Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:43 27.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Обрязан или не - каква е разликата?  
Автор kyrsant (непознат)
Публикувано22.08.04 15:49



Май никой не е питал подобно нещо (или ако е то аз не съм го видял) . Въпроса ми е следния - има ли разлика в това дали ще правиш секс с обрязано момче или с необрязано . Различни ли са усещанията (става дума за пасивния - ако някой не е разбрал) . Питам Ви за това тъй като до момента съм бил само с необрязани а както виждам все повече момчета (дали по собствено желание , религия или др) лягат под ножа за тази операция .



Тема Re: Обрязан или не - каква е разликата?нови [re: kyrsant]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано22.08.04 16:02



Преди сме си говорили за това с познати. Незнам до колко е вярно това. Според тях разликата била в продължителността на секса. При обрязаните главичката на пениса ставала, с течение на времето по-нечувствителна и свършвали по-бавно. Въпрос на предпочитания, колко дълго искаш да продължи акта...



Тема Re: Обрязан или не - каква е разликата?нови [re: BBourgas]  
Автор Meчkaдapя (aka Jockey)
Публикувано22.08.04 16:38



Даа, има голяма разлика в продължителността на акта. Казвам го като човек с опит. Но не смятам, че да те лашкат 40 минути е някакъв плюс. На мен лично ми писва.
Но рязаните много ми допадат на външен вид.

...don't you want somebody to love... don't you need somebody to love


Тема Re: Обрязан или не - каква е разликата?нови [re: kyrsant]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано22.08.04 17:44



кожата на главичката загрубява (малко като шия на костенурка или кожата на ръката около кокалчетата :)) и става по-нечувстивтелна (все едно са с вече с презерватив, предполагам... но не без предпазната му функция)



Тема Re: Обрязан или не - каква е разликата?нови [re: kyrsant]  
Автор prinyo ()
Публикувано22.08.04 19:26



Много е странно усещането да се прави чикия на обрязан. Постояно се шашкам че го боли, щото си представям, че ме мен би ме боляло така...



Тема Re: Обрязан или не - каква е разликата?нови [re: kyrsant]  
Автор Taнrpa (непознат )
Публикувано22.08.04 23:24



Абе хора, обрязванете се прави от хигиенична гледна точка. Това за продължителността са пълни глупости



Тема Re: Обрязан или не - каква е разликата?нови [re: Taнrpa]  
Автор лaфчeтo (лафофски)
Публикувано22.08.04 23:26



Ще си позволя малко нецензурен език Все в гъз пък дали е с обрязан или не....



Тема Re: Обрязан или не - каква е разликата?нови [re: Taнrpa]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано22.08.04 23:55



абе не е много така. Попитай 2-3 ма обрязани на по 30-35 да ти споделят впечатленията си



Тема Re: Обрязан или не - каква е разликата?нови [re: BBourgas]  
Автор 3X ()
Публикувано23.08.04 01:03



Обрязването се извършва по няколко причини:
1 по лекарско предписание, когато момчето има фимоза
2 по религиозни - араби и евреи
3 за поддържане на по-добра хигиена, смятам че това е причината поради която по-голямата част от американците са обрязани
Сега по отношение на "свършването" не мисля че обрязването играе съществена роля, ако някой ти харесва страшно много, може да свършиш много бързо, независимо дали си обрязан или не



Тема Re: Обрязан или не - каква е разликата?нови [re: jaytee]  
Автор лaфчeтo (лафофски)
Публикувано23.08.04 10:25



Според мен, този който е пуснал темата е най-лесно да си отговори на въпроса като...се обреже И 1000000 отговори да получи, пак няма да намери отговор на въпроса си. Така че.....клъц



Тема Re: Обрязан или не - каква е разликата?нови [re: prinyo]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано23.08.04 11:20



aaaa da, zabravih da spomena - ryazanite blqskat chekiya sqs smazka... bilo to losion, slyunka ili kvoto tam... ne moje "na suho"!



Тема Re: Обрязан или не - каква е разликата?нови [re: лaфчeтo]  
Автор prinyo ()
Публикувано23.08.04 11:48



То хубаво, ама няма undo...



Тема Re: Обрязан или не - каква е разликата?нови [re: uncool]  
Автор prinyo ()
Публикувано23.08.04 11:50



Някои да, но някои не. Имало е случаи в които са ми настръхвали косите като съм виждал какво става "на сухо". Явно при липса на кожичка чувствителността рязко спада (при някои повече, при други по-малко).



Тема Re: Обрязан или не - каква е разликата?нови [re: jaytee]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано23.08.04 18:56



Душ веднъж в седмицата е достатъчен за хигиената на необрязан мъж.


Въх.... Аз на това му викам причина за феномена "сирене", може би най-гнусното нещо на което можеш да попаднеш "там долу".

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема Re: Обрязан или не - каква е разликата?нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор brian24 (Кабадалията)
Публикувано23.08.04 19:10



Когато обрязването е извършено от опитен хирург и когато пенисът сам по себе си е красив, крайният резултат е наистина много впечатляващ.
Но има и много случаи, в които обрязването оставя много грозни белези.
А относно удължаването на момента преди изпразването - може да се поспори. Това си е строго индивидуално. Аз съм бил с обрязано момче, което се празнеше буквално на първата минута.

Оргазмът се ражда в горната глава, не в долната


А относно хигиената - няма спор, при обрязаните няма да намериш "сиренце".

Ще оцелее ли човечеството?


Тема Re: Обрязан или не - каква е разликата?нови [re: jaytee]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано23.08.04 20:54



Правени са изследвания в две племена съседно живеещи някъде из южна африка като единствената разлика между тях е че в едното се обрязват. Излиза че заразяемостта със СПИН е много по-ниска сред обрязаните. Което е до някъде логично като се има предвид че кожата става по-груба, и съответно по-неподатлива на всякакъв вид въздействия. Не знам дали това спада точно към раздел хигиена, но ...

Life has lots of twists and turns. Don't get too comfortable.


Тема Re: Обрязан или не - каква е разликата?нови [re: brian24]  
Автор Mustang (navitak)
Публикувано23.08.04 21:55



Така е. Един от мойте ex си направи операцията на "стари години" (беше на 22) и дълго време съжаляваше. Направи го за себе си, беше убеден че ще му е по-хубав така. Аз бях с него по време и в периода след операцията и беше голяма мизерия. То беше едно страдание, ужас. Дълго време ходи с шевове което не беше много атрактивна гледка (гарантирам!). Дори самия хирург преди операцията го увещаваше да се откаже, но той, твърдоглавеца, не и не! Та ако някой си е наумил да го прави ей-така (без препорака на лекар и по здравословни причини) да си помисли пак. Аз лично намирам кожичката за преимущество както при споделени така и при индивидуални сексулани актове

I've got the moves baby, you got the motion


Тема Re: Обрязан или не - каква е разликата?нови [re: jaytee]  
Автор boian (непознат )
Публикувано24.08.04 03:02



samo vednuzh v sedmicata? A prez ostanalite dni? Lichno az se kypya wseki den.

Drug e vyprosa, che za poddurzhane na higienata na penisa, ne e neobhodimo da se vzema dush.



Тема Re: Обрязан или не - каква е разликата?нови [re: uncool]  
Автор 3X ()
Публикувано24.08.04 03:58



Аз съм обрязан, операцията беше нещо ужасно, страшно болеше, сигурно са ме правили с местна упойка или направо без упойка. В такива случаи би трябвало да се постави упойка в гръбначния стълб, тогава от кръста надолу нищо не усещаш. Чудя се дали да навлизам в подробности, но нека да ви разкажа. Сложиха ме на масата и сестрата вика "Дърпай кожичката надолу" аз дръпнах, но явно не достатачно добре, защото тя се зае с тази задача, дръпна рязко и сигурно ме е разпрала, защото болеше непоносимо, после ме заляха със спирт, това беше вече върха на кошмара- хем боли, хем пари. За около 20 минути ме обрязаха и ме пуснаха да си ходя до стаята. Оказа се че при шиенето са прищипали някаква вена и оттам кървеше, трябваше да ме слагат отново на масата. 2 седмици лежах в болницата за едно обрязване!
Уверявам те ънкуул, че чикия става и без смазка, може просто да не докосваш главичката!:-)
Но въпросът беше дали пасивният усеща разликата между обрязан и необрязан. Не мисля че усеща нещо дори когато секса се прави без презерватив- нещо крайно непрепоръчително!



Тема Re: как да отобрежем обрязаннови [re: prinyo]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано24.08.04 13:47



всъщност има "ънду" под някаква форма:
http://www.cirp.org/pages/restore.html
(прочие, интересен сайт с картинки)

Редактирано от uncool на 24.08.04 13:48.



Тема za fimozataнови [re: 3X]  
Автор gay_i (непознат )
Публикувано25.08.04 09:18



Аз пък да ви кажа за фимозата. Преди години когато започнах сексуалния си живот разбрах че имам фимоза. Не можех да си заголвам главичка , или ако я заголих ме болеше. Почнах да търся информация по форуми - затова как става обрязването. Но попаднах на един постинг където момче беше споделило своя опит.

Той е имал същия проблем и една опитна жена го е оправила
Значи заголвасе главичката и се оставя така. Боли първите 4-5 дни и започва лека поле болката да отминава. Трябва да се носи чисто бельо за да не се получи замълрсяване и евентулна инфекция.

И така сега ми е гот да си ходя винати с оголена главичка
Добре че тогава не подложих на скалпела.



Тема Re: za fimozataнови [re: gay_i]  
Автор Hopтттчe (blue screen)
Публикувано25.08.04 13:33



Мдам :-( Аз имам двама познати с фимоза.

В единия случай майка му е обърнала внимание на това още като бил сравнително малък. Завела го е на лекар и са мъ направили частично обрязване -- не знам какво точно значи това.

В другия случай човекът беше прехвърлил 30-те, имаше вече над 10-15 години притеснен полов живот в страх да предприеме нещо по въпроса.



Тема eee, kak ne vidiah tazi tema po-ranoнови [re: boian]  
Автор krasi_mir (непознат )
Публикувано31.08.04 17:38



vsichi mislite, che e po-higienichno - e tova e sporen vapros: higiena na koia - tova che glavichkata ne se sparva ot nisto da ne bi da znachi, che e v izolator?!?!
Az lichno nikoga ne sam go pravil s obriazan........predlojeniia?



Тема Re: eee, kak ne vidiah tazi tema po-ranoнови [re: krasi_mir]  
Автор redsuzi ( новак)
Публикувано31.08.04 18:15



От моя опит,от мойта дългогодишна практика,няма никаква разлика.
Зависи много от настроението,и колко много ти се иска.
По някога и кинкалерията ти се вижда огромна!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.