Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:24 14.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Правих секс с училищния бодигард...нови [re: Gnomeo]  
Автор prinyo ()
Публикувано16.10.04 20:45



Докато четох постинга ти имах чувството, че гледам "Сексът и градът"...
Там главната героиня води дамска колонка в списание и задава въпроси като твоите...
В това, което си написал ме притесняват :
Как си представя връзката ви - ако не може да ти каже това, за какво изобщо можеш да се хванеш?
и още :
Но какво става когато не знаеш дали другият прави компромиси просто защото не знаеш каква му е личната позиция и следователно няма как да знаеш какво от нея жертва за теб...

Любовта не е математика - не смяташ колко си дал и колко получаваш. Това не са кремвирши. Любовта не се описва. Ако наистина обичаш някого просто искаш той да се чувства добре, а не пресмяташ какво прави за теб. И не му даваш тестове по литература.
Това са основните разлики между любовта и "връзката". При връзките,основани на мимолетни емоционални залитания или сметки рано или късно се стига до кофти развръзка, зашото сметите на единия не излизат.
Предполагам,че на теория няма да разбреш какво казвам.Просто трябва поне веднъж да се влюбиш за да усетиш за какво става дума.



Тема Re: Правих секс с училищния бодигард...нови [re: prinyo]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано16.10.04 22:35



Прав си, прави сте всички... даже мога да кажа още нещо против себе си. Любовта не е като Математиката защото ако в Математиката правиш грешки и после много лесно се връщаш и ги оправяш, то в любовта всяка грешка струва страшно много... И не можеш да отидеш при учителката и да й кажеш "искам да се извиня за днес защото...". Осъзнах че съм направил прекалено много грешки и това, че съм толкова зелен не ги оправдава...

Истината е че съм ядосан сам на себе си и затова пиша толкова глупости, за да ми олекне... Сори за всички които четат това и нямат идея за кой съм аз и за какво говоря. Нещата излязоха от контрол с тази тема и това е поредната ми грешка която, както другите, не мога просто да изтрия

пс: Дори не знам дали утре няма да съжалявам че съм написал този постинг...



Тема Re: Правих секс с училищния бодигард...нови [re: Gnomeo]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано16.10.04 23:55



Математиката е Царица.

Грешки правим всички. И дори не е важно да ги оправим.

Важното е нещата да излизат от контрол. Иначе - властва Царицата. И макар това не винаги да е грешка, по-добре е да има и Цар.

Ко казах?



Тема Re: Правих секс с училищния бодигард...нови [re: Sam]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано17.10.04 00:39



Пък и да си призная, въпреки че баба ми е учителка по Математика... мразя го тоя предмет!!!!



Тема Re: Правих секс с училищния бодигард...нови [re: Gnomeo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано17.10.04 01:03



Бебе, ти имаш ли 14? Ако имаш, ще ти отговоря, ако не, ще те изчакам да пораснеш...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Правих секс с училищния бодигард...нови [re: Gnomeo]  
Автор jayteeМодератор (разсеян)
Публикувано17.10.04 04:54



Спокойно, аз не видях да си сгрешил някъде. И разбира се, че грешки в любовта могат да се поправят.



Тема Re: Правих секс с училищния бодигард...нови [re: mizrahi]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано17.10.04 09:51



Веднъж една учителка ми каза: "Ставаш на 18, изглеждаш на 8, а акълът ти е на 3."



Тема Re: Правих секс с училищния бодигард...нови [re: Gnomeo]  
Автор Condor (непознат)
Публикувано17.10.04 10:46



too bad.....



Тема Re: Правих секс с училищния бодигард... [re: Condor]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано17.10.04 14:30



или too funny



Тема Re: Правих секс с училищния бодигард... [re: Gnomeo]  
Автор WebMister (virtual)
Публикувано17.10.04 19:18



I find it kinda funny
I find it kinda sad...
The dreams in which I'm dying
Are the best I've ever had

Where you go, I won't lead...See how love unholy cuts into your mind



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.