Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 20.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Кино вечери - всеки четвъртък 2  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано05.01.05 18:22



Отварям втора част на темата за кино вечерите поради обективни причини (оная стана "Под игото: Презареждане" ) Ето го и оригиналният текст с поправени правописни грешки :

Множество рецензии на филми с лгбт насоченост бяха публикувани по форумите, множество филми бяха обсъждани.
За съжаление доста хора нямат възможност да видят заглавията, за които става дума.
Затова всеки четвъртък след 19 часа в офиса на БГО Джемини желаещите ще могат да се запознават с различни заглавия.

Редактирано от Gnomeo на 05.01.05 18:31.



Тема Re: Кино вечери - всеки четвъртък 2нови [re: Gnomeo]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано05.01.05 18:45



Преди малко гледах един филм, който е от (вече) миналата година. Казва се

(Обсебваща любов) и е от така наречените психо трилъри.

Разказва се за един мъж, който е планирал романтичен пикник в предградията на Оксфорд с цел да предложи брак на приятелката си. Изведнъж от небето се появява балон, в който се намира малко момче и мъжът заедно с още няколко човека се втурват да му помогнат. Съдбата обаче е странно нещо... В много филмови плотове казват "и това променя изцяло живота на героите". Е тва изречение си е писано баш за тоя филм

Ще попитате каква е връзката с клуба... ГОЛЯМА



Тема Re: Кино вечери - всеки четвъртък 2нови [re: Gnomeo]  
Автор borealiss (Хей:))
Публикувано05.01.05 21:00



Ами щом е толкова хубав този филм,донеси го утре или някой друг четвъртък

borealiss: Не се бой,че ще те стъпчат,стъпканата трева се превръща в пътекa!


Тема Re: Кино вечери - всеки четвъртък 2нови [re: borealiss]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано05.01.05 21:07



Момент, да се разберем-не съм казвал, че е хубав

Филмът е интересен, красиво направен и със чудесна актьорска игра. На мен ми харесва. Дали ще се хареса на другите обаче няма как да знам Все пак ви препоръчвам да го гледаме, ако не за друго да разнообразим малко сладникаво-романтичната линия която незабелязано се промъква от началото на кино вечерите



Тема Re: Кино вечери - всеки четвъртък 2нови [re: Gnomeo]  
Автор Hopтттчe (Unhandled event)
Публикувано06.01.05 10:06



Еееее, "Drift" нали не беше чак "сладникаво-романтичен"? :-)



Тема Re: Кино вечери - всеки четвъртък 2нови [re: Gnomeo]  
Автор prinyo ()
Публикувано06.01.05 10:29



Има най-различни филми... без субтитри

Редактирано от prinyo на 06.01.05 10:32.



Тема Re: Кино вечери - всеки четвъртък 2нови [re: Hopтттчe]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано06.01.05 10:29



"сладникаво-романтична линия" бяха думите ми И в Дрифт имаше такава, за целите на филма разбира се, но си я имаше. Поне аз така мисля.

А междувременно изникна проблем... забравих да ви кажа, че никъде не открих субтитри на филма, дори на английски Може би нямаше да е такава пречка ако говореха на американски, но филмът е на бритиш инглиш и е меко казано ужасен за слушане.



Тема Re: Кино вечери - всеки четвъртък 2нови [re: Gnomeo]  
Автор WebMister (virtual)
Публикувано06.01.05 10:36



Мен лично ме заинтригува... Може ли да помоля за него, дори и да не го носиш по четвъртъците?

BTW какво имаше предвид под "на british english и звучи наистина ужасно"?

Where you go, I won't lead...See how love unholy cuts into your mind


Тема Re: Кино вечери - всеки четвъртък 2 [re: Gnomeo]  
Автор Hopтттчe (Unhandled event)
Публикувано06.01.05 10:39



Аз също съм намерил един пресен филм,

се казва, но и за него няма субтитри, а началото му хич не ме заинтригува, че да седна да ги правя.

Иначе ако няма друг филм със субтитри, мога да предложа "Мамбо италиано". Филмът не е безумно дълбок, но според мен хората, на които повече или по-малко им е интересен проблема за "излизането на светло", все пак ще намерят по нещо интересно за себе си. Освен това е комедия, така че ще се и посмеем . Субтитри за него в нета има, а аз съм ги и "ъпгрейднал" .

Редактирано от Hopтттчe на 06.01.05 10:44.



Тема Re: Кино вечери - всеки четвъртък 2 [re: WebMister]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано06.01.05 10:43



Имам предвид, че не мен британския английски ми звучи супер сложно за разбиране. Не мога да им чувам какво казват, а не че не мога да го преведа.

Ако някой има предложения относно субтитрите - фийл фри то сей дем




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.