Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 25.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Честита Нова Година!нови [re: Gnomeo]  
Автор Aristipos (цинико-сиренаик)
Публикувано02.01.05 01:24



>.(дума, която в упражнение по Философия беше поставена от всички на последно място като ценност).

любопитно ми е, какво поставихте на първо място като ценност
и на второ място и ... и ти какво постави на първо

"Когато другите мислят като мен, ми се стува че някъде греша"


Тема Re: Честита Нова Година!нови [re: Gnomeo]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано02.01.05 01:24



Това е пълна глупост.

Не мисля, че ако нямаш в сърцето си любов има какъвто и да е, дори нищожно мъничък смисъл да живееш...

В днешно време хората живеят не заради любовта, а заради пари, социално положение и други материални неща. Цели като семейство, любов и други лирични темп подобни отклонения губят позиции и изостават в класацията, считат се за отживелица и архивни кадри от други епохи.

Заемайки тази си позиция ми приличаш ми на оная бездомната със сърцето от клипа на Роджър Санчес-Анадъ' ченс...




Тема Re: Честита Нова Година!нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано02.01.05 10:50



> да обичаш и да си клошар в сравнение с човека, който обичаш, дори и да не си клошар по принцип е страхотно болезнено

Това сигурно е много готино... От една страна да го обичаш до полуда, от друга страхотно да те боли - толкова силни и контрастни емоции заедно... уау!

А за другото... прав си (в преносния смисъл на думата)



Тема Re: Честита Нова Година!нови [re: BBourgas]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано02.01.05 10:52



> В днешно време хората живеят не заради любовта, а заради пари, социално положение и други материални неща.

no comment...



Тема Re: Честита Нова Година!нови [re: Aristipos]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано02.01.05 10:53



Това е идея!



Тема Re: Честита Нова Година!нови [re: Gnomeo]  
Автор jayteeМодератор (разсеян)
Публикувано02.01.05 12:33



те обикновено идват заедно



Тема Re: Честита Нова Година!нови [re: Gnomeo]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано02.01.05 13:59



ФАКТ




Тема Re: Честита Нова Година!нови [re: jaytee]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано02.01.05 18:20



Честита 2005-та и от мен. Да сте живи и здрави, обичани и обичащи, да сте по-добри към другите и те към вас!



Тема Re: Честита Нова Година!нови [re: Gnomeo]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано03.01.05 14:45



Никак не е готино. Повярвай ми. Невероятно болезнено е. Да поставиш някого по-високо от себе си и в същото време да знаеш, че не можете да бъдете заедно поради един куп причини и най-малкото поради това, че роднините на другия винаги могат да кажат "заради парите е" а ти не можеш да направиш нищо за да се защитиш. И когато знаеш, че предишния партньор на човека в който си се влюбил е бил обвиняван непрекъснато в същото. А когато отгоре на всичко човека за когото говорим отдава (или поне аз изпитах такова усещане) сериозно значение на стотинките то не ти остава нищо друго освен да си тръгнеш по пътя. И да се опиташ да забравиш това, което не се забравя лесно.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Честита Нова Година!нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано03.01.05 15:05



Това е хубава история за филм... особено с този не-хепи енд




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.