Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 30.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Среща на клуба!нови [re: pensif]  
Автор Hopтттчe (Unhandled event)
Публикувано21.12.04 12:49



>> Разбрах те... аз също бях на мнение че лесбийките
>> и гейовете трябва да са разделени... Виждам, че
>> и вие мислите така вече...
>
> Мне... Разбра това, което ти се искаше да чуеш(прочетеш).
> "аз също", "виждам", " и вие", "вече"... - първо, съгласяване
> с несъществуващо твърдение с цел провокация, и второ,
> обобщение с елементи на инсинуация, което дойде
> от един-два постинга на един-двама души, касаещо
> доста сериозна тема(и то офтопик) и значителен брой
> други хора...

Този анализ на pensif много добре изразява и моята гледна точка. Такива похвати...


>> Ще се стремя да огранича присъствието си в клуба максимално.
>
> Твоя работа. На мен лично не ми пречиш.

Нито пък на мен.



Тема А защо не направите ...нови [re: eлия]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано21.12.04 20:05



... две срещи
* на мъжете писали някога в клуба
* на нехомосексуалистите писали някога в клуба
Така и Елия ще има къде да отиде, и Адамовците ще си се срещат.
А аз ще отида и на двете места - на едното ще се надявам поне един мъж да ме хареса за самочувствие, а на другото - да изпратя Елия след срещата (... ако няма с кого да си отиде де) за удоволствие.

Абе хора - срещайте се ако ви се среща бре ... що се хабите ...



Тема Re: Среща на клуба!нови [re: Gnomeo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано21.12.04 20:52



И на мене ми се струва глупаво. Вярно е, че тук е Адам и Адам, но всички знаем, че реално Господ, след като създал двете момчета, създал и една Ева, за да ги тормози :)

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Въпросченови [re: eлия]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано21.12.04 21:42



Мога ли тогава да идвам на срещите на ЕВА И ЕВА клуба Щото много искам

П.С. Нъл' знаеш, че по-скоро те харесвам, отколкото напротив. Това - за да не помислиш, че се заяждам.

______



Тема Re: Въпросченови [re: eлия]  
Автор 3X (American Life)
Публикувано22.12.04 01:54



Доколкото имам информация на предишната среща е присъствало момче което е хетеросексуално, но е гей-френдли, имало е и няколко бисексуални. Не виждам защо Елия да не може да дойде след като те са били там. Все пак става дума за приятелска среща в някое заведение , а не за момчешка оргия. Аз ще пропусна и този път, но се надявам скоро да се организира клубна среща в интернет за да мога да присъствам.



Тема Re: Въпросченови [re: eлия]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано22.12.04 12:52



елия, you made my day;-)

Сега като се чувстваш дискриминирана, вземи помоли mizrahi да заведе дело срещу клуб АиА...

И после - забавно ми е как от 2 дни си намалила до "санитарния минимум" постингите си, а те всъщност оттогава насам са повече на брой от тези на всеки друг И то в няколко от тях изказваш благодарности на воля, а в няколко други повтаряш как много искаш да пишеш по темата, но не можеш (?!) и караш хората тук да ходят по други форуми!!... И общо взето, във всяка тема, която отворих тази сутрин, ни занимава, пряко или косвено, твоето присъствие или не в клуба...

Всеки може да забележи цикличното развитие на клуба, както и "миграцията" на членовете. Един идва, друг си отива... Нормално. Въпрос на преценка за съответствието между същността на форума и личните търсения и нагласи. В тази връзка не е нужно да ни проглушава ушите някой с решението си да пише или не(най-вече). Както забелязваш, други не го правят. Няма нужда точно ти да се правиш на обидена и смачкана(ти?!), особено след като сама каза: "не че има емоция"... Да, при някои от нас емоция(да сме тук) има и то голяма, ама логично - ние сме Адамовци все пак;-). Аз лично съм го казвал. И на мен например не ми е гот някой да "си разиграва коня" за сметка на всички. Достатъчно вие, активистите, сте обсебили ЛГБТ с личните си спорове и несимпатии, уж политически.

Само още две вметки:
- преди няколко месеца сама каза, че повече няма да пишеш тук. Хм, на кого ли отговарям в момента?!
- веднъж каза, че с Павлин в една стая никога няма да стоиш, после май го промени "само по работа". А сега (тия дни, покрай срещата на клуб АиА) да разбираме ли, че прояви желание да седнете на по бира на една маса?!
На това му се казва еволюция

Поздрави

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Среща на клуба!нови [re: prinyo]  
Автор redsuzi ( новак)
Публикувано22.12.04 19:42



Много сте интересни.Абе не е моя работа,че съм мнаго далеко от
България,но ако си правите сраща,разбира се ще е хубава заедна
с ЕВА И ЕВА,защо се дразните,бъдете приятели,даже повече от колкото трябва.
Та ние ако не се подържаме взаимно,кой друг ще ни подържа.
Що се отнася за Елия и останалите,те са прекрасни,от това което съм чел
Как желаех и аз да присъствам,човешки съдби,какво да се прави,сърцето ми е толкова тъжно за България и за вас и за всичко.Обичам ви до болка,макар,че не съм ви виждал и чувал!Всичко хубаво мили приятели!
Весела Коледа и Новата 2005 Година



Тема Re: Среща на клуба!нови [re: redsuzi]  
Автор Aristipos (цинико-сиренаик)
Публикувано23.12.04 11:26



Много хубав, мил и трогателен постинг..

Аз също не мога да присъствам, но се надявам,че някой ще са наеме да напише как са прекарали, Кой е отишъл, къде са били, и т.н (и с подробности ако може ((какво ядохте, пихте, говорихте, обсъждахте, евентуални формирани връзки)), за да ни направят доколкото се може съпричастни (и за да задоволят личното ми любопитство)

често ми се е случвало въз основа на това какво и как пишете, да си ви представя: къде сте, на колко сте години, какъв характер имате, какви са ви интересите, каква ценностна система имате и пр. Така за всички в този клуб съм си изградил някакви образи (правдоподобни или погрешни), и си ви имам някак си за близки, а и сте единствения ми контакт с България от доста време насам, а от скоро се преместих и в друг град, и в момента в този клуб ми се оказват най-старите познати, с които имам възможност да контактувам редовно. (макар и виртуални/о). Хайде да не се разчуствам пожелавам Ви приятно прекарване и все по-весели и щастливи нови години занапред

"Когато другите мислят като мен, ми се стува че някъде греша"


Тема Re: Среща на клуба!нови [re: Aristipos]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано23.12.04 12:26



з също не мога да присъствам, но се надявам,че някой ще са наеме да напише как са прекарали, Кой е отишъл, къде са били, и т.н (и с подробности ако може ((какво ядохте, пихте, говорихте, обсъждахте, евентуални формирани връзки)), за да ни направят доколкото се може съпричастни (и за да задоволят личното ми любопитство)

Обещавам от мое име, че ако присъствам на срещата (а това още не е ясно, понеже май и срещата все още не е насрочена със сигурност), непременно ще има коментари На предната среща имаше дори пряко включване от кръчмата (има я темата в архива, ако не си я чел, септември някъде) в лицето на prinyo и една котка

Да, клубът е едно много специално място. На мен лично общуването тук ми е дало страшно много, помогна ми да извървя един доста дълъг и труден път, по който срещнах невероятно ценни хора.

Благодаря ви, приятели, че ви има!
Весела Коледа!

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Среща на клуба!нови [re: prinyo]  
Автор jism (39/би)
Публикувано23.12.04 16:49



Коледа дойде!
Така и срещата не стана...
За пореден път се поотъркахте и хвърчаха искри...
Нека поне в утрешната вечер по лицата Ви да светят искри от весели пламъчета, припламнали от любов!
В седмицата след Коледа на софиянци ще им е лесно да се съберат някой ден, но на провинциалистите, едва ли.
Момчета /и тук там момичета/ истински щастлива и здрава Нова Година!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.