Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 08.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Анкета за срещатанови  
Автор prinyo ()
Публикувано04.01.05 18:33



Вече има тема в която хората сиказват мненията по въпроса, затова сега правя и анкета.
Който ще гласува да гласува. Валиден ще е резултатът към петък срещу събота в полунощ (8 - 9 януари)


Да има ли жени на срещата на клуба
Да
Не
Все едно





Тема Re: Анкета за срещатанови [re: prinyo]  
Автор prinyo ()
Публикувано05.01.05 10:51



Искам да уточня, че пускането на тази анкета бе предизвикано от това изречение на албатроса:
По принцип си прав да триеш, но смятам, че е редно Приньо да заяви открито дали това е среща на клуба или е среща на мъжете от клуба.
И тъй като си мисля, че това не може да е решение на един човек, а трябва да е на целия клуб пуснах анкетата.

p.s. Разбира се че петък срещу събота е 7-8 януари. Съжалявам за грешката в датата.

Редактирано от prinyo на 05.01.05 10:53.



Тема Re: Анкета за срещатанови [re: prinyo]  
Автор Hopтттчe (Unhandled event)
Публикувано05.01.05 11:55



Получава се доста оспорвано



Тема Re: Анкета за срещатанови [re: Hopтттчe]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано05.01.05 13:10



Оспорвано да, но и сложно:

1. анкетата ми понамирисва.
2. получава се доста оспорвано, но:
2.1.какво ще стане, ако резултатът ДА /присъстват жени/ бъде спечелен с 1 или 2 гласа в повече? Някои може да се откажат да дойдат на срещата или обратното-да не дойдат защото няма да присъстват жени, макар че е по-невероятно?
2.3. в анкетата могат да гласуват и хора, които няма да присъстват, тоест те ще могат да определят каква компания ще се събере. Не би ми пукало, ако гласовете за Все едно бяха надделяващи, но те са само 1. При все, че на хората явно им пука дали ще или няма да има жени.

Може би ще ме обвините в издребняване, но нещата за мен изглеждат доста сложни. И те се осложниха от желанието на Елия да присъства. До сега не се обаждах, но сега ще изразя мнението си. Забелязал съм, че в клуба пишат 2-3 жени, но никоя друга освен Елия не изяви желание да присъства. Бих си представил какво ще се получи, ако аз реша да присъствам на събиране на лесбийски, тоест не мога да си представя, защото няма да присътвам-не защото няма да имам желание, а защото момичетата няма да ме желаят.
Щом толкова се натиска, защо пък да не присъства ?Какво толкова? Ами много просто-явно има 8-мина човека, от които вероятно част от тях няма да присъстват. А тези които смятат да дойдат, може да не дойдат заради присъстването на жена на срещата, при това не коя, а Елия. Затова смятам, че трябва да се съобразите с това. Получава се нещо от рода - избирайте или една Елия или 3-4 момчетаВие си знаете-аз няма да присъствам, но гласувах против това на срещата да има жени/независимо дали е елия или някое друго момиче/, причините са много и не ми се занимава да ги засягам сега.




Тема Re: Анкета за срещатанови [re: BBourgas]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано05.01.05 13:50



Извинявай, че се намесвам, но ако правилно разбирам ситуацията Елия е дискриминирана не защото е жена а заради поведението си. Така ли е?
Ако отговора е ДА то според моето простичко мислене няма какво да се коментира. Аз лично съм за елиминиране на тези, които предизвикват дискомфорт у мнозинството.
Виж, за Eleyn например гарантирам, но не съм я питал дали иска да присъства. От известно време тя чете тук, но доскоро не беше писала.

ще полетиш ли с мен


Тема Благодаря ти, но...нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Eleyn ()
Публикувано05.01.05 13:59



ще изчакам решението на постоянно-пишещите тук....Ако е "ДА" - нали се сещаш - ще падне запознаване с поливане



Тема Re: Анкета за срещатанови [re: BBourgas]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано05.01.05 14:01



То на всички не можеш да угодиш - и като дата, и като условия. Един има изпит, друг не ще жени, трети не познава никой и се притеснява, че ядем хора... А е просто - или искаш да дойдеш, или не.

Аз лично дълбоко се съмнявам от началото, че елия е искала и изобщо мислела да идва на срещата. Но резултатът е налице - имаме си дори анкета, която сее раздори и дава отлични поводи за нови неадекватни спекулации на тема дискриминация...

И също дълбоко се съмнявам, че ако някоя жена се е чувствала (се чувства) част от клуба и решеше да дойде или пък просто присъстваше на срещата като придружител на някого от нас, щеше да бъде прогонена с камъни и анатемосана... Напротив, щеше да се убеди колко сме готини и на живо...
Ама нейсе... интрига да има... Някои не могат без това, а други се връзват.

Vivre mes differences ou sauver les apparences?

Редактирано от pensif на 05.01.05 14:03.



Тема Re: Анкета за срещата [re: AЛБATPOC]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано05.01.05 14:07



изобщо не съм коментирал нейното поведението в случая. Дадох я за пример, защото тя пожела да присъства. Говоря, за която и да било жена.




Тема Re: Анкета за срещата [re: BBourgas]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано05.01.05 14:11



А аз правя две разделения. Едното разделение е за жените а другото разделение е по поведение и няма никакво отношение към полове, години и каквото още се сетиш.
Към разделението по поведение аз не съм привърженик на меките мерки.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Анкета за срещата [re: pensif]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано05.01.05 14:12



Все едно. Просто изказах мнението си.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.