelabruce.com/ )

zasega samo nabqrzo sqm prehvqrlil "No Skin of My Ass", koyto vazbudi interesa mi... priznavam, haresvam otkachalki. v momenta svalyam "Raspberry Reich".



Тема Re: Кино вечери - всеки четвъртък 2нови [re: Hopтттчe]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано21.01.05 11:41



neka da poznaya, "Broken Hearts Club"?!

dobre che opisa neshto, inache kak da razbere chovek koyto ne e bil tam kakvo ste gledali?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.