Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:17 10.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема въпреки всичко аз не виждам причина да триеш инови [re: Sam]  
Автор Cyпep Mapиo ® ()
Публикувано05.09.04 23:47



заключваш теми...
Много ти порасна работата, но се показваш като много некоректен Модератор... Именно за това мисля че трябва да се оттеглиш!



Тема Re: Защо?нови [re: BBourgas]  
Автор Abes Exodus (n/a)
Публикувано06.09.04 01:40



Ко съ драчите пак беее

Нищо ново, което да не сте виждали досега, казал той на слепците загасяйки лампата...


Тема Re: Защо?нови [re: BBourgas]  
Автор 3X ()
Публикувано06.09.04 02:34



Ехххххххх, душа, да си беше стоял модератор, нямаше да ти дойде това на главата, тогава ти колеше, ти бесеше - над тебе само небе, а сега има да гризкаш дръвцето. Кой дявол те накара да си подадеш оставката? Нито Никам ти я искаше, нито Супер Марио, нито някой друг....
Оставам с впечатление че отношенията между нашите модератори съвсем не са били сърдечни. Както и да е.....цирка започна, какво ли още имат да видят очите ни?



Тема Re: Защо?нови [re: jaytee]  
Автор Spark82 (непознат )
Публикувано06.09.04 10:20



Аз съм от новите потребители и това, което виждам тук направо ме хвърли в джаза (не съм чел дългите писания, 6тото ме мързи) :), но сега се зачудих какво правя тук - защо във форума се карат яко народ.....преставям си как ли ще потече днешната среща. Този разговор ме кара едва ли не да се радвам, че не мога да дойда. Вместо да се поддържаме се правим на луди и то заради някакъв скапан Интернет, куде отидоха човешките отношения, само не се поддържаме, а искаме другите да ни приемат.....no comment anymore......



Тема Re: Защо?нови [re: BBourgas]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.09.04 12:34



Не мога да повярвам, че тов си го писал ти...
В правилата пише за теми, които не са за клуба, което е различно от теми, които "не са по темата".
Не виждам смисъл от повече заяждане.



Тема Re: Защо?нови [re: Spark82]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано07.09.04 14:51



В отговор на:

Аз съм от новите потребители и това, което виждам тук направо ме хвърли в джаза (не съм чел дългите писания, 6тото ме мързи) :), но сега се зачудих какво правя тук - защо във форума се карат яко народ.....преставям си как ли ще потече днешната среща. Този разговор ме кара едва ли не да се радвам, че не мога да дойда.


неправилно заключение си вадиш - срещата беше много приятелска, един спор нямаше, без малко да ми доскучае. освен ако всички не сме били членове на "едноличната групичка" (хареса ми тоя лаф!) или не сме имали нещо в устата...



Тема Re: Защо?нови [re: BBourgas]  
Автор Some-Boy ()
Публикувано07.09.04 19:49



миличък, ти защо не ми каза кога ще се пробваме??? а?





Тема Re: Защо?нови [re: Some-Boy]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано07.09.04 20:28



Щото в чата ми каза, че имам проблеми със сексуалността, апък аз със мними психоаналитици избягвам да си имам работа!



Тема Re: Защо?нови [re: BBourgas]  
Автор SomeBBB (the best juice)
Публикувано07.09.04 21:03



ще си намериме работа ние с тебе

do NOT worry sweety!



Тема Re: Защо?нови [re: SomeBBB]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано07.09.04 21:06



работата ми с теб може да се изразява само до това, да си чеша пръстите покрай, теб във форума...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.