Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 24.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Правих секс с училищния бодигард...нови [re: jaytee]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано11.10.04 12:22



Този отговор малко ми звучи като от онова предаване по Канал 1 дето питат разни дечица въпроси от типа на "Какво е свободата?" и те отговарят "Ми това е когато ти разрешат да не спиш на обяд."

Прав си, че сексът е важен и, че обикновено единият е по-настоятелен от другия, така е и по-интересно може би.

Но с това съвсем не се изчерпва представата ми за връзка между двама влюбени... Това е по-скоро елемент... елемент от голяма картина. И това кето се опитвам да постигна е да разбера дали картината която аз имам е погрешна или не, и дали изобщо може да бъде "погрешна".

Редактирано от Gnomeo на 11.10.04 12:26.



Тема Re: Правих секс с училищния бодигард...нови [re: Hopтттчe]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано11.10.04 12:29



"Лъжливото овчарче" може би?



Тема Re: Правих секс с училищния бодигард...нови [re: Gruber]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано11.10.04 13:02



А това за споделения сън... абсолютно си прав



Тема Re: Правих секс с училищния бодигард...нови [re: Gnomeo]  
Автор Hopтттчe (Unhandled event)
Публикувано11.10.04 14:27



Точно, "Лъжливото овчарче" :-)



Тема Re: Правих секс с училищния бодигард...нови [re: Gnomeo]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано11.10.04 18:10



Шегувам се ... Просто трик за привличане на вниманието

даааа бе! не ти вярвам, че само се шегуваш!




Тема Re: Правих секс с училищния бодигард...нови [re: Gnomeo]  
Автор jayteeМодератор (разсеян)
Публикувано12.10.04 06:32



Може би не се изразих правилно. Под "сексуални неща" нямах предвид секс, а по-скоро неща като взаимни прегръдки, целувки, докосване или дори само влюбени погледи, все неща, от които човек не си губи девствеността.

Разбира се, че с това не се изчерпва връзката, просто това я отличава от приятелството. Но моят опит показва, че с прекрачването на границата на обичайното приятелство между двама мъже се навлиза в опасна територия, където удоволствието от "сексуалните неща" не идва безплатно. Когато човек дава интимност, той също и очаква интимност и очаква също определени реакции от гаджето си в определени ситуации, и ако гаджето не реагира по този начин, тогава разочарованието е по-голямо, отколкото, ако беше просто приятел и започва престрелка от взаимни обвинения...

Много хора повтарят във връзките си модели от детството си. Например, опитват се да се отнасят към партньора си, така както са искали, но не са могли да го направят с някой от родителите си... Хайде стига философстване от мен.



Тема Re: Правих секс с училищния бодигард...нови [re: jaytee]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано12.10.04 11:07



Ти ме уби... Казал си го толкова ужасно вярно!

Толкова съм съгласен с теб, че просто не виждам какво мога да анализирам по мнението ти Затова ще те питам някои неща. Казваш, че да очакваш нежност в замяна на твоята е естествено и, че ако не я получиш почват караници. Ами ако в един момент видиш че това не води до никъде а напротив, само влошава нещата, какво правиш? Зарязваш ли го или оставяш всичките си нужди и потребности настрана?

И ако в тези ситуации, за които говориш, появяващи се една по една всеки ден, в които ти виждаш толкова много и толкова искаш фантазиите ти да се сбъднат или дори да станат неща за които не си и помислял... ако другият не се сеща/не му пука/смята че е глупаво... (кой ли от теи варианти е най-добър?) Ако всяка такава ситуация е поредното разочарование... Зарязваш ли го или преставаш да... очакваш?

Уау! Току що видях една катеричка да минава по покрива на една къща отсреща ТОЧНО както направи вчера!!! Все едно го гледах на запис



Тема Re: Правих секс с училищния бодигард... [re: Gnomeo]  
Автор jayteeМодератор (разсеян)
Публикувано13.10.04 07:40



Ти задаваш най-сложните за мен въпроси... Може би нямам достатъчно опит, за да отговоря точно.

Може би трябва да имаш предвид, че другият също има някакви очаквания и твоето недоволство от незадоволяването на твоите потребности се възприема от него като подобно неуважение/липса на интерес към неговите потребности... В такъв смисъл връзката между двама човека (мисля, че няма значение пола) е нещо, което работи чрез компромиси и с усилията на двамата. Някои хора са по-склонни на компромис, заради хубавите неща, които идват с връзката, други не са. Може би при някои комбинации от характери са необходими по-малко компромиси, отколкото при други... нямам достатъчно опит. А може цялата тази работа е като махало и колкото по-високо отива махалото в едната посока, толкова по-високо и в другата. Повечето хетеросексуални семейства получават и допълнителна подкрепа от обществото и държавата, което смекчава техните конфликти. Ние нямаме тази подкрепа.



Тема Re: Правих секс с училищния бодигард... [re: jaytee]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано13.10.04 11:34



>Може би трябва да имаш предвид, че другият също има някакви очаквания
А ако нямаш представа за неговите очаквания просто защото той не иска да ти ги каже? И всъщност не е ли това проблемът - щом не смята за важни твоите потребности, какво смята за важно? Какъв е за него отговорът на въпроса от началото на темата? Как си представя връзката ви - ако не може да ти каже това, за какво изобщо можеш да се хванеш?! И тук идва моментът на това неразбиране - ако ти си заслужил мълчанието му, не си ли именно ти този който трябва да си мълчи...

>връзката между двама човека (мисля, че няма значение пола) е нещо, което работи чрез компромиси и с усилията на двамата.
В това вече се уверих. Но какво става когато не знаеш дали другият прави компромиси просто защото не знаеш каква му е личната позиция и следователно няма как да знаеш какво от нея жертва за теб... И пак - може би нямаш право да знаеш неговите компромиси, може би трябва само да му вярваш...

И ако човекът бяга от теб, от чувствата си, от връзката, на която твърди че държи... бяга от всичко, но не и от живота. От реалността. Толкова си обича тая реалност - работата, яденето, приятелите, компютъра си и т.н. и същевременно обича и красотата на романтичното в филмите и книгите... толкова е объркващо... Ето ти един въпрос:

Къде се намира връзката между двама човека, любовта им, личните им отношения - в реалния свят, където тези неща са на равно с онези по-горе или на място, което няма нищо общо с логиката, всичко е такова, каквото искаш да бъде и няма невъзможни неща?



Тема Re: Правих секс с училищния бодигард... [re: Gnomeo]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано13.10.04 12:37



Уау! Току що видях една катеричка да минава по покрива на една къща отсреща ТОЧНО както направи вчера!!! Все едно го гледах на запис

дежа ву? някой пак се ебава с Матрицата !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.