Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:31 25.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хей, въпрос, сериозен  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано29.08.04 22:46



Има ли някакъв начин, някакъв знак, с който да удостовериш в гей заведение, че си отишъл да се забавляваш, че не търсиш никаква заигравка? Нещо като венчалната халка, която обаче не се приема сериозно, така че не важи

Има ли начин да кажеш без думи "имам си сериозен партньор, не ми се общува, не търся секс, със сигурност ще си тръгна сам", такива неща? Обичам да си правя кефа, да се веселя и да танцувам, но наистина не съм обект...



Тема Re: Хей, въпрос, сериозеннови [re: tchupakabra]  
Автор лaфчeтo (лафофски)
Публикувано29.08.04 23:07



Амииии, облечи си фанелка с лика на Азис или Евгени Минчев и гаранция ти давам, никой няма да те пипне и с пръсче



Тема Re: Хей, въпрос, сериозеннови [re: tchupakabra]  
Автор SamoletМодератор (сини очи)
Публикувано29.08.04 23:48



Нямам идея. При мен е достатъчен само погледът ми...



Тема Re: Хей, въпрос, сериозеннови [re: tchupakabra]  
Автор Hopтттчe (blue screen)
Публикувано30.08.04 01:47



Боя се че няма :-))))

Но от друга страна е много просто. Като не реагираш както му се иска на 2-3 опита да ти се натресе, той сам се отказва. Не е нужно да бъдеш груб дори. Някои дори доста се объркват, когато се държиш нормално с тях. Е, предполага се че клиничните случаи са рядкост...



Тема Re: Хей, въпрос, сериозеннови [re: лaфчeтo]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано30.08.04 21:02



Ее, това е екстремно А до заведението как ще стигна, с шлифер ли



Тема Re: Хей, въпрос, сериозеннови [re: Samolet]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано30.08.04 21:03



Ама аз не искам да гледам лошо, пък не мога да измисля как иначе да изразя нещата, които написах, само с поглед...



Тема Re: Хей, въпрос, сериозеннови [re: Hopтттчe]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано30.08.04 21:07



Да, това е ясно, но като цяло натрисанията не са ми проблем... По-скоро ми се искаше да науча как да изразя себе си веднъж и завинаги Надявах се на някакви тайни хватки, скрити знаци, алена кърпичка в джобчето, синьо мънисто на врата, абе не знам и аз какво точно Е, като няма - няма



Тема Re: Хей, въпрос, сериозеннови [re: tchupakabra]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано30.08.04 21:44



Взаимствайки идеята от един друг постинг, като последна отчаяна мярка пробвай с предупредителни табелки. Надписи от типа :"Ни ма пипай!", "Не се хабете!", "Заето!" и т.н., освен осведомителна функция, биха могли да внесат и оригинална нотка в тоалетът ти(нужна е само малко креативност). Пимерно един голям, червен STOP, като цветен акцент би подобрил стайлингът ти и би послужил като удачно предупреждение.


Всъшност, напълно сериозно, помня, че съм чел нещо за подобни знаци за обвързаност, но предполагам в предвид е бил клубният гей живот по света, но не и у нас. За съжаление спомените ми за символите са твърде мътни и би било пълна глупост да си измислям сега, при положение, че не съм сигурен дали еди-кое-си беше така, или не. Пък и модата се мени-това което е било преди 4 години, примерно, днес може и да не се помни. Тъй де.

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема Re: Хей, въпрос, сериозеннови [re: tchupakabra]  
Автор redsuzi ( новак)
Публикувано31.08.04 01:26



Драги,никой,абсолютно никой няма да ти досажда,ако не даваш повод.
Ти си причината да ти досаждат.Ако се държиш като,виж те ми,
какво може да очакваш.
И съм сигурен,това ти държание,в заведенията кадето посещаваш, е курвенско.
въпреки,че на сериозно задаваш въпроса,това е истината.



Тема Re: Хей, въпрос, сериозеннови [re: tchupakabra]  
Автор redsuzi ( новак)
Публикувано31.08.04 02:32



И още нещо,
вид потребител-кофти,това си ти,сам си си го писъл.
Явно си кофти човек,как мислиш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.