Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:21 25.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Азис и бате Бойко си постигнаха своетонови [re: divicil]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано14.10.04 14:37



Цитат:
Но мисля, че е наложително един интелигентен човек да прави разлика между изкуство и търговия и не бива да пренася автоматично впечатленията си от търговския успех на някого върху него в качеството му на артист.

Моето предложение-заинтересувай се от понятието "мултипъл".
Жокер: в сферата на изкуството е.

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема Re: Дали е чалга или не.....нови [re: jism]  
Автор redsuzi ( новак)
Публикувано14.10.04 19:02



Азис има чудесен глас!



Тема Re: Азис и бате Бойко си постигнаха своетонови [re: pensif]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано14.10.04 21:36



>Ако някое негово изпълнение ви е развълнувало с нещо, моля споделете.
Акапелно изпълнение на "Не казвай, любе, лека нощ!"...

Пък на мен ми хареса едно изпълнение с някой, който пееше на турски, а Азис на български. Ама не знам как се казва песента, нито кой е турчинът.

Руснаците казват, че по вкус и цвят приятели няма, та и ваш`та - наш`та работа. Ами и на мен като цяло пеенето на Азис не ми харесва. Обаче за мен въпросът е в принципа.

А принципът е наистина, че всеки постигна нещо - и бате Бойко и Азис, друг е въпросът, дали точно това са желали. Всъщност за Азис нещата според мен стоят така: и без да го е желал, постигна яка реклама. Честито да му е и да е жив и здрав.

Бат` Бойко обаче в стремежа си да си направи собствена реклама рекламира някой друг, а за него остана осирането с нарушаването на законите, дето е призван да ги пази. Пак ще питам същото, както и в началото - дали му е в правомощията (че работи в правна институция и че е мощен ((демек може, щото има власт)) е ясно, ама двете в случая не се съвместяват) или му е в задълженията да се прави на комисия (като онези от назначената от ЦК на БКП комисия, дето оценяваха дали един филм или песен или роман има "художествени" достойнства за да бъде показан на простата публика. Брееей, че естет, брей че разбирател!!! Ми да се острижем всички като неко, да станем по един и осемдесет и нещо, да си направим пластични операции, да му копираме характерните звукоиздавания, та белким ни харесат и нас и дано отговорим на високите художествени и естетски изисквания на широката публика?!!

Сега ми се псува, ама от естетски съображения ще си премълча.



Тема Re: Азис и бате Бойко си постигнаха своетонови [re: Guardian_Hearts]  
Автор divicil (непознат)
Публикувано14.10.04 23:19



И кои са другите двама? Нали трябва да ги знам, за да основем клуба? И малко внимавай с правописа - и аз бъркам понякога, но ако думите "италиански" и "официални" пишеш с "я" може и да не вляза в клуба. Все пак - ако обичаш да говориш и да пишеш за себе си, ще направиш лошо впечатление. "официялни" означава, че нещо ти липсва във възпитанието, не е просто буквена грешка. Буквена грешка щеше да е ако си написал "официалби" или нещо друго такова. Освен това искам да знам хубав ли си. Че от снощи съм под впечатлението на арстиста, който играе Жулиен Сорел в "Червено и черно" дето го даваха по канал 1. Иначе не съм особено претенциозен, но това момче направо ме разби - все той ми е пред очите.



Тема Re: Азис и бате Бойко си постигнаха своетонови [re: Guardian_Hearts]  
Автор divicil (непознат)
Публикувано14.10.04 23:34



Сетих се още нещо - аз не разбирам какво говориш, защото изреченията ти са недовършени. Онзи ден срещам една такава жена, направо ме измъчи. Трябваше да обяснява нещо на микрофон. Ужас - всеки път, когато си казваш, че ще каже нещо важно тя си отдалечава устата от микрофона и половината изречение /подозирам - по-важната му половина/ просто не се чува. Или да речем - стига до някоя мисъл и тъкмо си кажеш че ще изплюе камъчето и тя вземе, че смотолеви нещо и прекъсне. Та така и с твоето писане. Хайде, за писането е разбираемо - пръстите се уморяват.



Тема Re: Азис и бате Бойко си постигнаха своетонови [re: divicil]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано15.10.04 13:23



Искрено ти съчувствам. С плам и народна гордост подкрепям идеята ти да се привържеш с вериги към входната врата на някое начално училище, по възможност в едно малко и китно българско селце, в знак на протест към моята неграмотност. Смелост! Не си сам в борбата си с невидимото зло!
След сутрин изпълнена с емоции, сърцето ми допълнително се стопля от твоята загриженост за моето добруване. Но съм и леко загрижен за теб. Нека ти споделя от личен опит, че са малко хората които ще седнат да ти обясняват пет пъти бавно и с картинки какво искат да кажат. Но се радвам, че имаш подозрения. Предполагам, че и мислиш. Извинявам се, надявам се, че не ти нанасям непоправима обида, изказвайки подобно предположение? Аз самият наскоро открих, че моят модел "АЗ" притежава тази странна и същевременно интересна функция: "Мислене". Тъй като съм затрил нейде упътването за експлоатация, експериментирам насам натам и се опитвам да налучкам как да вкарам в употреба таз джаджа.
Като цяло хем се притенсявам за теб, хем се радвам, че не се страхуваш да правиш опити в насока еволюиране. Желая ти успех и стискам палци!
Дали съм хубав един киликандзер знае, ама Кикимората взе, че му изби предните зъби и сега мълчи, не ще да каже.
Съжалявам, че ми се налага да прекъсна така, насред този вълнуващ разговор, но чисто и просто Final Fantasy X стои на по-високо стъпало в ценностната ми система от теб. Надявам се оставаме без лоши чувства помежду ни?
Нали знаеш, на теория е възможно да преодолееш чукундурщината?

Посуепис: Към уважаемия METHOD: Определението "гнусни" е прекалено постно и изтъркано. Пробвай със синонимен речник.

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема Re: Азис и бате Бойко си постигнаха своето [re: Sam]  
Автор Hopтттчe (Unhandled event)
Публикувано16.10.04 12:30



> >Ако някое негово изпълнение ви е развълнувало с нещо, моля споделете.
> Акапелно изпълнение на "Не казвай, любе, лека нощ!"...

> Пък на мен ми хареса едно изпълнение с някой, който пееше
> на турски, а Азис на български. Ама не знам как се казва песента,
> нито кой е турчинът.

На мен ми харесва ”Целувай ме”, която се оказа не негова (не че е чудно), а сръбска или някакъв друг чешит балканска.

После чух оригинала и той ми хареса още повече -- най-вече като аранжимент, щото текстът и без това почти не го разбирам. Освен припева:

Полюби ме, полюби ме, нека бол ми престане
Полюби ме, полюби ме, нека сърце застане


Доколкото схващам, ”полюби ме” означава ”целуни ме” или ”целувай ме”.

Няма да напиша какво се пееше на това място в българската версия, понеже ще го свържете неадекватно със сваления му плакат :-)

Ако не беше Азис да я изпее в България, сигурно така и нямаше да чуя оригинала.



Тема Re: Азис и бате Бойко си постигнаха своето [re: Hopтттчe]  
Автор prinyo ()
Публикувано16.10.04 13:16



Уоу,
Колко много фенове на Азис имало тук... Цял фенклуб.



Тема Re: Азис и бате Бойко си постигнаха своето [re: prinyo]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано16.10.04 15:10



Кой е фен, в-е-е ?! Ти си фен !!!



Тема Re: Азис и бате Бойко си постигнаха своето [re: Sam]  
Автор divicil (непознат)
Публикувано16.10.04 18:22



Абе явно сърцата им трепват щом чуят ритмите на кючека. Ами прави са - от американците ще вземем само това, което ни върши работа - пуканките, хладилниците, тъпите екшъни и комедии, прахосмукачките и прочие изобретения. Иначе ако е за ядене, сигурно мешаната скара се счита за връх на кулинарното изящество.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.