Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 26.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема 12 януари - среща  
Автор prinyo ()
Публикувано03.01.05 20:09



Минаха коледните и новогодишни празници и вече можем сериозно да се замислим по въпроса за среща на клуба.
Предлагам датата 12 януари - сряда. Всички "за" и "против" можете да поствате тук или да ми пращате на лични бележки.



Тема Re: 12 януари - срещанови [re: prinyo]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано03.01.05 20:28



На мен ми е удобно



Тема Re: 12 януари - срещанови [re: prinyo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано03.01.05 21:26



"къде" и "В колко часа" също са добри въпроси тук...



Тема Re: 12 януари - срещанови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано03.01.05 21:49



Няма да се изнедадам ако е второто, но тогава и аз не бих дошъл. Съвсем друг въпрос е ако ти си поканена, но не дойдеш по свои причини.
И извинявай Приньо, но смятам това за принципен въпрос. За да получиш толерантност трябва и да я дадеш. Въпросът на Елия е основателен. Отделно на ръка, че днес една позната ми разказа нещо, което си плаче за отделна тема и то точно във този клуб, но се е притеснила да го напише защото е жена.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: 12 януари - срещанови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано03.01.05 21:57



Знам Елия. Ако смятах, че просто се заяждаш отдавна да съм те накълвал. Или нацвъкал. Повярвай ми

ще полетиш ли с мен


Тема Re: 12 януари - срещанови [re: AЛБATPOC]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано03.01.05 22:29



Жени тук пишат и са писали и засега няма дори идея да спрат или да бъдат спрени. Та последното ти изречение не ми е ясно в каква връзка е.

Останалата част от мнението ти май вече беше коментирана някъде?



Тема Re: 12 януари - срещанови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано03.01.05 22:32



Груба си. Без да съм ти дал повод.

ще полетиш ли с мен


Тема Отново вниманиенови [re: prinyo]  
Автор jayteeМодератор (разсеян)
Публикувано04.01.05 01:13



Моля ви не използвайте темата за чат! Така затруднявате организирането на срещата. Засега си затварям очите, но отсега нататък ще трия мнения, които нямат отношение към срещата.

Моля контактувайте лично с prinyo относно мястото на срещата. Т.е., който се интересува от срещата нека да попита prinyo в лична бележка или е-мейл къде ще е срещата.



Тема Re: Отново вниманиенови [re: jaytee]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано04.01.05 03:19



По принцип си прав да триеш, но смятам, че е редно Приньо да заяви открито дали това е среща на клуба или е среща на мъжете от клуба. Не се опитвам да диктувам какво да бъде, но по принцип държа нещата да бъдат назовавани с истинските си имена.
А освен това с изненада установих, че тук пишат ховече жени отколкото съм си мислил първоначално. Бих искал да зная дали и те са поканени на срещата или не. Дали те ще пожелаят да дойдат е съвсем отделен въпрос.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: 12 януари - среща [re: prinyo]  
Автор Hopтттчe (Unhandled event)
Публикувано04.01.05 09:37



Ми на мен ми изглежда добре




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.