Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:58 07.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема И той к'вонови  
Автор Spark82 (непознат )
Публикувано16.09.04 22:07



Как да скъсма с някой, който заплашва, че ще се самоубие, а може и да го направи. Катао му казах, че искам да скъсаме (индиректно) ми каза добре, но и в следващият момент - ще се самоубия, разбираш колко цениш нещо чак като го изгубиш. И аз сега к'во да правя - не искам и не ставам за серйозна връзка, ама ходи му обясни... А и двамата сме само на по 22. Само не ми казвайте нещо от рода - защо си се хванал с него, тъй като си има причина, ама ме мързи да пиша. Направо издивявам, опитах се да правя така, че той сам да иска да скъса с мен, но ме усети, пък и нямаше да иска, а и аз не мога да лъжа, егаси...



Тема Слуша Канал Ком, кво!нови [re: Spark82]  
Автор Jupiter (moto)
Публикувано16.09.04 22:11



Много подробности ни спестяваш, така не става.



Тема едва ли ще се самоубиенови [re: Spark82]  
Автор Cyпep Mapиo ® ()
Публикувано16.09.04 22:40



то ако така ставаше,.. ама сега не ми се пише по-дълго мнение да ти обяснявам подробности мързи ме да пиша



Тема Re: И той к'вонови [re: Spark82]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано16.09.04 23:17



мисля че нещата са се подредили перфектно! какъв по-добър начин от това да се отървеш от него, като той се самоубие? Глупости пиша! Мисля, че фрапира, а което е най-гадното-те задължавам по такъв грозен начин да продължите връзката. Наистина те разбирам, защо искаш да скъсате!



Тема Re: И той к'вонови [re: BBourgas]  
Автор Condor (непознат)
Публикувано17.09.04 10:07



da be,redovnia nomer - ako me zarejesh she se samoubiaabe na koi gi prodava tia,ti go ostavi pyk ako mu e tolko akyla da hodi da se trepe,ama mnogo se symniavam



Тема Re: И той к'вонови [re: Spark82]  
Автор Hopтттчe (Unhandled event)
Публикувано17.09.04 11:36



Според мен това е един от най-гнусните опити за изнудване, който може да хрумне на човек. На твое място, ако досега съм имал някакви съмнения дали наистина искам да го напусна, сега бих бил вече окончателно и безвъзвратно сигурен. И бих бил ужасно усъмнен дали изобщо ме обича. И дори да те обича, трудно може да се направи нещо, ако ти не желаеш да си с него.

Лошото е, въпреки острата си позиция, не мога да измисля какво бих направил на твое място. Щото ако наистина ти изглежда възможно да си посогне, не може просто така да му дръпнеш спусъка. Просто не ми хрумва нищо. Много, ужасно гнусно.



Тема Re: И той к'вонови [re: Spark82]  
Автор redsuzi ( новак)
Публикувано17.09.04 16:24



Драги ,ситуацията е доста сложна.
И двамата сте много млади с крехки души.
Всичко е възможно.Бъди много внимателен,продължавай да се срещаш с него,
и постепенно започни да се държиш с него не като любовник,а като приятел.
Нещо което е много важно,когато трябва да го излъжеш по принудителен начин,бъди умен и много убедителен.В трудна ситуация си,но да се надяваме
на добър завършек.Гут лък!



Тема Re: И той к'вонови [re: Spark82]  
Автор Mustang (navitak)
Публикувано17.09.04 16:26



Spark, според мен в такива случаи най-подходяща е искреността. Седнете като възрастни хора (каквито сте) и поговорете. Сложи картите на масата. Не индиректно - знам, така по-малко боли, но с недомлъвки до никаде не се стига а и по-лошо става. А ако в процеса на разговора той отново започне да заплашва че ще се самоубие, му кажи че това е най-малкото егоистично от негова страна (да не говорим че е детинско), т.е. че той мисли единствено за себе си. Как може да те поставя пред подобна дилема. Освен това, каква е тая любов насила?? Насила не се обича и ако той си мисли че може да те накара да продължиш да го обичаш насила, греши. Просто трябва да приеме, като възрастен човек, че в живота не всичко има happy end. Успех!

I've got the moves baby, you got the motion


Тема Re: И той к'вонови [re: Spark82]  
Автор redsuzi ( новак)
Публикувано17.09.04 16:41



И той к.во.
Писна ми,от курви.
Тези две теми,нямат ли връзка?



Тема Re: И той к'во [re: Spark82]  
Автор divicil (непознат)
Публикувано17.09.04 19:35



Той ако само се самоубие пак добре. А представяш ли си да ти докара "Море от любов" там, където работиш или учиш, или живееш?! Не ти го пожелавам. Защото съм изживял такава заплаха. Един месец ходех като побъркан и всеки път щом ми казваха, че ме търсят, си представях как влиза Наталия Симеонова с двама оператори и ме пита още от вратата и на висок глас защо съм зарязал еди кой си. Ужас!!
Според мен е най-добре да се държиш хитро с него и да се опитваш да го запознаваш с колкото се може повече хора. Може пък да се влюби в някой друг и така ще се отървеш по-безболезнено.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.