Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:45 23.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Колко ви държи и как спряхте...нови  
Автор ГoлeмДзвep (непознат )
Публикувано01.11.04 15:45



Искам да ви попитам:

Колко време след прекратяване на една връзка все още изпитвате безумна и безусловна любов към човека с който сте били?
Как съумявате да преодолеете липсата му и да не мислите за него...
Аз вече цяла година не мога да прескоча това и всеки ден си мисля за него, всяка вечер мислено му пожелавам "лека нощ", навсякъде, където ида си мисля как би било, ако той е с мен и как губи, че не е дошъл.
Тревожа се за него, за неговите проблеми, че дори и за проблемите в неговата нова връзка...






Тема Re: Колко ви държи и как спряхте...нови [re: ГoлeмДзвep]  
Автор feever (неразбран)
Публикувано01.11.04 16:40



Да определено го обичаш истински,все още ...ще ми се да мога да ти кажа че всичко ще свърши още утре,но не е така..индувидуално е,никoй не може да ти каже КОГА..
Познато ми е това за което,говориш и то до болка,толкова много,че всеки път когато отида на едно специално място..поглеждам към неговия бряг и му пожелавам да бъде щастлив...знаеш ли колко време живях с НЕГО без той да бъде до мен по какъвто и да е начин?
Почти две години,докато един ден се събудих и него вече го нямаше,не знам как стана и какво да те посъветвам..може би трябва да не се затваряш в себе си(не знам правиш ли го),да се срещаш с нови хора и като цяло да се забавляваш повече..докато някой ден като мен се събудиш и него вече няма да го има..макар,че пак от опит мога да ти кажа,че след като си живял с него,макар и на растояние,няма да искаш да "го пуснеш да си ходи"
и въпреки всичко този ден ще дойде,само не забравяй да живееш..USPEH:))



Тема Re: Колко ви държи и как спряхте...нови [re: feever]  
Автор Vir2all (Mr.)
Публикувано01.11.04 16:52



Мда..

ходя, виждам се с приятели... и нашите общи приятели, с него се виждам през ден... а по цял ден ми е на кю...

опитвам се да "избия" мисълта за него като ходя по планини, нанякъде с колелото, на срещи с приятели... но въпреки това, не мога да забравя щастливите мигове с него и как всичко се стопи и остана горчивината от отминалата връзка... и сляпата заблуда и надежда, че може би пък... всичко красиво между нас може да се повтори...




Тема Re: Колко ви държи и как спряхте...нови [re: ГoлeмДзвep]  
Автор redsuzi ( новак)
Публикувано01.11.04 18:33



Искренно ти съчуствам.
Това което ти желая е ,да имаш повече срещи с приятели,
да не си самотен.
Явно си доста млад и болкота по изгубената любов е силна.
С времето ,всичко ще се оправи,и това преживяване ще ти е от полза.



Тема Re: Колко ви държи и как спряхте...нови [re: Vir2all]  
Автор feever (неразбран)
Публикувано01.11.04 22:38



Знаеш ли ще ти отговоря с нещо,което прочетох в една книга с медитация:
"Веднъж индийски принц дал на бижутер един пръстен с молба да му гравира,нещо,което да го подкрепя и да му дава сили в трудни моменти:
"И ТОВА ще МИНЕ" била мисълта,която гравирал бижутера:)



Тема Re: Колко ви държи и как спряхте...нови [re: feever]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано01.11.04 22:51



Аз пък се сещам за приказката за мечката и дърваря. Зето дърварят обидил мечката. И тя го накарала да я удари с брадвата. След време му показала зарасналия белег и му казала, че раната от брадвата вече е зараснала, ама обидата - не.

Та, минават нещата, и "това" минава, ама белег остава :( и болка... особено ако нещата са били истински.



Тема Re: Колко ви държи и как спряхте... [re: Sam]  
Автор feever (неразбран)
Публикувано02.11.04 15:16



Нали мъдрите бяха казали,че времето лекува,въпреки,че понякога е лош сьветник,ама това няма нищо общо с темата!



Тема Re: Колко ви държи и как спряхте...нови [re: ГoлeмДзвep]  
Автор jism (39/би)
Публикувано02.11.04 18:23



Позната история.
Държи ти влага дълго,почти толкова дълго,колкото си го обичал...
После започваш да се сещаш от време на време.
После забравяш,защото се увлечеш по друг.
И пак боли,когато се сетиш!Защото си обичал истински....



Тема Re: Колко ви държи и как спряхте...нови [re: ГoлeмДзвep]  
Автор danube. (непознат)
Публикувано04.11.04 19:24





Познатооооо!
Декември месец реших да сложа край на фарса който се предполагаше че е връзка.Просто разбрах че освен мен той снове като разгонен петел из кокошкарник
Та след тази дългообмисляна стъпка ревах,тръшках се и какво ли още не.Всяка вечер му казвах лека нощ,сутрин се будех с образа му.Е резултата е налице........тоя човек показа истинската си същност - ангел с дяволска душа.

И какво спечелих от това....депресия и една бръчка!Няма смисъл при условие че си наясно че той никога повече няма да е същото.Просто забавлявай се!Живота е прекрасен и има толкова много хора които се нуждаят да бъдат обичани и сред тях е той.......който ще те дари с това което другия не е успял.

В момента съм щастлив че вече не съм с него.Знам ли оставих му белег с който да ме помни цял живот така че.......сигурен съм аз ще го забравя но той мен никога



Тема Re: Колко ви държи и как спряхте... [re: danube.]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано04.11.04 22:20



сигурен съм аз ще го забравя но той мен никога

И ти май няма да можеш да го забравиш. Или поне винаги ще помниш белега, който си мислиш, че си му оставил.

Така ли е?

С другото съм съгласен.

А-а-а, още нещо: Няма смисъл при условие че си наясно че `никога повече няма да е същото

С това съм особено съгласен. Никога не е същото. Дори и с един и същи човек в два различни дни никога не е същото...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.