Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:07 11.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Няколко въпроса от жена  
Автор speranza (svobodna)
Публикувано20.08.04 11:30



Здравейте,
Бих искала да ви задам няколко въпроса, които на мен лично са ми много интересни.

Има ли определена възраст, в която става ясно, че ви привличат мъже, а не жени?
Много ли е трудно да се сподели това със семейството?
Притеснявате ли се от реакцията на хората когато за пръв път разберат?
Не ви ли се случва понякога да ви привлекат и жени и обърква ли ви това?
Мислите ли, че има хора, които само се кичат с названието "гей", без да са и защо?

Reshi da bude shtastliv.Samo che dokato reshavashe padna prez prozoreza...


Тема Re: Няколко въпроса от женанови [re: speranza]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано20.08.04 12:46



> Здравейте,
> Бих искала да ви задам няколко въпроса,
> които на мен лично са ми много интересни.

> Има ли определена възраст, в която става ясно,
> че ви привличат мъже, а не жени?

не знам. мисля, че варира, а и някой хора се "излюпват" късно, след 30-те.

> Много ли е трудно да се сподели това със семейството?

така си мисля. аз още не съм. приятел на 37г накрая сподели с майка си и тя половин година не искаше и да чуе за него.

> Притеснявате ли се от реакцията на хората когато за пръв път разберат?

разбира се. за да ти създам усещането за обществено мнение, представи си, че си "преспала" с брат си или първия си братовчед. притеснява ли те мисълта, че други може да научат?

> Не ви ли се случва понякога да ви привлекат и жени и обърква ли ви това?

на мен ми се случва. ами не, не ме обърква. мъж, жена... все пак за хора говорим, какъв е проблемът?

> Мислите ли, че има хора, които само се кичат с названието "гей",
> без да са и защо?

точно да се кичат... може би да оставят другите да се чудят дали не обръщат резбата чат-пат, за по-интересно... за да ги "говорят" повече?



Тема Re: Няколко въпроса от женанови [re: speranza]  
Автор prinyo ()
Публикувано20.08.04 13:12



Мине се не мине и току някой започне да задава подобни въпроси.
Преди някой друг да тръгне да ти отговаря, моля отговори в този форум на следните въпроси :


Благодаря предварително!




Тема Re: Няколко въпроса от женанови [re: uncool]  
Автор prinyo ()
Публикувано20.08.04 13:15



Не ми се вярва, че има хора, които разбират това на 30 години. Тогава може би го признават, но това става ясно още в ранния пубертет, мисля.



Тема Re: Няколко въпроса от женанови [re: prinyo]  
Автор speranza (svobodna)
Публикувано20.08.04 13:32



Защо, притесняват ли те въпросите? Или ги смяташ за трърде елементарни? Ако не ти се отговаря- никой не те кара, но защо пък другите да не го правят?

Reshi da bude shtastliv.Samo che dokato reshavashe padna prez prozoreza...


Тема Re: Няколко въпроса от женанови [re: speranza]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано20.08.04 13:37



аз отговорих, защото смятам, че не бива да се чувстваме неудобно да объждаме тези неща... пък и високомерното мълчание надали води до разбиране от другите :)



Тема Re: Няколко въпроса от женанови [re: prinyo]  
Автор speranza (svobodna)
Публикувано20.08.04 13:40



... И..разгледах сайта, който ми препоръчваш. Не желая да обидя никого, но истината е, че да си хетеросексуален се възприема за нормално и така ще е и трябва да е докато свят светува. Мисля, че това, което прочетох в твоя сайт е написано от хора, които смятат, че другите ги третират различно и не възприемат въпроси като моите като интерес, а като обида.

Reshi da bude shtastliv.Samo che dokato reshavashe padna prez prozoreza...


Тема Re: Няколко въпроса от женанови [re: speranza]  
Автор prinyo ()
Публикувано20.08.04 13:42



Не знам дали видя линка или не. Пуснах го с цел да демонстрирам колко са нелепи подобни въпроси. Със същия успех мога да пусна анкета в Адам и Ева към мъжете - От кога решихте, че харесвате руси жени?
Разбира се, че всеки,койтореши може да отговаря.Всеки,който се чувства различен от нормалните хора и му харесва да бъде разглеждан като лабораторен екземпляр.



Тема Re: Няколко въпроса от женанови [re: prinyo]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано20.08.04 13:42



под "излюпват" имах предвид първи практически опити...

но не мисля, че е невъзможно и някой да "разбере" за интересите си чак след юношеска възраст. табутата и забраните са способи да подтиснат не само поведението, но и мисленето. абе всъщност, не се ли сещаш за случаи, когато нечие поведение подсказва (за да не крещи ), че резбата му е обратна на часовниковата стрелка, обаче въпросният отрича и твърди че е съвсем ортодоксален сексуално?



Тема Re: Няколко въпроса от жена [re: uncool]  
Автор speranza (svobodna)
Публикувано20.08.04 13:43



Благодаря, че отговори uncool. Аз смятам, че обидата от подобни въпроси по-скоро е чувство за малоценност.

Reshi da bude shtastliv.Samo che dokato reshavashe padna prez prozoreza...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.