Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 20.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Разкажете за вашия първи път  
Автор лaфчeтo (лафофски)
Публикувано21.08.04 16:08



Темата "За първи път", в която всички говорят за т.нар новаци с голям опренебрежение ме подтикна да пусна тази Я всеки да разкаже за неговия първи път, без фантазии и преразкази на филми, моля

Редактирано от лaфчeтo на 21.08.04 16:09.



Тема Re: Разкажете за вашия първи пътнови [re: лaфчeтo]  
Автор Hopтттчe (blue screen)
Публикувано21.08.04 18:53



Категорично не съм съгласен, че "всички" говорят с пренебрежение към "новаците" :-)



Тема Re: Разкажете за вашия първи пътнови [re: лaфчeтo]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано22.08.04 12:31



ти първи път имаш ли, що не разкажеш?



Тема Re: Разкажете за вашия първи пътнови [re: лaфчeтo]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано22.08.04 15:04



Лелееее. Пак. Тая тема приспада към "вечните" теми, които някой ще през 2 месеца си пуска профилактично, ей така за затвържадаване. Очаквайте скоро, размерът има ли значение



Тема Re: Разкажете за вашия първи пътнови [re: BBourgas]  
Автор лaфчeтo (лафофски)
Публикувано22.08.04 23:22



Опа, аз понеже не съм от най-редовните посетители тука....веднага си посипвам главата с пепел и се извинявам са преповтарянето на темите. И аз съм бил модератор едно време в един друг форум и знам колко е дразнещо повтарянето на едни и същи теми.....аз бях в "поп фолк" форум и през ден ми сравняваха Гергана с Деси Слава Модераторите могат да изтрият темата



Тема Re: Разкажете за вашия първи пътнови [re: лaфчeтo]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано22.08.04 23:49



Не глупости, няма проблеми, прощаваме ти нали си тук отскоро, после ще се реваншираш по някакъв друг начин. Шегувам се



Тема Re: Разкажете за вашия първи пътнови [re: лaфчeтo]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано23.08.04 11:44



ти щом си бил чебуратор в "поп-фолк", значи сефтето ти ще да е било в "why not"! що не разправиш?




Тема Re: Разкажете за вашия първи пътнови [re: uncool]  
Автор лaфчeтo (лафофски)
Публикувано23.08.04 15:10



Аа не....лапичката ми не е стъпвала там Веднъж се прежалих и отидох в "Джордж" с компания....умрях от скука и от тогава не съм ходил по заведения.....не че някой замита за мене там А и вече остарях...като бях на 15 ми се ходеше....сега с тея 18....старост нерадост



Тема Re: Разкажете за вашия първи пътнови [re: jaytee]  
Автор Hopтттчe (blue screen)
Публикувано23.08.04 17:00



Мисля че 18.

Преди няколко години имаше инцидент в една дискотека, май "Индиго" се казваше, при който загинаха младежи, понеже тълпата при влизане ги беше смачкала и задушила. Тогава плъзнаха много проверки и се появиха забрани. Мисля че някъде тогава се появи и забрана за присъствие на непълнолетни в интернет-клубове след 22:00.

Оттогава мина доста време обаче...



Тема Re: Разкажете за вашия първи пътнови [re: jaytee]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано23.08.04 19:17



Хубаво е да си завършил трета група на детската градина, но и да не си, пак нямаш проблем.
И на теория и на практика просто няма значение на колко години си. Начини да влезеш винаги има. По-вероятно е да не те пуснат в заведението заради маратонките ти, примерно, отколкото за това, че си на 14, отново примерно.

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.