Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:29 26.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Кандидатури, предложения и коментаринови  
Автор SamoletМодератор (сини очи)
Публикувано30.08.04 00:45



Тъй като BBourgas каза:
"Подавам оставка.
В настоящата тема, обявавам избори за мястото ми.
Според правилата, имат право да гласуват потребители, чиито профили са създадени 1 месец преди датата на старта на гласуването и имат над 25 мнения. Валидността на гласуването е 10 дни / до 08.09.2004 12:30 h/ , след което ще помоля Sam, да заключи темата и да уведоми администраторите за резултатите. Това се прави с цел да се избегнат спекулации. Всеки има право на едно мнение, което е равно на един глас, който може да се промени в рамките на 6 часа. Моля, пускайте кандидатурите, предложенията и коментарите си в различна от тази тема, моля Sam да трие мненията различни от гласуване, в тази тема!",
отварям нова тема, в която да се съберат кандидатури, предложения и коментари.



Тема Re: Кандидатури, предложения и коментаринови [re: Samolet]  
Автор prinyo ()
Публикувано30.08.04 00:51



По принцип оставките вървят в комплект с мотиви,но ако BBourgas държи на оставката си, аз прдлагам да няма втори модератор.



Тема Коментар и предложениенови [re: Samolet]  
Автор SamoletМодератор (сини очи)
Публикувано30.08.04 00:58



Понеже не беше на място и Бургас помоли да трия всичко, различно от гласуване в неговата тема, местя мнението на мечкадаря тук:

Тема Re: [Тема за гласуване] [re: BBourgas]
Автор Meчkaдapя (aka Jockey)
Публикувано 30.08.04 00:36
Мисля, че начинът по който си го направил не е много удачен.
Нека сега в тази тема се дават предложения за кандидатури. Другата седмица примерно посочи окончателно каднидатираните и тогава едно гласуване за още една седмица или 10 дни.
Сега не е достатъчно времето - кога да се правят кандидатури, кога да се гласува. Много хора не влизат всеки ден, все пак.

А ти защо така се "оставяш"? Какво има - някой нещо да не е негодувал от твоите услуги?!

Иначе аз мога да се кандидатирам. Не че умирам от желание да си завра този трън в задника, но истината е че така или иначе влизам поне два пъти дневно в клуба, тъй че... съм на разположение.

...don't you want somebody to love... don't you need somebody to love



Тема Re: Кандидатури, предложения и коментаринови [re: jaytee]  
Автор лaфчeтo (лафофски)
Публикувано30.08.04 11:29



Аз съм сравнително нов в този клуб, но иначе в клубовете на дир.бг като цяло съм от доста години. Бил съм и модератор в едни друг форум mp3-bg.com така че ми е пределно ясно, че не всеки става за модератор. Определено трябва да е някой от по-старите посетители, който е наястно с клуба. Аз предлагам Guardian_Hearts



Тема Re: Кандидатури, предложения и коментаринови [re: prinyo]  
Автор prinyo ()
Публикувано30.08.04 17:35



Малко се повтарям, но понже гласувах да няма втори модератор, бих искал да се мотивирам.
Двамата предложени младежи без съмнение освежиха с присъствието си клуба напоследък и аз изпитвам истинско уважение и симпатии към тях. Ако те бяха предложени за избор за модератор, аз сигурно бих се позамислил дълго преди да реша за кого да гласувам. Но темата е за избор на втори модератор, а според мен това е излишно и до голяма степен вредно.Дори и да приемем, че двамата модератори се сработят идеално, все пак остава неясно чия е отговорността за начина по който се ръководи клуба. И ми се струва, че това е работа за един човек.



Тема Re: Кандидатури, предложения и коментаринови [re: jaytee]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано31.08.04 15:14



аз също.

тва не е нещо, което може да се натресе ей-така на някого...

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Преместено мнение на feever (неразбран)нови [re: Samolet]  
Автор SamoletМодератор (сини очи)
Публикувано31.08.04 18:38



E знам,че има6 мотиви за ре6ението си,но аз поне сам разочарован....единствено клуба губи от това....



Тема Re: Кандидатури, предложения и коментаринови [re: pensif]  
Автор SamoletМодератор (сини очи)
Публикувано31.08.04 18:41



Сам е съгласен с всяко решение на клуба.

И сам смятам да участвам във взимането на решение, но по-късничко



Тема Преместено мнение на 3Х () [re: Samolet]  
Автор SamoletМодератор (сини очи)
Публикувано01.09.04 18:26



Предлагам jaytee, разбира се ако той е съгласен!


Заб. от Sam: Момчета, четете, моля! Горната тема е само за гласуване. ТАЗИ, именно тази е за кандидатури, предложения и коментари!!! Не ми отваряйте излишна работа, моля!



Тема Re: Кандидатури, предложения и коментари [re: Samolet]  
Автор aпpил (/home/april)
Публикувано01.09.04 19:41



Бих предложил Елия, ако продължава да посещава клуба и е съгласна.


Alternative Lifestyle. Alternative OS.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.