Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:59 28.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Аман от това ГЕЙ ОФ  
Автор Пacивeн_Mъж (непознат )
Публикувано28.12.04 12:13



Не знам, дали има и други на моето мнение, но лично на мен ми писва напоследък от натрапчивото присъствие на гейското О-Фе в лицето на представителите на Джемини и подобни организации за точене на западни донори. Нали си имате клуб, изживявайте там вождистките си гей отечественофронтовски амбиции и оставете този клуб поне да бъде нормален, какъвто си беше, преди да го обсебите за меркантилните си цели.
Благодаря, ако ме разберете.
С уважение.



Тема Re: Аман от това ГЕЙ ОФнови [re: Пacивeн_Mъж]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано28.12.04 16:51



Аз пък ги намирам за много готини и не се чувствам обсебен



Тема Re: Аман от това ГЕЙ ОФнови [re: Пacивeн_Mъж]  
Автор prinyo ()
Публикувано28.12.04 17:50



Ах, колко спонтанен постинг...



Тема Re: Аман от това ГЕЙ ОФнови [re: Gnomeo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано28.12.04 20:39



мерси, готини сме, ама наистина :)



Тема Re: Аман от това ГЕЙ ОФнови [re: Пacивeн_Mъж]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано28.12.04 20:42



Благодаря за постинга, ама тебе те виждам за сефте в този клуб, така че не мисля, че точно ти си този, който да казва кой къде и какво да пише...

Освен това, пасивността, макар и приятна на моменти, не бива да се превръща в твое амплоа извън секса, иначе разни хетерокретени безнаказано ще те бият и ще те гонят, ще те псуват, а ти ще бягаш със скоростта на бит педераст...



Тема Значи аз съм кретен. А?нови [re: mizrahi]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано28.12.04 21:12





ще полетиш ли с мен


Тема Re: Аман от това ГЕЙ ОФнови [re: Пacивeн_Mъж]  
Автор borealiss (Хей:))
Публикувано28.12.04 23:07



Абе човек,к"во толкова против ОФетата Аз не знам много за Gemini и не познавам на никого на живо там.Ти познаваш ли някои от тях,че така оценяваш.Ако човек не е наясно с нещо,а отрича по-принцип е само проява на лош вкус или малка комплексарщина.Аз пък мисля,че от подобни организации има полза.Да ли са свестни не знам,но проблема да не знам си е мой.Хората са дали достатъчно възможности за запознаване с дейността им.Ето,прочетох че организират кино вечери всеки четвъртък.След празниците ще отида на 06.01 и ще видя що за злодей са.А ти гледай позитивно на животаИ не така отегчено,моля те



Тема Re: Аман от това ГЕЙ ОФнови [re: Пacивeн_Mъж]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано29.12.04 00:22



Интересно защо не си пуснал това мнение със собствения си ник, а си се регистрирал специално за случая?




Тема Re: Аман от това ГЕЙ ОФнови [re: BBourgas]  
Автор Пaтлaджaнчeтo (Ангуа)
Публикувано01.01.05 21:24



Защото когато някой се прикрие се чувства по-сигурен и става по-отворен...ако мога така да се изразя. А другия си ник го пази да няма петънца



Тема Re: Аман от това ГЕЙ ОФнови [re: Пaтлaджaнчeтo]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано01.01.05 21:53



ХА! Колко активно било нашето Патладжанче :)))))
Отдавна не бях чел твои неща, но аз и не влизам в ония клубове в които те виждах. Изненадан съм обаче да те видя тук.

ще полетиш ли с мен



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.