Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 18.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Срещи на клуб АиА(демек нашият клуб)нови  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано27.08.04 18:15



Тъй...Поради простата причина, че явно предложенията в този клуб си остават предимно висящи във въздуха(ни са сърдете-тъй е!), ето я темата която предлагах да се отвори. “Срещи на Клуб А&А”. Няма да се правя на велик, определайки правила за тази тема, но предлагам следното:
- заглавията на темите обявяващи среща да съдържат чисто и просто датата на мероприятието(чистичко и подреденичко)
- всякаква друга информация относно срещата, да се публикува в самата темаили на самите заявили желание да се появят, по избран от тях начин(час, място, къде ще се ходи, какво ще се прави и ей такиванеща)
- всякакви мнения, коментари и предложения към обявена среща, да са със същото заглавие(RE: едикоя си дата, едикой си месец, едикояси година), за да не настава объркване със следващите обявени срещи(като знам какви мелета стават с промяната на заглавията...)
- след уточняване на всички детайли около темата, организаторът информира заявилите желание да присъстват за всички данни на мероприятието. По този начин би могло да се избегне обявяването на всичко направо в клуба, т.е. всеки който иска да го прочете. Знам, че “дискретност” е една от думите които най-често се употребяват, затова и предлагам това.
- пускащият тема за среща се възприема като организатор на същата, като евентуално може да посочи друг организатор или съорганизатор(да не стане като войната за оператор, модератор и т.н.? това не е титла, а чисто и просто изпълняване на дадена функция. Ако искате да сте “организатор”-организирайте среща)
- заявките за присъствие на срещата да се изпращат към организатора/организаторите(които се предполага, че се отнасят сериозно с поетата функция)
- горното предполага наличието на координати(номер на айсикю, мейл, включени бележки) в темата за дадената среща; т.е. организатора трябва да предостави такива(какви-по негов избор)
- заявилите участие, при отказ, е желателно да уведомят организатора за невъзможността си да присъстват(да не стане-чакаме 10 души, дойдат двама, от останалите ни вест, ни кост, ни sms)
- срещата да се обявява около една седмица преди датата(все пак всеки да може да си направи плановете, да си помисли, да прецени)
- това са срещи на клуб “Адам и Адам” което предполага необвързването им с организации и други такива, освен ако изрично не е посочено в информацията за самата среща
- макар и срещи на клуб “Адам и Адам”, вероятно много хора биха се почувствали по-добре при наличието и на същества от женски пол(да не е толкова подозрителна картинката), затова може да се идва с придружителка(едничка, няма да мъкнем по цяла сюрия девойки я) или пък да се съорганизира среща заедно с клуб “Ева и Ева” или отделни представителки на този клуб(при наличие на интерес от тяхна страна разбира се) вариантите са много, затова-уточнявайте в темата за срещата която сте обявили, дали срещата е само за членове на клуба или е “с придружител за морална подкрепа”


За друго не се сещам. Ако се сещате-давайте, ще го редактираме и поправим, че да приеме усвет форма. И помнете-това не са правила които съм заявил, а просто предложения, чрез които смятам, че нещата се улесняват. Мнения и предложения са “добре дошли”.

(наслагайте въпросните символи на логичен принцип из горния текст, писах го в уърд, та нема как, стана постно...)

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема 04.09.2004нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано27.08.04 00:21



Среща-град София.

Моя милост Пазача, обявява среща на клуб “Адам и Адам”(колко нахално от моя страна, нали?). Срещата ще се проведе на 04 септември 2004. Ден-събота. Относно часа в който да се проведе срещата... Предлагам да е следобед, някъде в по-късните часове. 16-17-18 примерно. Така ако на някой не му хареса мероприятието ще може да си тръгне и ще има време да се приготви да си прекара вечерта както той си знае. Или пък ако се реши срещата да продължи някъде другаде-да има време за... подготовка. Де да знам са как ще се развият нещата.
Все пак има време дотогава. Нещата ще се доуточнят до началото на следващата седмица. Но отсега имайте в предвид съществуването на такава среща(макар и неуточнена за момента), за да си направите плановете, да си помислите, да си прецените.
Водейки се от идеята за “дискретност”, мястото на срещата ще си остане между заявилите участие. Ако всички единодушно заявят, че не им пука-добре, всички детайли ще бъдат обявени в клуба. Аз само предлагам.
Ето начините да се свържете с мен за допълнителна информация и за да заявите желание за участие(за момента няма съорганизатор):
ICQ: 219969136
e-mail: guardian_hearts@abv.bg
furkatata_metla@abv.bg
plodova9salata@yahoo.com

Бележките са ми включени, така, че и чрез тях може.

Ами това е. Вие сте на ход. Както казва капитан Планета: The power is yours! (не, че има връзка, но...)

Посуепис: Ако случайно се чудите защо организирам срещата, ето ви подбудите ми. Зaминавам да уча в друг град, следователно ми се иска да си направя нещо весело преди да отпраша към науката и ужаса на непознатото. Преядох със сладолед. Ентусиазиран съм от русокичурестата си кратунка. Все някой трябва да направи “първата крачка”, що пък да не съм аз? Така и така ако някой много е искал да организира нещо досега-да го е направил(извинявам се ако подобни срещи вече са се състояли). Просто ей така-интересно и забавно ми е. Тига толку.

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема Re: 04.09.2004нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор SamoletМодератор (сини очи)
Публикувано27.08.04 00:33



Аз съгласен. Ще положа усилия в рамките на човешкото да дойда. За мястото не ми пука. Темата ще я ковна временно най-отгоре.

Между другото, струва ми се, че си усложняваш живота с правилата от предния ти постинг. Моето предложенийце е: Който има желание да организира среща, да си пусне една нова тема с предложени дата и час (мястото наистина може да се уточнява на бележки между организатора и заявилите желание за участие). Срещата отминава - темата потъва... живота си тече... иде нова... нещо такова.



Тема Re: Срещи на клуб АиА(демек нашият клуб)нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано27.08.04 01:00



Уууу мноо си написъл. Сега не ми се чете. Абе ние се срещаме и без определени правила, я целенасочено, я случайно... вече половината се знаем що за стока сме



Тема Re: 04.09.2004нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор prinyo ()
Публикувано27.08.04 02:22



Датата е много неподходяща. Точно в началото на трите почивни дни, когато народът хуква нанякъде. Много бих искал, но вероятно няма да успея точно в този ден.



Тема Re: 04.09.2004нови [re: prinyo]  
Автор 3X ()
Публикувано27.08.04 05:17



Забравяте момчета извън България. От САЩ аз знам със сигурност 3-ма, е няма как да дойдем, но весело прекарване и да разкажете с подробности!:-)



Тема Re: Срещи на клуб АиА(демек нашият клуб)нови [re: BBourgas]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано27.08.04 07:19



Дам. То логично по-голямата част от хората тук познават към един-двама други от клуба(кой лично, кой интимно, кой виртуално, кой....... ит.н. ). Ама нали "нема среща, та нема среща" та затуй...
Както казах, онуй не са правила, а един вид "упътвания"(абе нахвърлях си идеите под някакъв вид там, дреме ли ти?). Инак, че съм се олял, това си го знам. Не се славя с остър ум попринцип, пък късно вечер и рано сутрин(ей ма кви г иплещя) да не говорим... Спи ми са та 0 не виждам.
Че са знаем що за стока сме, знаем са. То и без среща някои неща ти стават ясни. Дет вика една позната: "И какво ще правиш ако се появи някой с който си имал................ "вземане-даване"?(света е малък, София още повече) Ми ко? Шъ са черва и шъ гледъм тъпо(туй го умея най-добри). Или па ша са си изпия хапчито дет праи гърч-гърч, че да са измъкна кат мокър конец(я има такъв лаф, я няма).
ОХ, казах ви аз, че ме няма по организирането, ама кой да ме чуе... Ей на-тръснах срещата баш в трите дни почивка.... И са, ко? То ако дойде 1 човек добре, мъ ша стане нещо като среща а аз мразя срещи. Въх, са на фона на целия си акъл, остава да се смени датата от 4 на 11. Ама ако шъ я давам така, направо за по-догодина да обявя една дата? Ай сиктир и акъл... А днес такъв хубав ден.... Напускам работа....... Еххххх.......
Еми айде, то се видя, че някой трябва да помага, нема да стане само с моя гол ентусиазъм(той гол, гол, та чак студено му стана). Мудераторите-хелп!!! Ай нид съмбади...... Молим най-покорно да помогнити.... Трийте там, па аз ша редактирам и ша постна кат хората(шех и сам да редактирам и да се самозатрия, ма ми е изтекло времето........реши човек сепуко да си прави, ма ни мои). Тъй и тъй кат изключим Sam(под въпрос), друг още е нямал време да са навие, така, че щетите са поправими(дано).
Ама и аз...що не го мариновах първо???

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема Re: 04.09.2004нови [re: prinyo]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано27.08.04 07:31



Дам... Както казах по-доле, даживее мойта мисъл(заспала). Ами остава да се смени датата. Аз са примолих учтиву да настане масово трийене, мъ да видим дали нема ма набият.... Да, па другото е 11 септември... Ужасъ, чак са видех. Ами ко да праим. Датата да си остане същата, па кой може, може. Айде то веднъж да се завърти колелото и ще почнете да се срещате, и шъ стани мафия, ша настане чудо невидено....
Сори, че тъй са опитлачих, ама аз нали съм си аляво и русо(макар и не много естествено; аз съм рус по душа и убеждения).
То добре, че има време, та да се доуточни кога и как, щото като за първи път..... То не, че ще стане масово присъствие, мъ....
(абе поне една логична приказка казах ли? или само ги говоря едни??? за мен само ограничен достъп до клуба-след като съм се наспал, през дена, по светло, и само под родителски контрол...)

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема Re: 04.09.2004нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано27.08.04 10:53



Аз намирам идеята за хубава, особено щом има и ентусиасти-организатори;-)

Колкото до датата, засега не мисля да пътувам някъде през 3-те почивни дни (още повече, че като гледам, ще си остана сам вкъщи, което си е приятно събитие:-), малък отдих), но нещо друго ме притеснява лично мен - тогава (на 04.09 вечерта) е първият официален мач на националите по футбол за световните квалификации. Не ми се изпуска:-/ Но... ако се получи добра организация и се отзоват хора за срещата, може и да жертвам мача;-) Ще видим...

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Срещи на клуб АиА(демек нашият клуб) [re: BBourgas]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано27.08.04 11:07



Е, то е ясно, че "правила" е силно казано, но все пак, като ще е нещо организирано, уточнения от тоя род са необходими (както организационни, така и от специфичните съображения за "дискретност", които сигурно са важни за мнозина).
Човекът (Пазача;-)) си е направил труда да помисли за (почти) всичко май и да го синтезира...

Бтв, замислих се аз от коя половина(стока) съм...


Vivre mes differences ou sauver les apparences?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.