Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:11 18.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ха ха ха  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано09.09.04 00:15



Сренощтни размисли 12:16

Половината клуб ми свети на синьо в АйСиКю-то, тръпнещ в очакване на резултатите от гласуването или вероятно чекиджосващТ... А аз си къркам тъй самотен, от бутилката Пещерска, половината от която замина покрай компресите, докато бях болен от ангина. Някой за среднощтно гости?



Тема Re: Ха ха ханови [re: BBourgas]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано09.09.04 00:28



А аз изядох попските пържоли и сега на чаша вино вися като прани гащи в нета да чакам да дойде момента за финалния постер на темата...



Тема Re: Ха ха ханови [re: BBourgas]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано09.09.04 00:32



Ит'с дъ файнъл каунтдаун....

Най-скорошния влак дестинация София-Бургас тръгва от Централна гара София в 6:40. Минава през гарите Пловдив и Стара Загора. Влакът пристига на гара Бургас в 13:05. Пътят е 6 часа и 25 минути. Примерни цени на билета 12.30/14.30 лева.
Приятен и лек път!

И помнете!!! На гости с празни ръце не се ходи!!!


Тука сме на лимонов ликьор, който незнайно как се е озовал в наше притевание... Това са последните ми смислени думи за тази вечер... Надявам се... Почвам луд купон-лимонов ликьор и аниме!!! АНИМЕ RULEZZZZ!!!



" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема Re: Ха ха ханови [re: Guardian_Hearts]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано09.09.04 00:40



А ти драги, откъде знаеш, че съм в Бургас? Или просто заблужадавш врага да има повече за нас

Редактирано от BBourgas на 09.09.04 00:43.



Тема Re: Ха ха ханови [re: BBourgas]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано09.09.04 00:51



Пускам сканиращ лъч! Имаш 30 секунди да си включиш антизасичащата(антирадарна) програма инак ще бъдеш регисриран! А оттам и местоположението ти ще бъде обявено на всеослушание....

Ни са щигувам, ей ма на, пускам:
30, 29, 28, 27, 26, 25, 24, 23, 22, 21, 20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1...0!!! Кой са скрил, скрил са! О хир ай към, о хир ай го!!!

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема Re: Ха ха ханови [re: Guardian_Hearts]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано09.09.04 00:57



"Силата е във ваши ръце", както беше казал моя добър, стар, телевизионен приятел от детството, Капитан Планета!
"-Не така, не така! Не си барайте чурките! Уот айм дън?"-тва са последните му реплики, от последния епизод, който не беше излъчен, защото детското беше свалено от екран!



Тема Re: Ха ха ханови [re: BBourgas]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано09.09.04 01:07





Капитан Планета упражнява сексуален тормоз над планетяните!!!

.....Що е то: едно такова, синичко, дето крещи нещо за некъв пауър, което те изненадва (НЕ)приятно като излезеш от къщи и забравиш да си изключиш малкото(не задължително) и вибриращо дето замества подобното му? Капитан Планета!

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема ?нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Cyпep Mapиo ® ()
Публикувано09.09.04 05:51



ами аз мога да го взмеа с кола за 3 ч. Мисля че оправиха петолъчката...
а пък за празните ръце, ще си ги сложа в джоба!
ахахааааааа



Тема Re: Ха ха ханови [re: BBourgas]  
Автор Deepest Blue (като всеки друг)
Публикувано10.09.04 17:17



Izlekuwa li se ve4e?Vaji li oshte tova za gostito:)?Kade si se zapilial pak,chovek ne moje da ti hvane spatiite!!!

Deepest Blue-Give It Away(Club Edit)



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.