Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:31 23.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Липсват ли ви приятели?  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано11.08.04 23:10



Липсват ли ви забавления? На мен да. Днес в Бургас говорих с мои познати по този въпрос и те са на същото мнение. Омръзна ми от ходене по разни дискотеки, често наречени Микс Клубове, където в повечето време е празно, а в останалото ходят групички редовни клиенти които гледат останалите на кръв и урина. Омръзна ми и от висенето в нет-а, едно от основните места за запознаства м/у себеподобни. Правя уточнение-за запознанство, а не за търсене на сексуални партньори. Губи се сякаш живата връзка и ако някой твой познат не те запознае с друг такъв, просто нямаш шанс да срещнеш приятели.

С умиление си спомням купона по случай втори февруари, който организирахме близо до Бургас в една хижа, където си всички си прекарахме чудесно, запознах се с нови хора и най-важното никой не преспа с някой, не защото нямаше възможност, а защото бяхме там да се забавляваме и да си прекараме добре. Е вероятно след това може да са се получили разни сближавания Имаше хора от бс, околностите, вн и шумен, дори 4 лесб момичета и дори 2 хетеросексуални момчета. Общо 18 човека, наистина си прекарахме чудесно без никакви конфронтации. Дори няколко пъти си ходихме на гости след това

Мисля, че в това отношение сме много зле. Имаме нужда от подобен род "мероприятия", от нуждата да се запознаваме с нови и нови хора. Онзи ден гледах една касета и снимки от частно гей парти в Ибиса от юни, насълзиха ми се очите честно ви казвам, мноо тъпо ми стана. Имаше поне 60 човека и всичките се забавляваха. Човека, който е бил там ми разказа, че имало страшно много хора от различни националности. Имаше част, в която си избираха Царица, разни мини конскурчета и темп подобни щуротии. Следваше коментар-това не е парадокс, там много хора често си организират такива партита.

Защо и ние да не си организираме? Примерно в моето село, което се намира напълно на неутрална територия в северна Б-я, м/у Търговище и В.Търново, в което са останали 30 човека на кръст, дострояваме къща. След като бъде завършена смятам да организирам подобно нещо. Е няма да е с басейн, няма д аима в всяка стая плазмени телевизори и климатик,както в Ибиса, но вярвам че не това е важното в случая. И подяволите да не се казвам Христо ако не го направя отново!!!



Тема Re: Липсват ли ви приятели?нови [re: BBourgas]  
Автор Meчkaдapя (aka Jockey)
Публикувано12.08.04 01:02



Ицо, май не е нужно да ти казвам че вече имаш двама сигурни участника в партито. Казвай кога ще е готова къщата и да идваме да я освещаваме.
Пък ако в селото наистина са останали 30 души, значи дори ще можем за една нощ да се почувстваме "мнозинство"

...don't you want somebody to love... don't you need somebody to love


Тема Раннонощтни размислинови [re: BBourgas]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано12.08.04 01:27



Ще се постарая да огранича това което ще кажа(напиша) в рамките на моята личност.

Липсват ли ви приятели?
На теория да. На практика, не съвсем. Липсва ми този, специалния, най-добър приятел. Имам си малко приятели, ама си ги бива. Което обаче не значи, че не мога без тях, колкото и грубо да звучи. Съдейки по миналото си и миналите си отношения, приятелите идват и си заминават. Не всички разбира се, но все пак. По отношение на самия мен съм си изградил логика. Съществува период на привличане. Абсолютно в никакъв случай физическо/сексуално. По-скоро нтерес към личност, характер, начин на мислене. После идва момента на опознаването. А после момента в който се губи интереса. И момента в който на мен ми писва аз да съм страната полагаща усилия за поддържане на контакт, тоест аз да крепя предполагаемото, и всъшност несъществуващо, приятелство. С изключения, които се броят на пръстите на едната ми ръка, всичките ми запознанства с мъже/момчета, като изключим хетеросексуалните такива, преминават през тези етапи. Предполагам ,че и тези познанства-изключения, ще стигнат до етапа на загуба на интерес и на писването от моя страна, просто им отнема малко повече време от обиновенно.

Липсват ли ви забавления?
Предимно да. В смисъл мога да си седя и 24/7 с анимето, книгите, филмите/телевизията, музиката, ама от време на време ме обхваща жажда за социализиране и разни подобни и други пориви, които се старая да потуша навреме. Инак, както може би е станало ясно, страдам от липсата на социален живот, който от своя страна се асоциира с думи като “забавление”, “пълноценен живот”, “радост” и други тем подобни.

Омръзнало ти ходенето по тематични(или уж такива) дискотеки/клубове?
Присъедини се към братството на тези които не ходят по таквиз места, и то без ясно обоснована причина да не ходят на същите тез места.

Омръзнало ти е от кибиченето в нета(клубове, сайтове за запознанства, чатове)?
Вземи си отпуск, и виж как ще ти се сторят нещата след месец, два, три, две години и половина.

С умиление си спомням наивните ми идеи за организиране на гей пикник. Абсолютната и непоколебима увереност, че такова чудо ша стане. И най-вече пълната липса на отзвук. Да ама после аз бойкотирах всекъв вид срещи и си го върнах тъпкано. Хъ хъ хъ хъ хъ. Имам си един спомен от миналото, за една чат стая. Май прекалено много го идеализирам, ама все нещо положително трябва да е имало там нейде в онлайн биографията, та така. Усвет хора се бяха събрали, чудничко си беше. Даже и срещи се организираха. Е аз не съм ходил, но така или иначе познавах някои лично.

Че сме много зле-много зле сме. Кажи нещо ново. То е ясно, че събере ли се веднъж народа, има ли манджа и обилно количество алкохол за нуждаещите се, веселото не мърда, дори и да е .... където и да е мероприятието. Номера е да се събере народа. Дето има една приказка-българите сме индивидуалисти опре ли до споделяне, и стадо в останалите случаи. Тя и мойта работа една-само акъл да давам ама... Нищо не пречи да се отвори една тема, в която всяка седмица или когато дойде, да се обявява среща еди къде си, еди кога си, и кой е главния организатор(или организатори). Ако има и цел на събирането-още един вариант. Оттам нататък желаещите да заявяват желанието си за присъстване на бележка, мейл, кю и нещата се доуточняват. Сложно е, занимавка е. Но в ниакъв случай не е абсурдно и непостижимо. Дори аз, с нулевите организаторски заложби и пълната некомпетентност при организиране на подобен тип мероприятия(с малки изключения) бих спретнал едно таквоз. Само дето ми е още присърце тоталния неуспех на идеята ми за гей пикник от едно време. Ситуацията е и такава. На мен лично не ми пука/дреме/трака/вее да се вясна на пилоните в даден час и да се висна там. Оттам нататък обаче, идва срама и притеснението на някои други да се донесат самите те. Добре, ще се появя аз. Ще дойдат още двама, трима, кой заради желанието да забърше нещо, кой от искренно желание да се запознае с другите, кой от ей така, кой от позицията на новак. Обаче мнозина ще минат отстрани, ще видят групичка(мънинка) индивиди(младежи/мъже, което не изключва присъствието и на дами при желание от тяхна страна), които може би биха били опредлени като “подозрителни” и “такива”, и ще направят една заобиколка и бегом щом се отдалечат достатъчно. То не пречи и в 3 сутринта да е срещата, в дън гори тилилейски, и всичкида са маскирани и с маски на лицата, да разговаряме само с жестове и да имаме поне три плана за незабавна евакуация подръка, ама айде сега.....

Нещо съвсем изгубих нишката на мислите си, затуй толкоз изказвания засега. Нощта е все още млада, тепърва поводи за излагация-колкото ми душа иска.

Посуепис: Май се падаме съселяни. Макар мойто да е град. Все пак там е, в тоз район. Ама нещо много утрален ми се види района. Лични впечатления все пак. Но както бях казал веднъж-предубежденията извън София ми се струват по-инак, по-безобидни. Ако пък си имал предвид неутрално като територия в географски аспект(малко среда се пада откъм София-море)-мое недосхващане.

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема Re: Раннонощтни размислинови [re: Guardian_Hearts]  
Автор SamoletМодератор (сини очи)
Публикувано12.08.04 23:58



Съгласен. Браво! Ако мога, ще го направя... абе... ще опитам поне!

(каквото съм опитвал да направя, все е ставало)...

((трудно ми е да почна, само))



Тема Re: Липсват ли ви приятели?нови [re: Meчkaдapя]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано13.08.04 12:31



Страхотна идея!!! Ама защо да чакаме да достроява къщата Ицо :-))) Малко ли къщя има из София и страната?! Истината е, че ако решим да се забавляваме го можем, повярвайте ми! Гледал съм как се забавляват разни там американци и тем подобни, нащо си е по-хубаво, само че така сме си вирнали носовете, че както казва Ицо искаме плазмени телевизори, кетъринг и други такива, за да ни е весело.....е не всички де....Е, без секс май няма да мине, поне аз така си мисля, ама и да има и да нема все ми е едно на мене...



Тема Re: Липсват ли ви приятели?нови [re: BBourgas]  
Автор Spark82 (непознат )
Публикувано16.08.04 10:39



Въпросче - надявам се няма да има възрастови ограничения :):):)
Ако има такова парти, аз и приятеля ми (може и без него) сме на линия, разбира се, ако ни поканите . На по 21 години сме - та за тожа питам за ограниченията - да не ни смтнат за прекалено малки :):):)
Чакам с нетърпение някое такова парти :)



Тема Re: Липсват ли ви приятели?нови [re: Spark82]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано16.08.04 12:51



Само за успокоение. Аз съм по малък от теб!



Тема Re: Липсват ли ви приятели?нови [re: BBourgas]  
Автор prinyo ()
Публикувано16.08.04 18:00



Доста амбициозен план. Ще помагаме с каквото можем.




Тема Re: Липсват ли ви приятели?нови [re: BBourgas]  
Автор Farrell (непознат )
Публикувано18.08.04 11:21



Идеята е добра , не смятате ли че заприличвате на дружинките които обитават гей клубовете? Аз всъщност на клуб съм ходил 3 пъти в живота си , но ми бе достатъчно.



Тема Re: Липсват ли ви приятели? [re: Farrell]  
Автор prinyo ()
Публикувано18.08.04 14:18



И какви са приликите?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.