Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:04 19.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Среща на Клуб ЛГБТ - гей-уикенд  
Автор Meчkaдapя (aka Jockey)
Публикувано11.09.04 17:20



Здрасти на всички. Както може би сте разбрали, неотдавна се е състояла среща на клуб Адам и Адам.
Аз отдавна си мисля - защо не направим една среща на Клуб ЛГБТ. По този начин ще стане нещо като среща и на трите ни клуба.
Идеята е следната - да се организира един уикенд, примерно, на хижа около Пловдив. В събота сутрин да се отиде, да се преспи на хижата и в неделя вечер да се приберем. Няма да струва много пари - 8-10 лв. нощувката, пътят от София е около 2ч. не повече от 10 лв. отиване и връщане, а Пловдив има по-централно място, така че могат да дойдат и хора от други градове.
Примерен вариант: до 10-11 ч. в събота сутрин се събираме на гарата в Пловдив и се насочваме към хижата. Вариантите са два - всяка компания с кола или да уредя микробус, но ще трябва сигурна бройка хора. Следобед в планината - за разходки и опознаване. Вечерта правим обща вечеря и купон. В неделя следобед се връщаме в Пловдив и оттам - всеки според транспорта си.
Ако се съберем над двадесет души можем да ангажираме цяла една хижа (от по-малките), т.е. ще сме си само ние.
В момента нещата са на фаза идеи и обсъждания. Ние (с моя) сме навити да организираме нещата, но трябва да сме наясно колко желаещи би имало, защото знаете че е свързано с ангажименти - резервиране на нощувки и пр.
Затова нека всеки, който е сигурен че иска да дойде да ми пише в лична бележка. А в тази тема можете да правите всякакви предложения - за точната дата, за мястото и т.н. Приемат се всякакви предложения, които да обсъдим и да видим искаме ли да правим нещо заедно и какво точно.
N.B! Това няма да е САМО клубна среща. Т.е. всеки може да вземе и приятели. Дори е препоръчително. В личните бележки пишете и колко души смятате да бъдете. Но, моля ви, бъдете сериозни.

Редактирано от Meчkaдapя на 11.09.04 17:20.



Тема Re: Среща на Клуб ЛГБТ - гей-уикенднови [re: Meчkaдapя]  
Автор Spark82 (непознат )
Публикувано11.09.04 18:32



Веднага давам предложение за хижа, която събира точно около 2-30 човека, аз лично познавам жената, която я държи, така че, само се събираме и хижата е уредена, но трябва да й кажа поне 2 дни по-рано, нощувката струва 5-6 лева. тя се намира на около 1 час път от София. Казвате и я запазвам - казва се ПЛАНИНАРСКА ПЕСЕН....айде, чакам да се съберем около 20 човека и да се обаждам :):):)



Тема Re: Среща на Клуб ЛГБТ - гей-уикенднови [re: Spark82]  
Автор Meчkaдapя (aka Jockey)
Публикувано11.09.04 18:53



ОК, звучи отлично, но ми се искаше да е по на изток от София. За да е удобно и за хора от други градове.
А, иначе къде точно е това, в каква посока от София? За следващите 2-3 уикенда има ли възможност да се ангажира?

...don't you want somebody to love... don't you need somebody to love


Тема Re: Среща на Клуб ЛГБТ - гей-уикенднови [re: Meчkaдapя]  
Автор Spark82 (непознат )
Публикувано11.09.04 19:09



Ангажирам я когато кажете, само да е 2-3 дни по-рано, намира се в посока кулата - не съм много сигурен къде точно се пада, но знам как се стига до там:), това е важното. А по повод хората от другите градове - това е само предложение, не мога да кажа дръго, пък и повечто сме от Софията :)



Тема Re: Среща на Клуб ЛГБТ - гей-уикенднови [re: Meчkaдapя]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано11.09.04 19:22



Просволутата "Планинарска песен"....

Намира се на Витоша. Ето още инфо:

Автобусът се взима от автогара "Овча купел". Методи за стигане до автогарата-много. Най-директно е с трамвай номер 5 или 19. Хващате ги да речем от площад Македония. За автогарата слизате на 2-та спирка след спирката за пазара Красно село. Автобусът който ви трябва е номер 61-за Златните мостове. Последният е в 16:15. Цената на билета ако не ме лъже паметта е 2 лева. Слиза се на Златните мостове и отта ме около час пеша. Не е равно-нанагоре си е, но пътя не е тежък и труден. Аз така съм ходил, така го знам. Хижата не е оригиналната "Планинарска песен"(това, помеждудругото). Разполага с 30 легла, цената на нощувката е 6 лева, ако са повече хора- по-евтино. В непосредствена близост до хижата има пункт на Планинската служба..... За тези които са ходили-ясно е за кого и какво говоря. Данните са отпреди 2 месеца, така, че е възможно да има промяна в цените на билетите за автобуса и нощувките. Между другото леглата са двуетажни. Просто за инфо.

За друго не се сещам.

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема Re: Среща на Клуб ЛГБТ - гей-уикенднови [re: Meчkaдapя]  
Автор Spark82 (непознат )
Публикувано11.09.04 19:26



Знаеш ли,пишете ми по ICQ 196 436 308, ама не много :):)
Малко в страни с темата, но понякога много по-лесно, който иска да ми пише



Тема Re: Среща на Клуб ЛГБТ - гей-уикенднови [re: Guardian_Hearts]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано12.09.04 13:36



защо е "просволута", Вардаре?



Тема Re: Среща на Клуб ЛГБТ - гей-уикенднови [re: uncool]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано12.09.04 14:50



Бил съм на 3 рожденни дни там. Знам, че са празнувани поне още няколко хепи бъртдея в същата хижа. Преди около два месеца се проведе голяма среща на аниме фенове- отново в същата тази хижа. Въобще-доста посещавано място.

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема Re: Среща на Клуб ЛГБТ - гей-уикенднови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Spark82 (непознат )
Публикувано13.09.04 00:33



И аз съм празнувал няколко рожденни дни там, може пък да сме се засичали....ама аз там само с кола съм ходил, нещо идеята пеша да се върви не ме блазни :)



Тема Re: Среща на Клуб ЛГБТ - гей-уикенднови [re: Spark82]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано13.09.04 21:11



Кола-кола. Но нали се сещаш, че не всички ще имат възможност да използват метода. Затова и инфото. Така де-алтернативите са не само полезни, но и нужни. Ама то да се реши къде ще е, пък тогава и за алтернативни методи за придвижване може да се помисли.

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.