Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:16 19.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Защо?нови  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано05.09.04 19:57



Двете теми-Оффтопиците са заключени? Според Сам теми, които не са за клуба, редно ли е да стоят в клуба, или е редно да бъдат заключени? Темата на Приьо, стоя близо седмица отключена, а моята беше заключена 15 минути след като беше пусната.
Има ли основание Приньо да ме обвинява в едноличие, след като изтрих първата му тема, а втората остана незаключена близо седмица и да се заканва в частни разговори, че няма да посещава клуба, след като съм изтрил тема, която няма нищо общо с клуба ? И за едноличие ли става въпрос в клуба, от моя страна или за едноличие от страна на Сам? Защо не всеки има право да си пуска теми, които не са за клуба, или задължително трябва да се познавате лично с модератора, и да му кажете че ще се разсърдите, ако премахне темата ви и повече няма да посещавате клуба, а ако пък модератора пише, еротични разкази под псевдоним във вашата страница, е разрешено?

Редактирано от BBourgas на 05.09.04 20:21.



Тема Re: Защо?нови [re: BBourgas]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано05.09.04 20:33



и Защо Сам си изтри отговора, на моето мнение 2 минути след като го беше пуснал, а покрай него изтри моя отговор на неговото мнение? Не е ли това злоупотреба?

Редактирано от BBourgas на 05.09.04 20:39.



Тема Re: Защо?нови [re: BBourgas]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано05.09.04 20:39



Ще ти отговоря, нямай грижа.

Първата тема - за мобилните, си беше за офтопик, но имаше смисъл. Смисълът обаче се затри от коментари дали е за тук или не. Счетох, че темата е изчерпана с появата на твоята, поради което я заключих.

Твоята заключих, защото си е спам (последното изречение в нея показва и отношението на автора й по въпроса, а то явно съвпада с моето). Но не я изтрих, за да се порадват на развитието ти от модератор към спамер останалите от клуба.

Всеки има право да пуска каквито си иска теми. Не съм аз, който ще каже или направи нещо срещу това. Когато обаче се пускат теми които са явен спам, и са пуснати за да се прави напук, от детски инатлък, не виждам какво друго мога да направя.

Разговорите ви с prinyo са си ваша работа.

И още нещо - ако видя, че съм сгрешил, заключвайки теми, към които има интерес, ще ги отключа. Не се правя на дядо Господ, когато направя грешка я поправям, а не се запъвам като магаре на мост.



Тема Re: Защо?нови [re: Sam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано05.09.04 21:11



Е хайде, защо да е спам?И моята е офтопик, и има смисъл. Дори никой не беше писал в нея. Понятията се размиват. Спам е безмислено повтаряне, както и повтарящи се мнения. Я кой не си е научил урока... Аз не съм си повтарял темата? Ъъъ и от кога дадена тема се изчерпва с поява на друга, което да ти дава право да заключваш и двете? Кажи ми какви са ти аргументите да счетеш, че темата ми е спам?

Последното изречение в моята тема показва ми по въпроса, а то явно НЕ съвпада с твоето, следователно правиш каквото си искаш. А коментарите относно моето развитие можеш да си ги коментираш с Приньо на Кю-то, без да тормозиш хората тук, защото вероятно личното ти мнение относно мен не ги интересува.

А също така защо истри предният си отговор, заедно с моят отговор?

Редактирано от BBourgas на 05.09.04 21:15.



Тема Re: Защо?нови [re: BBourgas]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано05.09.04 21:40



Твоята е офтопик - така е. И освен това има препратка към анализ на петролния пазар в Бг, който няма общо с темата. Последното ти изречение показва намерение да продължиш да пускаш теми за да предизвикаш реакция от моя страна. Предизвика я.

Определението ти за "спам" е вярно, но това е "спам" в тесния смисъл на думата. Като порастнеш (нямам предвид на години. узряването продължава различно при различните хора. някой са зрели на 14, някой се пенсионират зелени), ще разбереш разликата между тесен и широк смисъл. Както и някой други неща.

Ако в тази тема се получат достатъчно (поне няколко мнения), че темата ти е интересна за клуба и трябва да бъде отключена - ще го направя. Ако се получат мнения, че трябва да отключа темата на Принио, ще го направя. Ако пишещите в клуба решат, че не съм постъпил правилно, ще си взема поука. Това трябва да урежда всички. Демокрация.

И последно: Не става въпрос за лично отношение и това ти е ясно, предполагам, но си намерил повод да плачеш. Честито присъединяване към групата на тези, от които ревеше, докато беше модератор.



Тема Re: Защо?нови [re: Sam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано05.09.04 22:01



Сам, факт е че моята беше заключена 15 мин след като е пусната. Факт е, че темата на приньо беше отключена няколко дни. Факт е, че и изтри пъровото мнение си мнение по тази тема, задно с отговора който ти бях написал. Факт е и че няма как да го докажа, тъй като ги изтри. Факт е, че злоупотреби. И двете НЕ са за клуба и ти много добре го знаеш, защото ги заключи. Факт е, че модерираш едно към гьотер, защото не можа да обясниш, защо темата на приньо не е спам, а моята е! Е тва вече ако не е лично отношение здраве му кажи! Честито присъединяване към едноличната групичка на тези, които ще командват парада, докато ти си модератор.



Тема Re: Защо?нови [re: BBourgas]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано05.09.04 22:18



Хубаво - ще продължа още малко да ти отговарям.

фактите по заключването ги обясних. Обясних и че ако пишещите в клуба решат, че темите са за отключване - ще го направя.

Нама нужда да доказваш, че съм изтрил първото си мнение по темата. Така е. Сега следват обяснения защо. Видях, че си пуснал темата "защо". Видях и какво съдържа. А то беше само първото изречение от това, което е в момента. Написах си отговора. Пуснах го. След което видях, че твоето мнение е редактирано и не съдържа само едно изречение, а доста повече. След което си копирах мнението, изтрих старото, което не беше вече отговор на променения ти въпрос, преработих го така, че да отговаря на въпросите ти и го пуснах отново, начисто. Тоест - злоупотреба няма. Променяш въпроса - променям отговора. Изтрил съм своето мнение, а не твоето. Ако си отговорил на мнение, което е било неадекватно с оглед на променения от теб въпрос, аз какво съм виновен?

Темата на Приньо не е спам, защото е смислена. Твоята не е смислена и прикаченият с бели конци линк не я прави смислена (това е субективна преценка, а не лично отношение, прави разлика!). И ти и аз и всички виждат че е пусната за да се размъти водата. Което я прави вредна за форума. Да не говорим, че линкът който си пуснал може да се приеме като не много скрита реклама на някои от петролните компании в България. Заглавието гласи "Бойкот", а статията в линка рекламира...

Не командвам парад, а се съобразявам с мненията и желанията на членовете на клуба. И съм открит към всякакви промени. Това е. Както вече казах, ще се съобразя с мнението на останалите от клуба.

Редактирано от Sam на 05.09.04 22:59.



Тема според мен защото не става за модераторнови [re: BBourgas]  
Автор Cyпep Mapиo ® ()
Публикувано05.09.04 23:39



Гони лични интереси тези на жена му например...
Или това да се заяжда с тебе



Тема Не е СПАМ а Много Добра тема!Ти допитали се до наснови [re: Sam]  
Автор Cyпep Mapиo ® ()
Публикувано05.09.04 23:42



НЕ! как така изведнъж реши че е спам?!
значи на ББургас му прави чест че подаде оставка - знаеш защо...
а от тебе все още не сме видяли НИЩО!



Тема казала акробатката и направила циганско колелонови [re: eлия]  
Автор Cyпep Mapиo ® ()
Публикувано05.09.04 23:43



Или май добре си спомням кой наричаше ШУТ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.